Pojištění nákupu proti poškození

Máte téma nebo dotaz, který nevíte, kam zařadit? Vložte jej do této sekce a my pro něj najdeme správné zařazení a snad i odpověď.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Hallfdann

Odpovědět
Petr_Friedrich
Příspěvky: 166
Registrován: 18 zář 2015 20:51

Pojištění nákupu proti poškození

Příspěvek od Petr_Friedrich » 19 pro 2015 21:19

Dobrý den, chci se zeptat na vaše zkušenosti s uplatněním záruky "Pojištění nákupu proti poškození". Mám kreditní kartu od Poštovní spořitelny, která má benefit v tom, že zboží, které kreditkou zaplatím, je pojištění po dobu šesti měsíců proti poškození. I vlastní neopatrností. Ptal jsem se na infolince, zda pojištění skutečně funguje a na případné "ale", byl jsem však ujištěn, že pojištění skutečně funguje. Máte prosím někdo zkušenost s uplatněním pojistné události? Pro Poštovní spořitelnu to řeší ČSOB pojišťovna. Více méně tak lze mít co půl roku např. nový mobil ... spoluúčast je sice 500 Kč, to ale není nic zásadního. Děkuji

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění nákupu proti poškození

Příspěvek od casey » 21 pro 2015 12:08

S ČSOB pojištěním zkušenosti nemám, ale pokud je to v ceně karty, tak to asi ani nemá cenu řešit, protože je to zdarma. Levnější pojištění asi nikde nebude :-)

Já jsem zvolil pojištění od Datartu. Musel jsem si ho sice doplatit, ale ze všech nabídek mi vychází cenově nejvýhodněji. A osobně znám i několik lidí, kteří toto pojištění uplatnili v praxi a v pohodě. Jde to přes Českou pojišťovnu.

Odpovědět