Trackpad nebo magic mouse?

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
jan86
Příspěvky: 5
Registrován: 13 čer 2012 11:08
Kontaktovat uživatele:

Trackpad nebo magic mouse?

Příspěvek od jan86 » 13 čer 2012 11:18

Dobrý den všem,
v současné době používám macbook pro a chtěl bych ještě stolní PC pravděpodobně mac mini. Líbí se mi poměr cena-výkon. A také mě zaujalo jednoduché napojení přes hdmi monitor nebo tv atd... Proto uvažuji o tom jestli koupit k němu magic mouse nebo trackpad, který mám vyzkoušený a je senzační. Pravděpodobně budu například sedět v křesle a miniho budu mít napojeného na TV.. Z křesla lepší trackpad nebo magic mouse?....Kdo má s magicmouse zkušenost?..

Díky

Uživatelský avatar
terry
Příspěvky: 84
Registrován: 30 črc 2012 10:38

Re: Trackpad nebo magic mouse?

Příspěvek od terry » 16 čer 2012 14:41

Pokud jsi zvyklý na trackpad z MacBooku a vyhovuje ti, pak jednoznačně ber Magic Trackpad. Pokud teda nepotřebuješ dělat grafiku nebo něco podobné, kde je lepší myš. Navíc jestli hodláš ovládat počítat z gauče, pak tam s myší moc neuspěješ.
Šéfredaktor Jablíčkář.cz.

Uživatelský avatar
jirsoft_jablickar
Příspěvky: 94
Registrován: 04 dub 2012 18:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Trackpad nebo magic mouse?

Příspěvek od jirsoft_jablickar » 16 čer 2012 16:36

Možná bych v tomhle případě šel do něčeho neApple - bluetooth nebo jiná bezdrátová klávesnice s trackballem by asi pro tyhle účely byla ideální. Nebo pak volba trackball/trackpad (ale mně tam chybí možnost zadávat znaky - snad jedině na virtuální klávesnici ). Mám MM, ale bez podložky si to člověk moc neužije a ač používám i bezdrátovou Apple klávesnici (k iM27), tak do postele nebo křesla si to nedovedu představit...

Uživatelský avatar
kemo
Příspěvky: 278
Registrován: 23 led 2012 18:43
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Trackpad nebo magic mouse?

Příspěvek od kemo » 18 čer 2012 10:10

Trackpad - pro tento typ ovladani, mys je nejen neergonomicka, ale take potrebuje pevny podklad - kdezto trackpad si polozis napr i na operadlo kresla...
~ AKG k701 + Nuforce Icon HDP + NuForce USB
~ Proud Snow Leopard user!
~ http://tehkemo.com

Odpovědět