Samsung Galaxy s III mini

Máte téma nebo dotaz, který nevíte, kam zařadit? Vložte jej do této sekce a my pro něj najdeme správné zařazení a snad i odpověď.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Hallfdann

Odpovědět
James
Příspěvky: 132
Registrován: 22 zář 2012 13:39
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy s III mini

Příspěvek od James » 12 říj 2012 10:58

"novinka" na trhu pod týmto označením bola predstavená a poznáme jej parametre. Od uvedenia iPhone 5 sa Samsung svojími reklamami vysmieval "len" 4" obrazovke, po veľkom dopyte na iPhone 5 Samsung "zvážil" svoje tvrdenia a prichádza s ich "mini" (teda naších 3,5" je potom asi mikro :D ) 4" obrazovkov. Oficiálne vyjadrenie prečo tak robia je, že je veľký dopyt po 4" zariadeniach.

Tu je aj špecifikácia zariadenia:
ImageUploadedByTapatalk1350035726.418512.jpg
Čo hovoríte na tento krok? Je to pre vás zaujímavé zariadenie alebo len copy paste?
iPod, iPhone, iPad, Macbook user

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy s III mini

Příspěvek od casey » 12 říj 2012 11:17

Já to říkám pořád - Apple prostě v tichosti koupil Samsung a celý tenhle boj je jenom povedená reklamní kampaň, přičemž pak Apple vydělává na obou stranách :lol:

Uživatelský avatar
Tass
Příspěvky: 285
Registrován: 30 črc 2012 16:40
Bydliště: Ostrava

Re: Samsung Galaxy s III mini

Příspěvek od Tass » 12 říj 2012 11:34

Nemám rád tyhle žabomyší války. Pak se divíte, že každý nadává apple uživatelům do "ovcí" ;)
To, že se samsung s některými výrobky u apple inpsiroval /ano, občas je to trochu slabé slovo/ je nepopiratelné, ale teď vážně, iphone 5 je venku jen chvíli. Skutečně si myslíte, že za tak krátkou dobu by samsung vyplivnul funkční prototyp s menším displayem? Je očividné, že se na tomto modelu muselo pracovat déle.
Osobně se mi nelíbí, že namísto zmenšené vlajkové lodě je to v podstatě low-end.
A samotný SGS3 se mi třeba zamlouvá mnohem více, než nový iphone. Připadá mi daleko inovativnější, ačkoliv je stále "jen" z plastu /ovšem položme si otázku, je-li to skutečně nevýhoda, když některé nové iphony přicházejí k zákazníkům již škrábnuté/.

Sám nevím, co se tím snažím říci, snad jen, že těch "samsung-hate" postů už bylo všude dost, ne? :) Tak alespoň tady vyhlašte mír, vždyť obě firmy mají výborné produkty..
 Mac nemá konkurenci. 

James
Příspěvky: 132
Registrován: 22 zář 2012 13:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy s III mini

Příspěvek od James » 12 říj 2012 14:17

Tass píše:Nemám rád tyhle žabomyší války. Pak se divíte, že každý nadává apple uživatelům do "ovcí" ;)
To, že se samsung s některými výrobky u apple inpsiroval /ano, občas je to trochu slabé slovo/ je nepopiratelné, ale teď vážně, iphone 5 je venku jen chvíli. Skutečně si myslíte, že za tak krátkou dobu by samsung vyplivnul funkční prototyp s menším displayem? Je očividné, že se na tomto modelu muselo pracovat déle.
Osobně se mi nelíbí, že namísto zmenšené vlajkové lodě je to v podstatě low-end.
A samotný SGS3 se mi třeba zamlouvá mnohem více, než nový iphone. Připadá mi daleko inovativnější, ačkoliv je stále "jen" z plastu /ovšem položme si otázku, je-li to skutečně nevýhoda, když některé nové iphony přicházejí k zákazníkům již škrábnuté/.

Sám nevím, co se tím snažím říci, snad jen, že těch "samsung-hate" postů už bylo všude dost, ne? :) Tak alespoň tady vyhlašte mír, vždyť obě firmy mají výborné produkty..
A) o tom že bude iPhone 5 s 4" displejom sa vedelo už dávnejšie
B) podľa konfigurácie s3 mini a aj ich oficiálneho vyhlásenia potvrdili že mini vyšlo kvoli zjavnemu záujmu o 4" iPhone
C) nieje to hate príspevok
D) áno plast na s 3 mini ktorý sa používal ešte v 3310 nemusí byť nevýhodou ale v crash teste prehral plast na plnej čiare oproti iP 5
iPod, iPhone, iPad, Macbook user

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy s III mini

Příspěvek od rony » 12 říj 2012 17:11

samsung ide na vec marketingovo a vyuzil nerdovsky zvuk sgs3 a pre normalnych ludi ponukol v podstate iny model avsak pod zvukom silneho modelu, ktory ale nie je pre kazdeho.

samsung ma uplne ine metody, silna rotacia modelov, siroky sortiment atd. to znamena, ze chrli kvanta cohokolvek. je to dobra taktika len mne subjektivne vadi, lebo nemysli na koncaka a staci mu mesoac dva ohlasu na nieco a uz vydava cosi nove. viac mi vyhovuje ak dva roky nemusim citat parametre noveho mobilu a mam istotu, ze mi nic neujde.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

James
Příspěvky: 132
Registrován: 22 zář 2012 13:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy s III mini

Příspěvek od James » 12 říj 2012 18:10

Mne začína ten koncept pripomínať nokiu, každú chvíľu iný model ktorý má iný OS (alebo verziu...)
iPod, iPhone, iPad, Macbook user

Uživatelský avatar
Tass
Příspěvky: 285
Registrován: 30 črc 2012 16:40
Bydliště: Ostrava

Re: Samsung Galaxy s III mini

Příspěvek od Tass » 12 říj 2012 19:50

James píše: A) o tom že bude iPhone 5 s 4" displejom sa vedelo už dávnejšie
B) podľa konfigurácie s3 mini a aj ich oficiálneho vyhlásenia potvrdili že mini vyšlo kvoli zjavnemu záujmu o 4" iPhone
C) nieje to hate príspevok
D) áno plast na s 3 mini ktorý sa používal ešte v 3310 nemusí byť nevýhodou ale v crash teste prehral plast na plnej čiare oproti iP 5
No já ti nevím, sám jsem byl jeden z těch, kdo do poslední chvíle nevěřil ve zvětšování displaye iphonu, upřímně mě tento krok hodně zklamal, ale rumory měly pravdu. Ani samsung nemohl tušit, jak to nakonec dopadne a co vím, tak oficiální vyjádření bylo pouze ve stylu "Na evropském trhu je velká poptávka po 4" telefonech", o iphonu není nikde ani zmínka /ale možná se pletu, pokud jsi někde četl článek, ve kterém samsung přímo odkazuje na iphone, hoď ho sem, uniklo mi to a přečetl bych si to rád/. Zkrátka nevěřím, že samsung za necelý měsíc připravil telefon na základě zvětšeného iphonu. Nehledě na to, že SGS3 mini svým výkonem a mizerným displayem iphonu vážně konkurovat nemůže.. od toho je tu jeho větší bráška.
No nevím, jako hate to vyloženě vypadá: )) Už jen uvozovky u "novinky".
A další popich.) To, že plast používala stará 3310 /a pozor, to byl skutečně úžasný telefon na který rozhodně nedám dopustit, dodneška se mi tu někde válí jeden funkční kus/, přece neznamená, že je to špatný materiál! Lehký, odolný, praktický.. ačkoliv pravdou zůstává, že ačkoliv jsem měl plastové i kovové telefony, pevností u mě vítězí iphone 4/4s, když ho člověk nenosí v kapse s klíči, tak to snad poškrábat ani nejde (: Jinak, co se "crash testu" týče, to je mi upřímně řečeno šumák. Vůbec nepopírám, že je pětka pevná a bytelná /kdyby se svou unibody konstrukcí nebyla, tak to by byl sakra velký fail/, ale.. já s telefony na zem neházím. Upadla mi pouze kdysi dávno již zmiňovaná 3310.) Proto upřednostňuji "nepoškrabatelnost" před "nerozbitností". Ale to je naprosto subjektivní..
Nehledě na to, že nokia n9 ukázala "plastové" unibody, které dle mého vydrží více, než konstrukce pětky. Ale to jen hádám, srovnávní těchto dvou modelů by mě i docela zajímalo.

A poslední věc, já se vážně nechci hádat, prosím, neber to jako nějaký úrok proti tvé osobě. Rozhodně ne. Jen mi trochu vadí neustálá hana všech ostatní firem ze strany apple uživatelů.. proboha proč. Už jen ohledně toho kopírování, vždyť apple to dělá taky, jen ne tak okatě. Nebuďte tak zaslepení, na světě je přece krásně.. :)
 Mac nemá konkurenci. 

Odpovědět