Externí monitor MBP Retina

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
fidocze
Příspěvky: 6
Registrován: 11 dub 2016 14:01

Externí monitor MBP Retina

Příspěvek od fidocze » 15 kvě 2016 12:31

Ahoj,

Mám MBP 15" MID 2015 a externí monitor 27" Dell U2713hm s maximálním rozlišením 2560 x 1440. Zkoušel jsem HDMI a potom redukci z Thunderboltu na DVI, ale obě připojení posílají do monitoru maximálně 1080p a to jak v MacOS, tak v bootcampu. Tu přepojku Thunderbolt (resp. minidisplay port) - DVI jsem si koupil neorigoš, tuhle https://www.alza.cz/redukce-mini-displa ... 235662.htm . Myslíte, že to vyřeší nákup originální redukce Apple, tak abych mohl využít plné rozlišení?

Díky!

lipon
Příspěvky: 1619
Registrován: 03 srp 2012 21:35

Re: Externí monitor MBP Retina

Příspěvek od lipon » 15 kvě 2016 12:51

A proc kupujes redukci na DVI, kdyz monitor nativne ma DisplayPort konektor, stejne jako MBP (v TB konektoru)?
Kup rovnou kabel miniDisplayPort-DisplayPort - na alze si zadej do vyhledavani 'mini displayport displayport' a vyber si delku dle potreby, ber stineny.

fidocze
Příspěvky: 6
Registrován: 11 dub 2016 14:01

Re: Externí monitor MBP Retina

Příspěvek od fidocze » 15 kvě 2016 16:42

lipon píše:A proc kupujes redukci na DVI, kdyz monitor nativne ma DisplayPort konektor, stejne jako MBP (v TB konektoru)?
Kup rovnou kabel miniDisplayPort-DisplayPort - na alze si zadej do vyhledavani 'mini displayport displayport' a vyber si delku dle potreby, ber stineny.
protože jsem to nevěděl, proto píšu do fóra :geek:

Díky!

Odpovědět