TV tuner

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Mellissanda
Příspěvky: 2
Registrován: 29 pro 2012 22:57

TV tuner

Příspěvek od Mellissanda » 29 pro 2012 23:31

Čau,

chtěla bych si koupit TV tuner a nevím jaký :-). Proto pokud nějaký TV tuner, který je pro Mac OS, používáte a můžete doporučit, případně máte zkušenost s něčim, co moc nefunguje, sem s tím. Taky by mě zajímalo, zda se to dá někde jen půjčit na vyzkoušení.

Díky!

Uživatelský avatar
lulu
Příspěvky: 2606
Registrován: 31 črc 2012 10:44

Re: TV tuner

Příspěvek od lulu » 29 pro 2012 23:34

elgato byly svyho casu docela OK

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: TV tuner

Příspěvek od tlacenka » 29 pro 2012 23:40

+1 za elgato, zapujceni nevim, ale prohlednout to pujde dle meho v istylu... A je tu porad dle meho moznost vraceni vyrobku pri objednani pres net do 14 dnu - ale dle meho nebude potreba.

Uživatelský avatar
Streeter
Příspěvky: 679
Registrován: 10 srp 2012 18:34
Bydliště: Pardubice/Brno

Re: TV tuner

Příspěvek od Streeter » 30 pro 2012 00:25

Já používám Pinnacle Nano Stick DVB-T 73e Ultimate (ODKAZ) a jsem nadmíru spokojen. Kupoval jsem ho tady na fóru a funguje naprosto úchvatně!! Je malinký a skladný, takže kdykoliv můžete hodit do batohu a přenést.

V Brně - Černovicích (kde používám tuner nejvíce) chytám naprosto pohodlně signál i na malou anténku dokonce i HD kanály, která je součástí balení, takže není potřeba ani tahat nějaké antení kabely. Doma v Pardubicích už je to malinko horší, takže záleží kde budete tuner používat. Jinak součástí balení je i redukce na standratní antení kabel.

Přímo k tuneru je i software právě od společnosti Elgato... EyeTV a myslím si, že naprosto dostačuje, je to sice Lite verze, ale neměl jsem nikdy potřebu upgradovat na plnou verzi.

V případě nějakých dalších dotazů na Pinnacle klidně pište, ale jak říkám moje zkušenost je velmi příjemná a rozhodně bych neměnil!

Odpovědět