náramek - spíše jen notifikační

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
dawe.fox
Příspěvky: 1
Registrován: 14 dub 2016 13:44

náramek - spíše jen notifikační

Příspěvek od dawe.fox » 14 dub 2016 14:03

Ahojvšem. Snažil jsem se ohledně náramků a notifikací hodně hledat ale nějak mi nic nevyhovuje, proto si dovolím obrátit se na komunitu iOS 8-)

Před nedávnem jsem si koupil fitnes náramek MiBand 1S od xiaominu. Vše funguje velice příjemně, jen notifikace fungují na příchozí hovor jinak ne. Aplikace kterou udělal jaký si čech kde si můžeš nastavit notifikací více ať už vibrací ale i barvou a frekvencí blikání je pouze na adroida. A neplánuje jí přepisovat pro iOS. http://www.mibandtools.com Proto jsem se rozhodl a asi náramek prodám.

Chtěl bych od Vás tedy poradit. Scháním náramek, který má více notifikací ať už vibrace ale i několik led diod které si dle libosti mohu nastavit. Nepotřebuji displej, nepotřebuji fáze spánku, krokoměr a podobně, i když to bude asi součástí, moje preference jsou notifikace LED diodou a vibrací, nebo pomocí displeje a abych na náramku viděl co se děje v mém iPhone 5. Změškaný hovor, SMS, WhatsApp, messenger a podobně. Cena je důležitá také, ale dovedu si i připlatit. Mohl by jste mi s tím někdo pomoci.

Díky moc :geek:

MICKI2701000
Příspěvky: 1771
Registrován: 11 čer 2013 10:43
Bydliště: Brno

Re: náramek - spíše jen notifikační

Příspěvek od MICKI2701000 » 12 kvě 2016 12:53

Ahoj napis mi sz mozna bych mel reseni vidon x6 ja ho mam a je v poho.
iPhone 5S 64 GB
Mobile JuicePack
MBA 13 1,7 I5, 8 GB ram 512 SSD
3 TB TimeCapsule
Airport Express
LifeProof Nuud
Aftershokz Sportz M2 Headphones
Plantronics Voyager Legend Bluetooth

Odpovědět