Kingston MobileLite Wireless Reader G3/Pro (USB, SD, LAN)

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Kingston MobileLite Wireless Reader G3/Pro (USB, SD, LAN)

Příspěvek od swenak » 11 říj 2016 04:20

Pořídil jsem toto zařízení (https://www.kingston.com/en/wireless/wi ... ders/mlwg3), protože jsem chtěl mít možnost z času na čas načíst video z MicroSD karty (onboard kamery v autě). Trošku zklamání, protože je to docela pomalé. 300MB soubor jsem přenášel přes WiFi cca 1m27s přes USB čtečku. Jako nouzové řešení to asi stačí, ale jinak nic moc. Má to i baterii, takže lze použít jako power banku, lze připojit externí disk. Výhodou proti Apple Lightning/USB je v tom, že lze přenáše cokoliv pomocí free aplikace z App Storu. Data lze ulžit lokálně do App, nebo i poslat do jiné aplikace (např. do Infuse, iFiles, ...). Další výhoda proti řešení od Apple je, že v aplikaci vidím názvy souborů a i datum. Takže, pokud mám třeba 300 videí na kartě, jsem schopen dle času a názvu lépe dohledat videa, která bych potřeboval stáhnout.

App ale někdy padá (ale mám iOS10b2, takže možná to bude mít spojitost), někdy se iphone odpojuje od WiFi.

Existuje ještě verze Pro, která je ale 2x tak drahá. Má navíc interní 64GB prostor a větší baterii (5400 vs 6700mAh). Obě mají ještě RJ45 pro připojení k LANce, takže lze sdílet i internet přes WiFi (např. pokud máte Macbook bez RJ45 a jste někde, nemají WiFi, ale mají LANku).
Přílohy
prodMLW-G3-pro-img.jpg

Odpovědět