invisibleShield - názory

Máte téma nebo dotaz, který nevíte, kam zařadit? Vložte jej do této sekce a my pro něj najdeme správné zařazení a snad i odpověď.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Hallfdann

Odpovědět
Martty
Příspěvky: 21
Registrován: 30 črc 2012 21:35

invisibleShield - názory

Příspěvek od Martty » 06 srp 2012 15:15

Ahoj, rád bych se zeptal na názory ohledně invisibleShield
s produkty invisibleShield mám již zkušenosti ze 2 iPhonů, zařízení perfektně ochrání a na starém 3Gsku nebyl na zadní straně jediný škrábanec, byl tedy jako nový. po koupi 4S jsem ihned také folii aplikoval a jsem sní nad míru spokojen co se ochrany mobilů týče.
Můj dotaz ale směřuje k Macbook Pro... mám teď možnost s výraznou slevou si tuto folii pro toto zařízení zakoupit. Co myslíte? vyplatí se folie aplikovat na MacBook Pro mid 2012? nebo je to jen vyhazování peněz. s macem budu cestovat domov-kolej-škola. Přijde mi totiž, že Mac sám o sobě není nějak náchylný na škrábance jako můj starý plasťák HP. Koukal jsem na YT na pár videí co se instalace folie týče a není z nich moc dobře patrné jak Mac s folií vypadá. Chci se proto zeptat jaké máte zkušenosti s invisibleShield nejenom na Macu :)

Uživatelský avatar
Rox
Příspěvky: 77
Registrován: 30 črc 2012 18:37
Kontaktovat uživatele:

Re: invisibleShield - názory

Příspěvek od Rox » 06 srp 2012 19:58

Ja jsem kdysi jednu vyhral. Aplikace bylo fakt dobrodruzstvi. Prvni velka cast se dava na vrchni cast, druha na spodni, a treti (vykrajena) na vnitrek kolem klavesnice. Vrchni cast jsem pokonil, ptze jsem si neprecetl poradne navod a nekouknul se na video. Moje chyba. Druha vyrezavana cast nesla odlepit z puvodniho archu, aniz bych ty hodne vykrajene casti (hodne uzke pruhy folie vlevo a vpravo kolem klavesnice) vytahnul, takze uz pak ta folie nesedela. Tohle povazuju za slabinu folie, ne za moji chybu. Spodni cast se mi povedla aplikovat a k memu prekvapeni i kdyz jsem tam zanechal fakt velke bubliny (2cm prumer), vsechny zmizely. Spodni cast mam polepenou porad, uzasne se MacBook prenasi, ptze ta folie neklouze, takze popadnu Booka a drzi mi na ruce, i kdyz je skoro vertikalne. Fakt pecka. Psal jsem vyrobci, ze by stacilo, kdyby prodaval ten spodek.
Chvili jsem si nechal aspon cast z toho prostredniho dilu (pod klavesnici) a pak jem ji znechucene strhnul. Hlavne proto, ze polozit si ruku na hlinik je podstatne prijemnejsi nez na postupne zloutnouci antiskluzovou folii. Kdyz to shrnu - myslim, ze vytvareni latexove lesknouciho se MacBooku z toho skvelyho hliniku je uchylnost.

Odpovědět