Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Máte téma nebo dotaz, který nevíte, kam zařadit? Vložte jej do této sekce a my pro něj najdeme správné zařazení a snad i odpověď.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Hallfdann

Uživatelský avatar
Kobra23
Příspěvky: 1607
Registrován: 19 bře 2013 09:59

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od Kobra23 » 22 pro 2013 11:48

Proc? Mel nizke sebevedomi.
Mac mini Late 2012 s BenQ 32" a Fujitsu 23", Macbook Late 2013 Retina, iPhone XR 64GB, iPad mini 2 32 GB LTE, Apple TV 2 i 3, Airport Time Capsule, Airport Express, Parrot Bebop Drone,

Uživatelský avatar
lulu
Příspěvky: 2606
Registrován: 31 črc 2012 10:44

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od lulu » 22 pro 2013 11:59

ne, hypotéku

Uživatelský avatar
Kobra23
Příspěvky: 1607
Registrován: 19 bře 2013 09:59

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od Kobra23 » 22 pro 2013 12:24

A manzelku + deti. Psali to nekde nedavno, ze pro zamestnavatele je nejjistejsi zamestnanec ten kdo ma 20-40 let, je zenaty, ma deti a hypoteku. To jsme to dopracovali. :-(
Mac mini Late 2012 s BenQ 32" a Fujitsu 23", Macbook Late 2013 Retina, iPhone XR 64GB, iPad mini 2 32 GB LTE, Apple TV 2 i 3, Airport Time Capsule, Airport Express, Parrot Bebop Drone,

Lusesita
Příspěvky: 176
Registrován: 27 říj 2013 13:13

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od Lusesita » 22 pro 2013 18:17

Mám objednanej iPhone 5S na Alze a už dlouho přemýšlim, že by bylo fajn, kdybych si ještě na výdejně zkontrolovala, že v krabici je všechno co tam má bejt a že je to nepoškozený. Po přečtení téhle diskuze jsem o tom ještě víc přesvědčená. Máte s tim někdo zkušenosti? Jak na to koukaj? Hlavně teda jestli máte nědko zkušenost s výdejnou v HK
 Macbook Air (13-inch, Early 2015)
 iPhone XS 64 GB Silver
 The New iPad 32 GB 3G White
 Apple Watch series 4 Nike+ 44 mm
 iPod Classic 7th gen
 iPod Shuffle 4g Green


Ex - iPhone SE +5S, AW 2 Nike+ iPod Touch 4g

Uživatelský avatar
Demonicus
Příspěvky: 1685
Registrován: 10 úno 2013 22:56
Bydliště: Morava

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od Demonicus » 22 pro 2013 20:00

Pokud by nechtěli dovolit kontrolu, nebral bych ho. Určitě se najdou jiní prodejci, kde kontrolu před nákupem dovolí.
Apple Watch 2 42mm, iPhone 12 PRO Max, Time Capsule, Macbook Air 13"
Synology NAS -412+ -> nejlepší kamarád Apple hraček

Skupina uživatelů Apple Watch >> https://www.facebook.com/groups/582857818814445/ <<

czhook
Příspěvky: 386
Registrován: 07 zář 2013 21:13

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od czhook » 22 pro 2013 20:34

Alza je v pohodě, aspoň v Praze je jedno, zda to koupíte v prodejně nebo přes net, vždy dávají 14dnů na vrácení, takže rozbalíte, nebude se líbit a vrátí Vám peníze bez řečí

opět nevím jak v HK, ale v Praze na centrále mi před koupí rozbalili dvě věci, abych se na ně podíval

já mam s Alzou jen ty nejlepší zkušenosti, jednou jsem na firmu kupoval Nexus 7, po pár týdnech šel na reklamaci, v servise ho opravili a já chtěl ale vrátit peníze a světe div se - peníze mi vrátili a to se se mnou vůbec nemuseli bavit
Macbook Air M1
iPhone 15 Pro Max
iPad Pro 11

Uživatelský avatar
Tass
Příspěvky: 285
Registrován: 30 črc 2012 16:40
Bydliště: Ostrava

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od Tass » 22 pro 2013 20:39

czhook píše:Alza je v pohodě, aspoň v Praze je jedno, zda to koupíte v prodejně nebo přes net, vždy dávají 14dnů na vrácení, takže rozbalíte, nebude se líbit a vrátí Vám peníze bez řečí

opět nevím jak v HK, ale v Praze na centrále mi před koupí rozbalili dvě věci, abych se na ně podíval

já mam s Alzou jen ty nejlepší zkušenosti, jednou jsem na firmu kupoval Nexus 7, po pár týdnech šel na reklamaci, v servise ho opravili a já chtěl ale vrátit peníze a světe div se - peníze mi vrátili a to se se mnou vůbec nemuseli bavit
Je-li to pravda, pak o to víc zabolí ta brutálně agresivní reklama, kterou alza cpe všude, kam může.
 Mac nemá konkurenci. 

Jakham
Příspěvky: 73
Registrován: 19 úno 2013 10:42

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od Jakham » 11 úno 2014 13:48

Zdravím,

vím že jsem slíbil brzkou reakci na vyřešení popisovaného jednání - prachsprostě jsem na to zapomněl. Máte mou omlouvu.

Nakonec mi byl vyměněn iPad druhý týden v lednu (dlouho se čekalo na dodání do servisu). Jediná další negativní zkušenost byla, že sevis nemohl nechat vyzvednout iPad v Praze ( mým otcem, já již byl mimo čr) a dokone ani zaslat na sdresu v čr. Prodejna si vyžádala zaslat na prodejnu, kde druhý den otec iPad vyzvedl. Nechápu proč to nešlo a pátrat po tom nebudu. Pravděpodobně standartní postup.

Překvapil mne však telefonát 27.12. ( 28.12. jsem cestoval na celý měsíc pryč) od vedoucího prodejny v iSetos v HK. Byl mi nabídnut k bezplatnému zapůjčení iPad 3.generace - idkyž jsem odmítl (mám svůj Airpad), považuji to za gentlemanské gesto a velice mne potěšilo.

Není opět zvažuji nákup více položek do adresáře firmy a jelikož mne je trapně stále dokola vracet zboží na apple.com ( již tři vrácené ipady během deseti dnů), tak zvažuji navštívit opět prodejnu v HK.

Chybu bez řádného vyzkoušení již neudělám.

Pokud máte nějaký tip na prodejnu po čr (Praha/HK/Pardubice), kde mě bezproblému nechají vyzkoušet a prohlédnout displej na vadné pixely, prosím poraďte.

PS: Dopis od vedoucího sítě prodejen mi nebyl povolen zveřejnit - resp. na mou reakci, zda mohu naši komunikaci zveřejnit mi již nebylo odpovězeno.

JH
MacBook Air 13" 2013 |iPad mini retina 32gb cellular slate grey | iPad Air 1

apple_cider
Příspěvky: 201
Registrován: 11 říj 2012 11:52

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od apple_cider » 11 úno 2014 19:50

já koupil RMBP 15 late 2013 v BRně v Istyle olympia,zaplatil jsem vzal krabici domu a neřešil(byl zafoliovany) po vybalení jsme si všiml že zespod jsou v hliníkovém krytu dva malé dolíčky. 5ekl bych že nejspíš způsobené nějakým nemotorným jedenáctiletým čínánkem který ho po 13 hodinách šichty montoval. nechal jsem to být, stejně by mi nikdo neveřil že už to tam bylo a že jsem si to nezpůsobil sám, ničemu to nepřekáží, a vidět to je pouze když se na to fakt zaměřím, navíc zespod. jen mě trochu zamrzelo že u mašiny za pětašedestát litrů může k něčemu takovému dojít. noco, příště už vím, že prvně musím rozbalit, otestovat prhlédnout pomale pod mikroskopem a pak teprve odnést z prodejny, a to se netýká jen apple, dnes si člověk musí dávat pozor všude a na každýho když se jedná o investici do něčeho drazšího

czhook
Příspěvky: 386
Registrován: 07 zář 2013 21:13

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od czhook » 11 úno 2014 20:56

Jakham - za mě Alza, osobně mi bylo dovoleno prohlédnout si zboží a až poté zaplatit .... navíc, i když zboží koupíte osobně v obchodě, rozbalíte a nebude se Vám cokoli zdát, jen jdete k jinému pultu, kde Vám ihned vrátí peníze .... žádné trapné dotazy, či handrkování ....
Macbook Air M1
iPhone 15 Pro Max
iPad Pro 11

Dchorovsky
Příspěvky: 18
Registrován: 26 čer 2013 11:34

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od Dchorovsky » 06 bře 2014 07:18

Ahoj,
tak to mi silně připomíná mou situaci, když jsem si kupoval ve zmiňované prodejně hodinky "kukačky", kde prodavač nebyl ochoten hodinky vyndat z plastového pouzdra, bez to, než si je zaplatím. Protože jsem hodinky chtěl, tak jsem je zakoupil, ale již jsem nechtěl je rozdělávat, protože taková neochota ze strany prodavače mi napovídala, že by vysvětlování produktu by bylo zbytečné. Odešel jsem do kavárny, kde jsem si objednal kávu, dal si cigaretu a začal studovat hodinky. Při rozbalení jsem zjistil, že hodinky již někdo používal, tak jsem šel zpět na prodejnu s tím, že se mi to nelíbí. Navíc bylo poškrábané sklíčko, to byl důvod, kdy jsem chtěl vrátit peníze. Bylo mi řečeno, že jsou již použité a nemohou mi zboží vzít zpět. jednal se cca o 15minut od koupě hodinek.
Co na to více říct.....
Hodinky jsem nakonec prodal o 1.500,- levněji, stejně jsou k ničemu a je to žrout baterie v mobilu.....
S pozdravem Dave

Uživatelský avatar
Brozik
Příspěvky: 91
Registrován: 03 bře 2014 18:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od Brozik » 09 bře 2014 15:35

Když tady na to tak koukám, tak jsem měl taky asi štěstí, jsem kupoval po Vánocích nový iPhone 5S v T-Mobile prodejně v Pardubicích a řekli mi, že mi ho nerozbalí na ukázku, protože kdybych ho nechtěl tak jim ho pak už nikdo nekoupí a ani ho nemohu vrátit, takže jsem kupoval zabalenou a zapečetěnou krabičku, ale všechno šlape jak má, ale aspoň vím, že si budu příště dávat pozor, protože asi mám právo na to vidět co kupuji předtím než to zaplatím, což mě u tohole iPhonu tvrdily, že to nejde a až doma jsem rozbaloval ;)
Jinak musím říci, že jsem původně z HK a v iSetos jsem byl vždy spokojen se vším, ale v poslední době raději jezdím do Prahy, ale ono to asi vyjde nastejno, objednávat přímo od Applu zatím nemám odvahu, bojím se té přepravy...zrovna příští týden jdu kupovat Apple Tv, tak snad v Praze narazím na kvalitního prodejce a nový výrobek ;)
Někdo nějaké tipy, raději iSetos či iStyle?
Zakladatel a šéfredaktor iPure.cz. Apple Trainer v iLumio.cz

czhook
Příspěvky: 386
Registrován: 07 zář 2013 21:13

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od czhook » 09 bře 2014 21:35

Proc se bojis prepravy?

Jinak za me Alza nebo iStyle Pankrac
Macbook Air M1
iPhone 15 Pro Max
iPad Pro 11

Uživatelský avatar
Brozik
Příspěvky: 91
Registrován: 03 bře 2014 18:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od Brozik » 09 bře 2014 21:45

czhook píše:Proc se bojis prepravy?

Jinak za me Alza nebo iStyle Pankrac
No nemám s tím moc zkušenosti, přeprava ze zahraničí, aby mi to nedošlo v nějakém totálně rozbitém stavu, viz někteří dopravci z DPD, DHL či ještě lépe Česká pošta, ale je jasný, že třeba nemám pravdu, ale nemám s tím prostě moc zkušeností.

Jinak díky moc za tip, mrknu na ten Smíchov ;)
Zakladatel a šéfredaktor iPure.cz. Apple Trainer v iLumio.cz

czhook
Příspěvky: 386
Registrován: 07 zář 2013 21:13

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od czhook » 09 bře 2014 22:42

Smichov neni Pankrac! :-) Ja mam super zkusenosti (reklamace, ochota, reseni toho, co nemuseli) jen s prodejci na Pankraci, Smichov nevim ....

Dopravu podle meho nema cenu moc resit, ti stejni dopravci, kteri to dovezou tobe, rozvazi i do tech obchodu, kde nakupujes :-)
Macbook Air M1
iPhone 15 Pro Max
iPad Pro 11

Jakham
Příspěvky: 73
Registrován: 19 úno 2013 10:42

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od Jakham » 09 bře 2014 23:20

Od událostí s prodejnou iSetos již nakupuji pro účely osobní i firemní pouze na Apple.cz ... Zcela jiný přístup než s překupníky v čr, po nákupu když je jakýkoliv problém tak se sami od sebe starají co se děje, nic nemusím řešit já, jen po telefonu řeknu co se děje a oni vše zaříději k mé představě a spokojenosti... Zboží vozí UPC nebo TNT - dle mých zkušeností ( ve firmě posíláme mnoho zásilek po Evropě a do číny) je TNT to nejlepší. Od nového roku uskutešněno šest nákupů - iMac, Apple tv, iphone a 3x ipad air. Pár reklamací/výměn proběhlo, ale o vše se postarali oni ( objednali svoz, poslali vyplněné papíry pro přepravu, zároveň zaslali nový kus produktu, většinou vyměněný produkt dorazil dříve než byl vyzvednut vadný).

Od provedení koupě většinou třetí den bylo zboží doma.
MacBook Air 13" 2013 |iPad mini retina 32gb cellular slate grey | iPad Air 1

Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od Jadro » 09 bře 2014 23:48

To jsi ale reklamoval ve 14 denni lhute od koupe, je to tak?

Querian
Příspěvky: 95
Registrován: 30 črc 2012 17:10

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od Querian » 24 bře 2014 00:16

Mrzí mě co zde čtu o APR prodejcích. Také se podělím o své zkušenosti.
Nejvíce navštěvuji iStyle Brno Olympia, kde je milý a ochotný personál. Již několikrát jsem si došel pouze pro radu a také nikdy nebyl problém produkt rozbalit, vyzkoušet a až poté zaplatit. Dnes už jinam nechodím. Za mě určitě velké doporučení pro ostatní.
Na druhou stranu v iStyle Brno Vaňkovka jsem byl pouze dvakrát a bohužel ani jednou pozitivní zkušenost (nepříjemný personál).
Na závěr: Nelze dávat za vinu celé firmě - vždy je to o lidech, kteří tam pracují. ;)
MacBook Pro 14 2021
iPhone 12 Pro
iPad Pro 11" Pro 2018
iWatch 3 gen.

MICKI2701000
Příspěvky: 1771
Registrován: 11 čer 2013 10:43
Bydliště: Brno

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od MICKI2701000 » 24 bře 2014 11:36

Ahoj,
Tak ja zas k Vanmkovce jen pozitiva, je tam jedna pani, ktera no je to proste zena :D. Pak tam ma kolegu a vzdy v poho bud sem si mohl vyzkouset iPhone abych vedel co kupuji, ruzna pouzdra mi ukazali, odkonce jednou kvuli men bezeli i na druhy konec vankovky, kde maj sklad aby mi pirnesli jedno pouzdor na ukazku, ktere sem si pak nevzal, nezaujalo me, takze ja zas Vankovka Brno iStyle pohodicka.
iPhone 5S 64 GB
Mobile JuicePack
MBA 13 1,7 I5, 8 GB ram 512 SSD
3 TB TimeCapsule
Airport Express
LifeProof Nuud
Aftershokz Sportz M2 Headphones
Plantronics Voyager Legend Bluetooth

Jakham
Příspěvky: 73
Registrován: 19 úno 2013 10:42

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od Jakham » 15 zář 2016 16:25

Ahoj,

jsem nepoučitelný. Koncem srpna koupeny v HK iSetos dva iPhone SE (spěchal jsem), jeden OK, druhý opět mrtvé pixely. Opět nutné proběhnutí reklamace atd.

Zarazilo mně že mi napsali "přístroj vykazuje drobné známky používání". Telefon, zapnut, po 2min. jsem si všiml mrtvých bodů, vypnul a dán do krabičky. Folie z něj sundal až prodejce při reklamaci.

Nyní mi prý bude v centrálním servisu opraven displej (mi dnes bylo sděleno Českého servisu že to poslali na centrální Apple servis).

Utvrdilo mě to v jedné věci. Kamenné prodejny nemají zákazníkovi co nabídnout. Přes eshop bych vrátil, a koupil hned nový, neřešil bych nic.

Prostě jsem nepoučitelný. Takže všem doporučuji se chránit lhůtou 14 dnů na vrácení zboží.

Jakub
MacBook Air 13" 2013 |iPad mini retina 32gb cellular slate grey | iPad Air 1

sitler
Příspěvky: 13
Registrován: 04 lis 2012 18:25

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od sitler » 15 zář 2016 16:54

Ale 14 dní není na vrácení zboží, které je vadné. Je to na vrácení zboží, které je nevyhovující. Vadné zboží musí jít na reklamační řízení, jinak ho jen dostane někdo další a kolečko se opakuje...

Jakham
Příspěvky: 73
Registrován: 19 úno 2013 10:42

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od Jakham » 15 zář 2016 17:33

Pokud u vrácení nebudeš řešit závadnost zboží tak je to jedno. Vrátíš se slovy "nevyhovující".
MacBook Air 13" 2013 |iPad mini retina 32gb cellular slate grey | iPad Air 1

majkom
Příspěvky: 840
Registrován: 26 úno 2013 16:07

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od majkom » 15 zář 2016 18:29

Uplne nechapem zakladatela vlakna, proc si to proboha neobjednas online na webu setosu, vyzvednuti na prodejne - mas pak 14 dnu na vraceni nez udani duvodu...

A k setosu, dnes sem tam byl, oni stale prodavaj SE za povodnu cenu 16 tis... To si delaj srandu ne?😂
Edit: tak na webe maj uz novu cenu, na Andelu na pobocke mali stare, snad len zabudli vymenit cenovku a uctovali novu cenu
Naposledy upravil(a) majkom dne 15 zář 2016 18:33, celkem upraveno 2 x.

majkom
Příspěvky: 840
Registrován: 26 úno 2013 16:07

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od majkom » 15 zář 2016 18:31

sitler píše:Ale 14 dní není na vrácení zboží, které je vadné. Je to na vrácení zboží, které je nevyhovující. Vadné zboží musí jít na reklamační řízení, jinak ho jen dostane někdo další a kolečko se opakuje...
Tak ono zalezi na predajcovi, u istyle som SE vratil po 13 dnich, mal nazlutly display... Uplne bez problemov vzali pouzity phone a len na zaver, ze aky je dovod vratenia ak nejaky je, povedal som nazlutly display, pojyvali, zaznacili a vratili peniaze...

MICKI2701000
Příspěvky: 1771
Registrován: 11 čer 2013 10:43
Bydliště: Brno

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od MICKI2701000 » 16 zář 2016 06:37

Pokavad dostanu vadny tel mel bych mit pravo na okamzitou vymenu ci vraceni penez.
A jinak bacha v CR kdyz siu neco obednate prez eshop ale s vyzvednutim na pobocce nevztahuje se na to dle zakona 14. denni lhuta protoze je pry brano jakoby ste si to koupili na pobocce.
iPhone 5S 64 GB
Mobile JuicePack
MBA 13 1,7 I5, 8 GB ram 512 SSD
3 TB TimeCapsule
Airport Express
LifeProof Nuud
Aftershokz Sportz M2 Headphones
Plantronics Voyager Legend Bluetooth

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od rony » 16 zář 2016 07:01

Nechce sa mi to hladat obecne takze staci mi priklad z Alza:

Slovensko:
V zmysle ustanovenia § 7 zákona o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon č. 102/2014 Z. z.) má kupujúci právo od takto uzavretej zmluvy odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 14 kalendárnych dní odo dňa prevzatia tovaru alebo od uzavretia zmluvy o poskytnutí služby, pričom je nevyhnutné, aby bol v uvedenej lehote odoslaný list o odstúpení od zmluvy predávajúcemu. Toto právo má kupujúci aj v prípade, ak si tovar objednaný prostredníctvom internetu vyzdvihol osobne v priestoroch výdajného miesta predávajúceho.
Nie je to prepojene na prevzatie tovaru ale na sposob objednania.

Cesko
https://www.alza.cz/article/article/10.htm#odstoupeni

V casti II. su presnejsie podmienky.

Nijako explicitne nehovoria o neplatnosti 14dnovej lehoty podla sposobu odobrania tovaru.


V Ceskom zakone je okamzita moznost narokovat si vymenu tovaru alebo vratenie penazi pri reklamacii nefunkcneho tovaru?
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od swenak » 16 zář 2016 07:39

Způsob vyzvednutí s tím nic nemá, jde o způsob uzavření smlouvy a ta je na dálku a mimo řádnou provozovnu. Kdyby třeba Alza měla stánek na ForAudio (jako že jo) a tam byla provedena objednávka, mělo by to být to samé, jako přes eshop.

Jakham
Příspěvky: 73
Registrován: 19 úno 2013 10:42

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od Jakham » 16 zář 2016 13:46

Jde vždy o uzavření obchodu za pomocí prostředků dálkové komunikace.

Vyzvednutí se v tom nepočítá. Pokud zaplatíte a pak čitě vyzvednete vztahuje se na to 14ti denní lhůta.
MacBook Air 13" 2013 |iPad mini retina 32gb cellular slate grey | iPad Air 1

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1610
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od SharkeeCZ » 16 zář 2016 14:14

Co je nemoralniho na chovani iSetos? Konkrétně?
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

Uživatelský avatar
Demonicus
Příspěvky: 1685
Registrován: 10 úno 2013 22:56
Bydliště: Morava

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od Demonicus » 16 zář 2016 19:39

Asi jsou drahý, nebo co jsem to tu pochopil :D
Apple Watch 2 42mm, iPhone 12 PRO Max, Time Capsule, Macbook Air 13"
Synology NAS -412+ -> nejlepší kamarád Apple hraček

Skupina uživatelů Apple Watch >> https://www.facebook.com/groups/582857818814445/ <<

MICKI2701000
Příspěvky: 1771
Registrován: 11 čer 2013 10:43
Bydliště: Brno

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od MICKI2701000 » 19 zář 2016 09:19

Beru zpet je to starsi ale ja na to narazil myslim na mobilmanii ci mobilenetu asi pred mesicem/2 a ten orig. teda nemuzu najit.
Mate pravdu jen teda bacha co by mohli kzouset no.
http://finance.idnes.cz/nova-finta-e-sh ... nikani_sov
iPhone 5S 64 GB
Mobile JuicePack
MBA 13 1,7 I5, 8 GB ram 512 SSD
3 TB TimeCapsule
Airport Express
LifeProof Nuud
Aftershokz Sportz M2 Headphones
Plantronics Voyager Legend Bluetooth

MICKI2701000
Příspěvky: 1771
Registrován: 11 čer 2013 10:43
Bydliště: Brno

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od MICKI2701000 » 29 zář 2016 09:18

tak o2 je dalsi kruva, od ktere si nic nevemu a na ktere budu chtit vytriskat co se da.
Kolega koupil prez net 6s 128 protoze jej meli jedine na pobocce tak si jej tma I vyzvedl a zaplatil o2 neumoznuje platit prez net.
Kdyz ho chtel v 14. denni lhute vratit odvolavaj se, ze to byl nakup na prodejne a nechtej se s clovekem bavit. odvolavaj se na nejaky clanek 2,9 VOP.
od o2 neberte tez nikdy nic.
iPhone 5S 64 GB
Mobile JuicePack
MBA 13 1,7 I5, 8 GB ram 512 SSD
3 TB TimeCapsule
Airport Express
LifeProof Nuud
Aftershokz Sportz M2 Headphones
Plantronics Voyager Legend Bluetooth

Uživatelský avatar
Demonicus
Příspěvky: 1685
Registrován: 10 úno 2013 22:56
Bydliště: Morava

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od Demonicus » 29 zář 2016 17:19

Tak koupil ho přes internet, nebo ho jen zablokoval a koupil ho na prodejně? To jsou totiž dva úplně rozdílné případy ;)

Tvůj postoj "nic si od nich nevezmu a budu chtít vytřískat, co se dá" je takový hodně .... no dost to vysvětluje, jak se chováš ty a když ti to někdo vrací, tak se ti to nelíbí, ne ? :D
Apple Watch 2 42mm, iPhone 12 PRO Max, Time Capsule, Macbook Air 13"
Synology NAS -412+ -> nejlepší kamarád Apple hraček

Skupina uživatelů Apple Watch >> https://www.facebook.com/groups/582857818814445/ <<

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od rony » 29 zář 2016 17:39

Mick beries tie firmy radom, no pokial chces uspiet a nestracat cas, tak si pred kazdym uzavretim obchodnej zmluvy (nakupom) radsej prever co ako funguje, uz vyssie si tvrdil nespravne, ze 14dnova lehota na vratenie bez dovodu je zavisla na sposobe vyzdvihnutia tovaru.

Takze, ak sa takto rad za radom mylis aj v dalsich veciach, tak to zelam vela stastia s vytriskavanim :)))
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

MICKI2701000
Příspěvky: 1771
Registrován: 11 čer 2013 10:43
Bydliště: Brno

Re: Otevřený dopis o morálnosti prodeje iSetos HK

Příspěvek od MICKI2701000 » 30 zář 2016 10:34

obednavka byla delana prez net s tim, ze se vyzvedavala na pobocce.
jeslti by to nemelo byt brano jako internetovy nakup melo to byt velkyma pismenama pri obednavce u o2 a ne v nejakem pdf, kde je odkaz an podminky a az v nich hluboko je clanek 2.9 ktery udajne pise, ze je to jen rezervace nikoli nakup.
Ale co sem se bavil vcera z pravnim dtestu tak se jedna minimalne o klamavou praktiku max o poruseni zakona.
I u alzy kdyz si zbozi obednam na pobocku prijde mi sms I mail ze zbozi je rezervovano po dobu x dnu a neni resp. nebyl s tim problem.
Precti si clanek a asi pochopis o cem mluvim. Oni se takhle snazej zbavit moznosti vraceni do 14 dnu prestoze je to nakup prez internet a o ot mi jde.
iPhone 5S 64 GB
Mobile JuicePack
MBA 13 1,7 I5, 8 GB ram 512 SSD
3 TB TimeCapsule
Airport Express
LifeProof Nuud
Aftershokz Sportz M2 Headphones
Plantronics Voyager Legend Bluetooth

Odpovědět