Blokovanie hovorov

Máte téma nebo dotaz, který nevíte, kam zařadit? Vložte jej do této sekce a my pro něj najdeme správné zařazení a snad i odpověď.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Hallfdann

Odpovědět
Dado787
Příspěvky: 3
Registrován: 05 srp 2012 09:06

Blokovanie hovorov

Příspěvek od Dado787 » 07 srp 2012 21:35

Ahojte,
chcel by som sa spýtať neviete o nejakej appke ktorá by mi dovolila blokovať hovory. Všade som doteraz čítal že taká aplikácia na apple stories nie je teda je ale nie sú vraj funkčné a do jailbreaku sa mi moc nechce :cry: . Alebo neviete niekto o nejakej aplikácii čo by mi povolila napríklad vypnúť zvonenia ale iba napríklad na jedno číslo nie pre všetky. Proste ocením každú radu čo by mi pomohla vyriešiť problém z tým že mi pravidelne v noci deň čo deň v tu istú hodinu volá to isté číslo. Riešil by som to vypnutím zvonení alebo celého mobilu ale nutne musím biť nonstop na telefóne tak takéto riešenie si dovoliť nemôžem :cry:

Uživatelský avatar
Alisczech
Administrátor
Příspěvky: 1902
Registrován: 11 črc 2012 14:34
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Blokovanie hovorov

Příspěvek od Alisczech » 07 srp 2012 21:39

V tomto okamziku reseni nemam. V iOS 6 (na podzim) by mela byt moznost ignorovani i absolutne ticheho rezimu
 Certified Trainer, ACE, fotograf a žurnalista
http://jbrezina.cz http://ilumio.cz http://4foto.cz http://fripito.com

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Blokovanie hovorov

Příspěvek od rony » 07 srp 2012 22:46

pod jailbreakom v Cydia iBlacklist.

bez jb ti dam tip:

sprav si tiche zvonenie, m4r subor s tichom. prirad tomu kontaktu a vymalovano :-)
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

db.
Příspěvky: 107
Registrován: 05 srp 2012 07:34

Re: Blokovanie hovorov

Příspěvek od db. » 08 srp 2012 06:39

Přesně takhle jednoduše provozuji černej list na 3G.
☕ kavárenský povaleč - Certified Trainer
*Gorenie K337 *Elektrolux EWT1000 *Eta Compact *Tefal Aquaspeed 250

Uživatelský avatar
yonah
Příspěvky: 112
Registrován: 15 črc 2012 20:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Blokovanie hovorov

Příspěvek od yonah » 08 srp 2012 06:59

Přesně takhle, a možná ještě jednodušeji to bude v iOS 6 s funkcí Nerušit. :) Beztak ale tohle blokování stejně nedává smysl: když chci někoho zablokovat, tak o něm nechci vůbec vědět. Že mi volal, kolikrát apod.
Nesignováno.

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Blokovanie hovorov

Příspěvek od casey » 09 srp 2012 12:29

yonah píše:když chci někoho zablokovat, tak o něm nechci vůbec vědět
To bys pak ale nevěděl, jestli to blokování funguje, nebo jestli ti už dotyčný dal pokoj :lol:

db.
Příspěvky: 107
Registrován: 05 srp 2012 07:34

Re: Blokovanie hovorov

Příspěvek od db. » 09 srp 2012 18:08

yonah píše:Přesně takhle, a možná ještě jednodušeji to bude v iOS 6 s funkcí Nerušit. :) Beztak ale tohle blokování stejně nedává smysl: když chci někoho zablokovat, tak o něm nechci vůbec vědět. Že mi volal, kolikrát apod.
Mne teda dáva večši zmysel "tohle blokování" než žiadne a čakať až to vyrieši nový systém.
☕ kavárenský povaleč - Certified Trainer
*Gorenie K337 *Elektrolux EWT1000 *Eta Compact *Tefal Aquaspeed 250

Faramir

Re: Blokovanie hovorov

Příspěvek od Faramir » 10 srp 2012 20:25

Právě kvůli iBlacklist (a doručenkám pro SMS) jsem udělal jailbreak a rozhodně se ho nehodlám zbavovat. iOS je fajn, iPhone je fajn, ale neumí věci, které jsem na Windows Mobile používal před deseti lety a na které jsem zvyklý. Díky jb se mi povedlo většinu dostat i do iOS, ale jedna věc stále chybí a to automatické nahrávání hovorů, příchozích i odchozích. Na WM na to byla jednoduchá a dokonce free aplikace a nahrávalo to bezvadně, tady ta možnost zřejmě ani neexistuje :-(

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Blokovanie hovorov

Příspěvek od rony » 10 srp 2012 23:12

na wm existoval callfilter, rozhodne nebol ani tak prijemny ako iblacklist a to ani ja nepovazujem iB za sw, ktory by vyhral cenu logiky a uzivatelskej pritulnosti :-)

o nahravani hovorov, zrejme existoval, na druhu stranu, nepoznal som vela telefonov s wm, ktore by udrzali v multitaskingu taketo aplikacie natrvalo, wm mobil mi pri spustenom icq klientovi raz za cas nejaku appku ukoncil alebo zabudol zobrazit incoming call :-)

holt vsetko dobre bolo na nieco zle :-) no a dnes nech radsej to zle fungujuce nech ani nemam len preto, aby mi nekazilo dojem z veci, ktore by mali fungovat :-)

wm umrelo na nsepolahlivost.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Faramir

Re: Blokovanie hovorov

Příspěvek od Faramir » 11 srp 2012 00:21

rony píše:wm umrelo na nsepolahlivost.
To bych neřekl, WM umřely na nezájem. Byl to kvalitní otevřený OS, kde se dalo udělat cokoliv, byla pro to hromada programů a žádné omezení. Ale lidi o to neměli zájem.

Jinak ten program na nahrávání hovorů neběžel na pozadí, spustil se současně s přijetím hovoru/zavoláním. Na Motorole MPx200 trvalo cca jednu vteřinu, než to začalo nahrávat (pomalý HW), na následujících telefonech už to bylo okamžitě.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Blokovanie hovorov

Příspěvek od rony » 11 srp 2012 18:11

ja iba pochybujem o tom kvalitny a otvoreny. s ostatnym suhlasim. hovoril som o smartphone verzii, ktora bola bastardom PocketPC.

Z principu, ak cakal na hovor, tak musel bezat na pozadi. Ja som s WM skoncil v r. 2007 ak potom sa nieco zlepsilo, uz ma to nezaujimalo :-)
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Faramir

Re: Blokovanie hovorov

Příspěvek od Faramir » 11 srp 2012 18:35

Pochybovat samozřejmě můžeš, nicméně pochybuješ chybně :-) Já WM používal ještě před rokem, pak jsem přešel na WP a teprve před pár měsíci jsem začal používat iOS i v telefonu. A dodnes prostě nostalgicky vzpomínám na WM a jeho neomezené možnosti. Líbí se mi spolehlivost iOS, ale chybí mi některé funkce, které byly ve WM samozřejmé...

Na pozadí nic z toho neběželo, program pro nahrávání hovorů se spustil v okamžiku zahájení hovorů a co se týče blokování, tam to fungovalo na principu firewallu :-)

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Blokovanie hovorov

Příspěvek od rony » 12 srp 2012 16:53

ako som napisal, moje konkretne skusenosti skoncili v r. 2007. takze nie su chybne, len tvoje su aj z ineho obdobia.

moje konkretne spomienky su, ze ak som to nerestartol tak casom mi pri prichodzom hovore zabudlo zobrazit obrazovku s moznostou hovor prijat, to bolo blbych reci iod volajucich, ze nedviham :-) icq klient mi ten os v kuse ukoncoval :-) toto nie su chybne poznatky, taka bola realita. nemam dovod si vymyslat, len si moznosti tej platformy neidealizujem len na zaklade akychsi vacsich moznosti. tie mi boli v danom obdobi k nicomu, lebo nefungovali spolahlivo. ak sa to zmenilo po tom, ako som to vzdal, to nemeni na veci nic, uz vobec nie to, ze by som sa ja mylil v uvadzani faktov, ktore oznacujes za chybne. Ja tvrdim, ze selektivne to vnimas ty pretoze zbytocne spochybnujes moje skusenosti nakolko nevyvracaju tie tvoje :-) o to sa predsa nesnazim :-)

otazka: co sposobilo, ze sa to spustilo pri prichodzom hovore? nieco muselo neustale sledovat, kedy pride hovor. samo pd seba to ten podnet nedostane.

princip firewallu je, ze ten fw bezi trvale.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Faramir

Re: Blokovanie hovorov

Příspěvek od Faramir » 12 srp 2012 16:59

No, já používal WM od roku 2001, pravda je, že většinou custom ROM, ale byl jsem spokojený, splňovalo to moje požadavky. V době, kdy vyšel první iPhone a jeden známý si ho přivezl z US, jsem se musel smát, co to vlastně vydávají za smartphone, protože to nic neumělo. Jediné, co se mi líbilo, bylo ovládání a multitouch, jinak to bylo nepoužitelné a v některých ohledech je dodnes. Ovšem doba pokročila a já radši dal přednost iOS před WM resp. WP, holt ty nefunkční věci oželím, i když mi samozřejmě chybí. Ale výhody převažují nad nevýhodami.

Odpovědět