Bezdrátový tisk přes TC

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
gekkon
Příspěvky: 47
Registrován: 17 zář 2012 10:47

Bezdrátový tisk přes TC

Příspěvek od gekkon » 23 pro 2012 22:38

Dobrý předávánoční večer
Mám asi triviální, pro mne ale poměrně důležitý problém -
Bezdrátový tisk v domácnosti- fora a "googla" jsem zběžně prošel a nejaké přímé řešení neobjevil
- popis stavu:
iMac 24 / iPad 1/ 2x iPhone (4+4s) / Time Capsule 2GB / Canon Pixma MG 5250 / 1x NTB Ttoshbiba Tecra s Win Vista / + ještě jeden Mini v budoucnu …
Potřeboval bych mít nepropojenu TC s tiskárnou (ev jiné smysuplné řešení) k tisku z všech uvedených zařízení -
bez nutnosti dalšího zapojovani/spouštění čehokoliv s výjimkou tiskárny a TC ( ta je provozu stále)
Můžete mi poradit nějaké rozumné řešení?
Děkuji všem již předem a čas na odpovědi a přeji pohodový předvánoční i svateční jablíčkovy čas…
GeK

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Bezdrátový tisk přes TC

Příspěvek od tlacenka » 24 pro 2012 06:16

Windows zarizeni je jasne, to rozbehate pres win a wifi,
Vzhledem k tomu ze vase tiskarna neni na seznamu air print kompatibilnich http://support.apple.com/kb/ht4356 tiskaren, bude to problem rozchodit "nativne". - da se to resit napr aplikaci od canonu (na iosu easy photo print -jen pdf a fotky), na macku bych pohledal app typu printopia jinak tezko radit, kdyz nemam to zarizeni - principielne proste nekde vytvorit printserver a ten spojit s tiskarnou a pres nej cpat data do tisku - nebo se povznest nad to spojeni a pripojit to kabelem a melo by byt poproblemu (ale nezname duvody, proc to nejde a evidentne to tak resit nechcete)

Odpovědět