Podivné vypínání BeoPlay A1

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, Macforum_Admin

Podivné vypínání BeoPlay A1

Příspěvekod a12a » 12 kvě 2018 20:47

Dobrý den,
prosím o radu ohledně produktu BeoPlay A1. Jsem s ním spokojený, až na jeden problém = sám se automaticky vypne v případě, kdy do něj posílám hudbu přes vstup Jack 3,5 mm. Tato funkce je na něm nastavena v případě, kdy žádnou hudbu nepřehrává, tak se sám po 15 minutách vypne. U mě se to ale děje i v případě, kdy do něj posílám hudbu přes kabel.... :roll: Přes BT je vše v pořádku.

Smutné na tom je to, že můj první kus to nedělal. Pak jsem dostal nový kus po reklamaci a ten tuto chybu dělal, tak jsem zkoušel update software, načež se úplně kousnul a nešel zapnout. Takže další reklamace a výsledkem je, že mám další nový kus (již třetí) a ten touto vadou opět trpí taky...

Děkuji
a12a

Poděkoval: 0 x
Poděkovali mu: 0 x

Re: Podivné vypínání BeoPlay A1

Příspěvekod annashetty » 21 zář 2018 03:55

it’s so handy! That pasta dish in your photos looks like heaven, by the way!Interesting and you have very nice way of expressing the article. The author clearly describe all the parts of the article with good language and information. Looking forward to another article. router login
annashetty

Poděkoval: 0 x
Poděkovali mu: 0 x

Zpět na Příslušenství