Kde mohu reklamovat Ipad

Máte téma nebo dotaz, který nevíte, kam zařadit? Vložte jej do této sekce a my pro něj najdeme správné zařazení a snad i odpověď.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Hallfdann

Odpovědět
Baiba
Příspěvky: 1
Registrován: 26 led 2015 10:58

Kde mohu reklamovat Ipad

Příspěvek od Baiba » 26 led 2015 11:05

Přeji Vám dobrý den

dovolím si požádat o radu. Včera mi na Ipadu přestala fungovat Wifi. Tlačítko je zašedlé. Tovární obnovení nepomohlo. Je půl roku starý a tak ho musím reklamovat. Kupovaný je v Elektroworldu. Otázka zní, musím ho tam reklamovat, nebo se mohu obrátit na služby Apple autorizovaného servisu? Český servis nabízi řešení i formou svozu, což je pro mne výhodné (mám pohybové omezení a cesty autem jsou trochu problém).

Předem Vám děkuji za odpověď.

Mějte se.

Uživatelský avatar
Mailo
Příspěvky: 746
Registrován: 31 říj 2013 07:39
Bydliště: Zlín

Re: Kde mohu reklamovat Ipad

Příspěvek od Mailo » 26 led 2015 11:15

Ano je možné využít služeb APR, které ale stejně v drtivé většině předají zařízení ASP, proto bych se obrátil přímo na servisního partnera, což je i zmíněný Český Servis.

Toto ovšem platí tuším jen v prvním roce mezinárodní záruky. Ten druhý rok záruky už drží přímo jen ten prodejce ...
iOvce co ráda běhá a jezdí na kole. Momentálně blázen do HomeKitu :)

Hnata
Příspěvky: 348
Registrován: 21 led 2015 09:43

Re: Kde mohu reklamovat Ipad

Příspěvek od Hnata » 26 led 2015 11:50

Předpokládám, že stále ještě platí Apple reklamační program výměny zařízení za nové do půl roku od zakoupení ... teda myslím.
Takže bych do Electroworldu určitě nechodil, protože jestli je ještě v tomhle půlročním limitu, tak v autorizovaném servisu nebudou nic řešit a hned mění zařízení za nové. V iOpravně mi hned druhý den dali nový iPhone a bylo za den vyřešeno ...

Odpovědět