Zmiznute obsahu z Parallels

Pokud řešíte fungování Windows na Macu (bootcamp i virtualizace), zde je Vaše forum.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Uživatelský avatar
piXie
Příspěvky: 641
Registrován: 20 zář 2012 09:11

Zmiznute obsahu z Parallels

Příspěvek od piXie » 18 kvě 2016 20:30

Ako to opisat... Normalne robim, idem si spravit kavu, vratim sa a "polovica" priecinkov z Windows 10 je prec.
Konkretne sa nejak divne premazal priecinok s totalcommanderom a zmizol mi cely priecinok "CAD", tam mam nainstalovany microstation a nadstavbu venturis. Nemam a nepouzivam ziadny warez. Odhadom asi tak 3-4 GB z 50GB. Velkost PVM je vsak stale rovnaka, aka bola, aj napriek tomu, ze sa pozriem do obsahu balika a pripojim si len disky do OS X, vidim len ten nekompletny stav.
Co ma privadza do sialenstva, je to, ze som si vypol zalohovanie Parallels (netusim preco) asi dva tyzdne dozadu...

Netusi niekto co, sa mohlo stat?

Dolnene:
Zálohovanie TimeMachine som sice vypol, ale nejakým zázrakom sa včera VM odzálohoval. Obnovené z TimeMachine. Outlook niečo frflal, že má staré Ost (...1 deň), ale inak už beží všetko. Paráda. Neviem čo to spôsobilo, ale TimeMachine ma zasa raz zachránil.
iPhone 4S 32GB ❯ iPhone 5S 64GBiPhone 7 Plus 256GB ❯ iPhone 11 128GB
NEW iPad 32GB, WiFi, Cellular, Black, iOS 9.3.5
MacBook Pro 15-inch, Mid 2012 ❯ Mid 2015 ❯ 2017 ❯ MacBook Pro 16-inch, 2019, i9 2,3 GHz, 64 GB, 1 TB

Odpovědět