Logitech MX Master 2S

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hyrogen
Příspěvky: 243
Registrován: 14 srp 2012 01:05

Logitech MX Master 2S

Příspěvek od Hyrogen » 27 říj 2017 22:39

Máte prosím někdo tuhle myš? Dnes jsem si ji koupil a zděsil jsem se zvuku který se ozve při stisku hlavních tlačítek. Když pominu, že to zní jak u myši za 200 Kč, tak je ten zvuk děsně hlasitý. Doteď jsem pracoval s Logitech M555b a tam je ten zvuk tlačítek cca poloviční. Chtěl bych jen vědět, jestli je to pro tento model normální, nebo mám vadný kus? Nechce se mi věřit, že tohle někdo vypustil ven...

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Logitech MX Master 2S

Příspěvek od rony » 28 říj 2017 06:53

tuto nemam ale u Logitech mysi ale aj klavesnic je typicke, ze tlacitka su hlasnejsie. A potvrdzujem, ze niektore ich modely su oznacovane ako tiche. Preto som pri vybere mojej ostatnej logitech mysky uprednostnil tento parameter a poctivo som cital recenzie.

Pri porovnani s Apple myskou ci klavesnicou su najtichsie _a_ logitech je od nich mierne hlasnejsie ;-)
Naposledy upravil(a) rony dne 28 říj 2017 10:42, celkem upraveno 1 x.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Uživatelský avatar
Hyrogen
Příspěvky: 243
Registrován: 14 srp 2012 01:05

Re: Logitech MX Master 2S

Příspěvek od Hyrogen » 28 říj 2017 09:54

Díky za reakci. Jo jo, recenzce jsem nečetl, jen uživatelské zkušenosti, ale tohle nikdo nezmiňoval. Příště pohledám i recenze. Ty tiché modely jsem viděl, ale chtěl jsem ergonomickou myš, nenapadlo mě že to bude takový děs, když podstatně levnější myška stejného výrobce s tím problém nemá, proto mě to tak zaskočilo. Jinak se mi Logitech dlouhodobě osvědčuje, nekupuji jiné myši posledních 9 let.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Logitech MX Master 2S

Příspěvek od rony » 28 říj 2017 10:44

ano, ja som vsak ostatne roky presiel k Apple prave kvoli tichsiemu chodu ale aj pre to, ze najdrahsie mysky Logitech mali neustale problemy (drhnuce koliesko - sice bez debaty vyreklamovane ale reklamacie nemam rad). Na ergonomicke tvary som prestal verit. Zdravotne nepomozu.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Uživatelský avatar
Hyrogen
Příspěvky: 243
Registrován: 14 srp 2012 01:05

Re: Logitech MX Master 2S

Příspěvek od Hyrogen » 28 říj 2017 11:18

Chápu. Nad MM jsem uvažoval už když vyšla, ale odradil mě ten nízký profil, špatně se mi držela.

Odpovědět