Chyba tisku - "filter - selhalo"

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
123hranolky
Příspěvky: 3
Registrován: 30 pro 2013 14:38

Chyba tisku - "filter - selhalo"

Příspěvek od 123hranolky » 16 říj 2017 17:52

Ahoj,
mám problém s tiskárnou Konica Minolta Pagepro 1350W a MBP 2012 (OS X 10.13)
Při pokusu o tisk mi to hlásí chybu "Selhalo - "filter"". Google tuhle chybu našel pouze u jiných tiskáren u kterých výrobce vydal nové drivery, takže jsem nikde nenašel jak se ta chyba dá odstranit. (na tuto tiskárnu jiné drivery nejsou)

Když byl notebook ještě na OS X Mavericks, tak vše fungovalo ať už byla tiskárna připojena přímo k MBP nebo na Airport.
Na Yosemite fungovala pouze když tiskárna byla na Airportu a na dalších OS už nefunguje vůbec.

Vzheldem k tomu, že na netu to někteří uživatelé byly schopni zprovoznit, tak se chci zeptat jestli někdo z vás netuší, kde by mohla být chyba.

(Pro rýpaly, novou tiskárnu do pracovního bytu fakt nechci)

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Chyba tisku - "filter - selhalo"

Příspěvek od Hajnejch » 16 říj 2017 18:40

Když to na netu někteří zprovoznili tak proč se neobrátíte tam. Nevím ale tady asi moc lidí se stejnou tiskárnou nebude. Na Mavericksu to fungovalo proto že v té době to byla aktuální tiskárna a dneska je to už doba kamenná. Pokud nechcete kupovat novou tak bych asi zůstal na Mavericksu. Taky z něj právě píšu i když mám na druhém oddíle High Sierru.
CapturFiles.png

123hranolky
Příspěvky: 3
Registrován: 30 pro 2013 14:38

Re: Chyba tisku - "filter - selhalo"

Příspěvek od 123hranolky » 16 říj 2017 19:08

Samozřejmě, že jsem se na ně obrátil, ale všichni mě dokázali na stejný návod a ikdyz jsem ten návod následoval, tak jsem byl jediný, kdo skončil s touto chybou.

123hranolky
Příspěvky: 3
Registrován: 30 pro 2013 14:38

Re: Chyba tisku - "filter - selhalo"

Příspěvek od 123hranolky » 17 říj 2017 19:20

Pokud by náhodou někdo dokázal vyčíst problém z logu...

https://drive.google.com/open?id=0B7Kg1 ... HUwemNORDA

Odpovědět