Jaky monitor k novym MBP?

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
skyppy2000
Příspěvky: 534
Registrován: 23 pro 2014 10:35
Bydliště: Cabo de Gata, Almería, Andalusia, Spain

Jaky monitor k novym MBP?

Příspěvek od skyppy2000 » 17 led 2018 10:59

Zdravim, chysam se zakoupit novy Macbook pro a ted jeste resim jak to udelat doma s displayem. Kdyz mam rozpracovanou praci a doma ji chci dodelat, tak rad pracuji s vetsi obrazovkou a pekne komfortne s klavesnici a mysi/trackpadem.
Jak vsichni vime nove Macbooky nemaji TB 2 jako ma 27" Thunderbolt Display. Uvazoval jsem o LG, nicmene nemaji moc dobrou povest, uzivatele na ne nadavaji. Chci neco, co bude stejne tak spolehlive jako byl Thunderbolt Display.

pozadavky:
uhlopricka: mne bohate staci 27" ale kdyz uz tak 32" max
konektivita: doma casto vyuzivam k pripojeni ethernetu, usb disku...
kvalitni reproduktory, kamera a mikrofon
rozpocet: 1000 - 1500 EUR
---
Tento Apple monitor byl nahodou vcelku vsestrany. Dostali jste za tu cenu celkem hodne veci. Nemyslim si, ze cena 1000 EUR byla nejak prehnana. Nejsem grafik, ale ocenim kvalitni display s regulovatelnym jasem nejlepe z klavesnice. :D
Vetsinu veci lze nahradit bezdratovymi technologiemi (klavesnice, trackpad, mys, sluchatka...) avsak u monitoru je to uz horsi.

Jsem zvedavy na vase doporuceni. Nejlepe neco co uz nekdo pouziva delsi dobu. Nechci si macbook ,,ozdobit" redukcemi. Dekuju a preji pekny den.
iMac 5K - 27'' (2020) - 3,6 GHz Intel Core i9 - 128 GB 2666 MHz DDR4 - Radeon Pro 5500 XT 8 GB - 4 TB SSD

Macbook Pro 16" - 2,3 GHz Intel Core i9 - 64 GB 2666 MHz DDR4 - AMD Radeon Pro 5500M 8 GB GDDR6 - 8 TB SSD

iPhone 13 Pro 256 Mountain Blue

musashi
Příspěvky: 833
Registrován: 08 srp 2012 11:24

Re: Jaky monitor k novym MBP?

Příspěvek od musashi » 17 led 2018 12:24

Da se koupit redukce a dal pouzivat Thunderbolt Cinema Display ... sam to tak pouzivam.
A myslim, ze jedna redukce se da prezit ... ja mam v Cineme zapojeny ethernet, thunderbolt diskove pole, tiskarnu a USB receiver pro graficky tablet. A vsechno to pripojuji jediny kabelem s nasazenou redukci ... To se mi jevi jako akceptovatelne.
Jedine minus muze byt, ze ta USB nejsou 3.0 :(

Odpovědět