Externí disk

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Marta
Příspěvky: 146
Registrován: 08 říj 2012 23:24

Externí disk

Příspěvek od Marta » 19 črc 2012 21:22

Máte někdo zkušenosti s externími disky Western Digital? Váhám mezi Western Digital My Book Studio 2000GB a My Book For Mac (což je zřejmě starší typ, ale zase mě vábí to "for Mac"). Cena nerozhoduje, jen prostě nevím, který je pro macy vhodnější. Je nutné používat ten jejich zálohovací software? Má to nějaké výhody či nevýhody. Nejraději bych dál "tupě" (= o nic se nestarala) používala Time Machine. Děkuji za odpověď.

Uživatelský avatar
jirsoft_jablickar
Příspěvky: 94
Registrován: 04 dub 2012 18:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Externí disk

Příspěvek od jirsoft_jablickar » 20 črc 2012 15:48

Já měl WD (Book, ale už nevím jaký) jen půjčený a moc nadšený jsem z toho nebyl. Blbnulo tam nějak usínání a vždycky usnul nevhod a občas nešel vzbudit. Ale mohla to být vada nějakého starého FW...

Uživatelský avatar
kemo
Příspěvky: 278
Registrován: 23 led 2012 18:43
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Externí disk

Příspěvek od kemo » 21 črc 2012 12:29

ja mam dva WD, nvzpominam si na typ ale ma FW (stribrny case) a s TimeMachine fungoval bezvadne, diky FW mnohem rychlejsi zalohovani nez pres USB 2.0, dnes vsak pouzivam SYNOLOGY - disky jsou v poli a v siti na 1GBit AirportExtreme, takze rychlost je v pohode a muzu jedine doporucit..
~ AKG k701 + Nuforce Icon HDP + NuForce USB
~ Proud Snow Leopard user!
~ http://tehkemo.com

Odpovědět