Time Capsule disk

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
jamustick
Příspěvky: 21
Registrován: 23 dub 2017 20:43

Time Capsule disk

Příspěvek od jamustick » 30 kvě 2017 08:14

Zdravim,
nechce se mi pripojit disk v time capsule a nemuzu najit problem. Vsechno mam nastavene jako kdykoliv predtim, jen mozna update osx, nic vic. Capsule normalne funguje vcetne wifi, jen kdyz se chci dostat na soubory na disku, hlasi mi to "nepripojeno". Stejna chyba kdyz chci disk pripojit pres wifi i pres ethernet kabel. Airport disk vidi. Myslel jsem, ze bude nefunkcni disk, ale presunul jsem ho do jine case a tam funguje bez problemu. Napada nekoho kde muze byt problem? Respektive na co se mam zamerit abych problem nasel...
Diky moc.

jamustick
Příspěvky: 21
Registrován: 23 dub 2017 20:43

Re: Time Capsule disk

Příspěvek od jamustick » 07 črc 2017 12:44

Po delsi dobe se opet hlasim se stale trvajicim problemem.
Pokusim se muj dotaz blize specifikovat.
Time capsuli pouzivam nekolik let a vse bez problemu.
Po zmene internetoveho providera a zmene modemu musim mit v AirPortu nastaveno na karte internet PPPoE. V tomto pripade ale nelze nastavit premosteni a tim padem time capsule nejde pripojit ethernet kabelem. Podle navodu mam pouzit DHCP u ethernetoveho pripojeni. Jenze ja si vubec nemuzu vzpomenout jak mam nastavit DHCP. :(
Navic stale nechapu, proc se na time capsuli dostanu pres wifi napr z iPadu, ale mac ji proste nepripoji.

Odpovědět