Jaká sluchátka pro iPhone a MAC?

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
osmacinthehead
Příspěvky: 172
Registrován: 17 kvě 2015 12:50

Jaká sluchátka pro iPhone a MAC?

Příspěvek od osmacinthehead » 11 zář 2016 08:08

Ahoj,

momentálně mám klasická sluchátka EarPods, chtěl bych mít ale "plán" na to, až doslouží.

Setkal jsem se s mnoha recenzemi, že nejsou v poměru cena / kvalita nikterak zázračné a že na poslouchání hudby se také dají pořídit v dané ceně o třídu lepší zařízení.

Máte někdo tip na nějaká dobrá sluchátka s MIKROFONEM (používám dost často při vyřizování hovorů, je to pro mě nutnost.)

Měl bych zájem o sluchátka tak kolem té 1000,- případně, kdyby to měla být fakt pecka tak si klidně i připlatím něco málo (řekněme do 2000,-)

Co například značka Skullcandy a její produkty?

Děkuji předem za všechny reakce! :)

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: Jaká sluchátka pro iPhone a MAC?

Příspěvek od swenak » 11 zář 2016 08:42

Vzhledem k tomu, že o tom, že EarPods nejsou žádný zázrak, se dovídáte z recenzí, ač je dlouhodobě užíváte, je dle mého jedno, co si pořídíte. Já mám dobrá sluchátka (jsou totiž i lepší) a stojí 3x tolik, co je Vaše částka po připlacení. Dobrá/špatná sluchátka jsou prostě subjektivní a pokud Vám EarPodst nevadila, neřešil bych kvalitu vůbec.

osmacinthehead
Příspěvky: 172
Registrován: 17 kvě 2015 12:50

Re: Jaká sluchátka pro iPhone a MAC?

Příspěvek od osmacinthehead » 11 zář 2016 09:00

Ano, nejsem žádný audiofil.

A hlavně jsem EarPody dosud s dalšími sluchátky neporovnával.

Jistě jste jich vyzkoušel mnoho. Prosím tedy o radu, která nejlepší za tu cenu +- 1000,- vzít (a která jsou lepší než EarPody).

Děkuji.

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: Jaká sluchátka pro iPhone a MAC?

Příspěvek od swenak » 11 zář 2016 09:06

Žel, nemám takovou radu, být Vámu, prostě bych zase vzal EarPody. Fungovali, byl jste spokojen. Nemluvě o tom, že to není dle požadavku ještě aktuální, možná v době, kdy to bude aktuální, nebudete řešit, jaká sluchátka, ale s jakým konektorem.

Ale zkuste třeba SoundMagic MP21, nebo něco od Logitech (UltimateEars).
Naposledy upravil(a) swenak dne 11 zář 2016 09:10, celkem upraveno 1 x.

osmacinthehead
Příspěvky: 172
Registrován: 17 kvě 2015 12:50

Re: Jaká sluchátka pro iPhone a MAC?

Příspěvek od osmacinthehead » 11 zář 2016 09:09

Ok, děkuji za Vaši radu. Bohužel má výpovědní hodnotu nula, nula nic.

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: Jaká sluchátka pro iPhone a MAC?

Příspěvek od swenak » 11 zář 2016 09:11

Když myslíte. Jak má kdo vědět, co od toho očekáváte. Z popsaného chcete pouze telefonovat. Jaký žánr, jaký projev máte rád, nic.

K těm UE možná Ultimate Ears 400vi, resp. obdobu, tyto už asi nejde sehnat.

osmacinthehead
Příspěvky: 172
Registrován: 17 kvě 2015 12:50

Re: Jaká sluchátka pro iPhone a MAC?

Příspěvek od osmacinthehead » 11 zář 2016 10:53

Ano, nespecifikuji to.

Vím, že jsem obyčejný uživatel. A rád bych A) Ušetřil za stejně kvalitní sluchátka jako EarPods B) Pořídil si za podobnou cenu sluchátka kvalitnější.

Kvalitnější myslím po všech stránkách - na hudbu nemám jeden vyhraněný styl, prostě bych rád sluchátka, která hrají dobře (lépe) než EarPods a mají funkční mikrofon.

That's all.

Odpovědět