Apple TV - zamyšlení - co si myslíte vy?

Máte téma nebo dotaz, který nevíte, kam zařadit? Vložte jej do této sekce a my pro něj najdeme správné zařazení a snad i odpověď.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Hallfdann

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kenika
Příspěvky: 65
Registrován: 31 črc 2012 10:19
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Apple TV - zamyšlení - co si myslíte vy?

Příspěvek od Kenika » 10 úno 2013 09:55

Moje zamyšlení o Apple TV. Trochu jiný pohled na věc. Co si myslíte vy?

http://superapple.cz/2013/02/jaka-bude- ... zamysleni/

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Apple TV - zamyšlení - co si myslíte vy?

Příspěvek od tlacenka » 10 úno 2013 10:17

Pokud je to zde jako pokus o zvyseni navstevnosti, prIpadne vyvolani diskuze u clanku, tak napad dobry;)
Co se tyka me, tak je to trosku jiny uhel pohledu, nez mam ja. A uz jsem se odnaucil spekulovat o tom, co bude, jak bude, lepsi je reagovat az to vyleze;)

Uživatelský avatar
Kenika
Příspěvky: 65
Registrován: 31 črc 2012 10:19
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Apple TV - zamyšlení - co si myslíte vy?

Příspěvek od Kenika » 10 úno 2013 19:12

:-) Jen mi jde o vyvolání diskuze. S návštěvností to nemá vůbec nic společného. Díky za názor;-)

Uživatelský avatar
HonzaD
Příspěvky: 156
Registrován: 31 črc 2012 16:45

Re: Apple TV - zamyšlení - co si myslíte vy?

Příspěvek od HonzaD » 10 úno 2013 23:29

Jop, pekny nazor.
Take se tesim na aktualizaci SW na ATV. Samotneho by me zajimalo, jak se Applu s touto krabickou u nas dari. Kolik jich tady prodal a jak moc jsou vyuzivane jeho placene sluzby, at uz iTunes hudba a nebo filmy.
Dokud se nepostavi tvari tvar warezu a nereknou u nas najdete vse a jsme lepsi nez warez za stejnou cenu, tak se nic nezmeni a lidi si jejich omezeny obsah nezacnou stahovat. S aplikacemi se jim to povedlo s hudbou jsou na puli cesty, tam si lidi plati aspon iTunes Match, tak ted jeste video ;)
iPhone 5S 32GB, iPad Air 2 128GB, Apple TV 2nd, MacBook Pro Retina 15" 256GB 16GB 2014

Odpovědět