Náhrada za Apple Wired Keyboard?

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
skyppy2000
Příspěvky: 534
Registrován: 23 pro 2014 10:35
Bydliště: Cabo de Gata, Almería, Andalusia, Spain

Náhrada za Apple Wired Keyboard?

Příspěvek od skyppy2000 » 06 srp 2016 09:14

Zdravím,

potřeboval bych od vás poradit nějakou jinou klávesnici podobnou Apple drátové klávesnici. Dobře se mi na té jejich klávesnici píše. Problém je, že už mě nebaví každý rok nosit klávesnici na reklamaci a čekat tři týdny na novou. No a včera odešla i ta třetí - nejdřív nefungovaly jen některé klávesy a pak večer už nefungovala vůbec.
Mám tu mnoho jiných bezdrátových klávesnic pro PC, které mají podobně nízký profil a stále fungují - dokonce i nejstarší bezdrátovka - 9 let stará. Nicméně žádná z těchto tří klávesnic nefunguje na Macu - nelze jí identifikovat.

No a mě už došla trpělivost s poruchovými drátovými Apple klávesnicemi a chci si koupit něco co bude podporovat Mac a bude to přitom fungovat déle než jeden rok.
Ta jejich bezdrátová mně nevyhovuje kvůli rozložení (šipky jsou jinačí, chybí numerka a vůbec celé to jejich rozložení je divné). Špatně se mi na té jejich bezdrátové psalo je to takové... nějáké.
No a co jsem se tak koukal na alternativy, tak např. Logitech K750 mě zaujala = je bezdrátová a vypadá téměř stejně jako wired keyboard, ale chybí jí zase klávesy F14 - F19. Jinak kdyby je měla bych se na ní nejspíš jel podívat a vyzkoušel si jí.

Takže nevíte o nějaké alternativě, která bude mít stejně nízký profil, bude mít stejně rychlou odezvu kláves jako WK, a bude bez drátu připojitelná pomocí BT technologie?

Děkuji a přeji vám pěkný víkend
iMac 5K - 27'' (2020) - 3,6 GHz Intel Core i9 - 128 GB 2666 MHz DDR4 - Radeon Pro 5500 XT 8 GB - 4 TB SSD

Macbook Pro 16" - 2,3 GHz Intel Core i9 - 64 GB 2666 MHz DDR4 - AMD Radeon Pro 5500M 8 GB GDDR6 - 8 TB SSD

iPhone 13 Pro 256 Mountain Blue

Odpovědět