Mediální změna

Máte téma nebo dotaz, který nevíte, kam zařadit? Vložte jej do této sekce a my pro něj najdeme správné zařazení a snad i odpověď.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Hallfdann

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Mediální změna

Příspěvek od Hajnejch » 15 zář 2017 17:34

Nevím, ale já osobně si i pure nepředplatím. Mám předplatné Super Apple magazínu už od té doby co vychází a mít dvakrát stejně podobný obsah je na jednoho moc zbytečné. Nicméně přeji hodně čtenářů a předplatitelů.

Chtěl jsem napsat komentář na iPure ale chcete registraci a tu já jen tak neudělám. Velice zvažuji kde se zaregistruji a kde ne.

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Mediální změna

Příspěvek od swenak » 16 zář 2017 10:32

Taky nejsem "platící konzument", ale projekt jsem podpořil, byť anonymně (což je divná možnost, vzhledem k tomu, že jak přes paypal, tak převodem/kartou, je plátce znám). Umím si ale představit, že za extra kvalitní a přínosný obsah bych platil, ač teď neumím říct, kolik jsem ochoten platit.

Uvidím, co z toho bude, každopádně držím palce. Zdrojů pro novinky, drby a obecné informace je mraky, takže doufám, že to bude něco jiné a hlavně, jak to říct, asi přínosné s dlouhotrvajícím efektem. Tedy třeba něco, co mi přinese zlepšení efektivity využívaní zařízení a služeb a klidně nejenom čistě Apple zařízení, ale i jiných výrobců ve spojení s Apple produkty (např. Home Kit, jak si zlepšit zážitek z poslechu hudby, sledování videa, a podobně, jaká úskalí se překonávají u integrace produktů a služeb, jaké věci nejsou vyřešeny, co je nanic úplně, ...). Taky bych ocenil, kdybych se dočetl, nebo viděl i nedokonalosti Applu, někdy mám totiž pocit (resp. jsem míval), že např. v dobách Digitu bylo vše sluníčkové, ale mé zkušenosti z denního života jsou s tím v rozporu. A toho sluníčkova je na mně moc téměř na všech Apple serverech:)

iTommy
Příspěvky: 102
Registrován: 07 srp 2014 08:36

Re: Mediální změna

Příspěvek od iTommy » 27 zář 2017 13:42

Taky se k tomu s dovolením vyjádřím. O změně jsem se dozvěděl až zde na fóru a poté co jsem si tu skutečnost ověřil, musím říct že jsem z toho dost mrzutý. LSA jsem četl dost dlouho, tedy až do doby než se z něj stal bulvár. Strašně mě to mrzelo ale bral jsem to jako poměrně běžnou věc a s vědomím, že je zde stále dostatek kvalitních médií jsem jej vymazal z RSS. Tím co se stalo pro mé končí i jablíčkář.cz protože nevěřím tomu že budou schopni i nadále poskytovat objektivní a relevantní obsah. Pokud se mýlím, pak jedině dobře. Nicméně rád bych touto cestou apeloval na Honzu Březinu a lidi kolem iPure aby nikdy nezapomněli na to proč to začali dělat a nenechali se zlákat mamonem. Dost mě štve to co se na internetu poslední dobou děje a rád bych věřil tomu že tohle se s iPure nestane...
Achjo to jsem si zas jednou postěžoval.... no nic, každopádně rád iPure podpořím, když ne finančně tak třeba technicky a nebo sem tam nějákou malou recenzí nebo sdílením.
 iMac 27" Late 2013
 MacBook Pro 13” Mid 2009
 iPhone 8 256 GB Black
 iPhone 6 white 128 GB
 iPhone 5s 64 GB
 iPhone 4 32 GB
 TV3
 eMac G4/1.25 2 GB RAM (USB 2.0)
 PowerMac G3 Bondi Blue
 Powerbook 1400cs/133
 PowerBook 540c

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Mediální změna

Příspěvek od rony » 27 zář 2017 16:06

aby si to pamatali je len jedina pomoc.aby mali dostatok zdrojov a to najma financnych. duchovna podpora celkom urcite nezaruci takyto scenar.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: Mediální změna

Příspěvek od swenak » 28 zář 2017 00:16

Přesně tak. Pak je otázka, kde zdroje najít. Sám, ač nemám problém darovat peníze, za což nic nedostanu, mám asi zatím problém platit za obsah. Tím nemyslím, že by si to nezasloužili autoři čehokoliv, ale asi nejsem naučen a když to jde jinak...Možná bude iPure tím, co změní můj přístup, kdo ví :-)

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Mediální změna

Příspěvek od tlacenka » 28 zář 2017 05:06

zdroje se najit daji, jen jde o to uvazovat ...
co se tyka placeneho obsahu tak problem spociva hlavne v tom "je ten obsah adekvatni a dostatecne zajimavy pro co nejvetsi pocet platicich zakazniku ?"

Odpovědět