Problém s Airpods na Macu

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
ladislavjezdinsky
Příspěvky: 27
Registrován: 10 bře 2015 15:25

Problém s Airpods na Macu

Příspěvek od ladislavjezdinsky » 01 črc 2017 14:07

Ahoj, tak jsem se konečně dočkal a koupil jsem si nové Airpods. Koukl jsem na net a měli je náhodou ve Varech, tak jsem se tam hned rozjel. Jsou perfektní, hrají skvěle a subjektivně mohu říct, že lépe než Earpods. V uších mi sedí taky dobře. Ale mám problém se zvukem na MacBooku. Na iPhonu hrají skvěle, ale na Macu se prostě seká zvuk, tak přibližně po deseti vteřinách, někdy více, někdy méně. Vyzkoušel jsem snad všechny možnosti. Restartoval jsem mac, znovu spároval sluchátka, udělal reset sluchátek, resetoval bluetooth modul na macu, ale pořád to blbne. Nevíte, co s tím? Nemůže být poškozený MacBook? díky předem za rady :)

Rhino
Příspěvky: 315
Registrován: 18 srp 2012 10:11

Re: Problém s Airpods na Macu

Příspěvek od Rhino » 03 črc 2017 18:11

Mě se na macu zvuk neseká, ale zase na něm hrají moc tlumeně. Na iPhonu mají jasnější zvuk. I drátové na macu hrají jasněji.

Uživatelský avatar
pavliczeck
Příspěvky: 803
Registrován: 13 bře 2015 13:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Airpods na Macu

Příspěvek od pavliczeck » 10 črc 2017 21:04

Obcas se mi pri pripojovani sekne nebo divne zni zvuk, ale je to obcas a tak to neresim...
Půjčovna iPadů https://www.iPadPujcovna.cz  BLOG http://www.APPLIK.cz

 iPhone 15 Pro MAX  Macbook Pro 16" M1  Apple Watch 7  Display Studio ....

filipvele
Příspěvky: 189
Registrován: 17 dub 2014 13:41

Re: Problém s Airpods na Macu

Příspěvek od filipvele » 11 črc 2017 05:52

Mě dělá podobné problémy macbook pro pokud je připojeno přes BT více periferií. Mám BT apple klávesnici, BT myš logitech a pokud pustím hudbu přes BT je to 50/50 zda to bude fungovat. Pokud připojím ještě jedno další zařízení, je to jistota, že se bude hudba sekat. Považuju to za vlastnost, BT modul to prostě nedá.

Hnata
Příspěvky: 348
Registrován: 21 led 2015 09:43

Re: Problém s Airpods na Macu

Příspěvek od Hnata » 11 črc 2017 08:18

Taky se mi při připojení k MACu sekali, ale poslední aktualizace jejich firmware to odstranila ... zkoukněte si tedy jestli máte poslední verzi firmware na sluchátkách ...
Co se týká tlumeného zvuku, tak to naštěstí u mých nemám, ale zahraniční fóra toho jsou plná a vypadá to na zatím neodstraněný problém ...

Ludmi
Příspěvky: 1
Registrován: 07 úno 2019 12:00

Re: Problém s Airpods na Macu

Příspěvek od Ludmi » 07 úno 2019 12:03

Ahoj, taky mám problém se zvukem v Airpodech když je připojím k Macu... vůbec nevím co s tím..hraje to šumivě, tiše a celkově hrozně.. neví někdo teda co s tím?

Gwaihir
Příspěvky: 495
Registrován: 19 čer 2014 10:20

Re: Problém s Airpods na Macu

Příspěvek od Gwaihir » 07 úno 2019 13:08

Přesně tohle mi dělala v autě handsfree. Stačilo zvýšit hlasitost na zdroji (v mém případě iphone, v tvém mac) a snížit hlasitost reproduktorů (v tvém případě sluchátek).
https://cz.iosapple.eu/nastaveni-airpod ... ru-a-dolu/

Odpovědět