Aplikace pro automaticky zápis pohybu telefonu

Cestujete, sportujete, máte koníčky a našli jste nebo hledáte aplikace, které Vám pomohou strávit život aktivněji? Zde je místo pro takto zaměřené uživatele MacOS X a iOS.

Moderátoři: zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed, bradka

Odpovědět
Tomas Jizan
Příspěvky: 40
Registrován: 28 srp 2012 21:46

Aplikace pro automaticky zápis pohybu telefonu

Příspěvek od Tomas Jizan » 30 led 2014 15:01

Dobry den,

Chtěl bych se zeptat, jestli z Vás nezna někdo aplikaci, která by mi bud sama nebo pri spuštění zaznamenala místo pobytu. Chtěl bych to využit v práci, kdyz po týdnu dopisuji pracovní výkaz a mohl bych se podivat, jde jsem v ten den zrovna byl. Někdy totiž zapomínam denní zápisy, a pak si nemohu vzpomenout.

Díky moc
Tomáš

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Aplikace pro automaticky zápis pohybu telefonu

Příspěvek od Hajnejch » 30 led 2014 21:38

Pokud máte iPhone 5S tak bych vám doporučil Moves. Je to docela dobře udělané a když si popíšete jednotlivá místa kde se často vyskytujete tak vám je Moves ukaží ve vaší historii a na mapě a zaznamenává to i jak jste se na to které místo dostal.Zda pěšky na kole nebo autem a kolik jste ušel za den kroků a kolik kalorií spálil. Mě osobně to vyhovuje jediné co je nevýhoda že musím všude tahat mobil. Ale není to nejlepší řešení kdyby jste měl měl dvě baby. Na pracovní výkazy by vám to ale mohlo vyhovovat.

Tomas Jizan
Příspěvky: 40
Registrován: 28 srp 2012 21:46

Re: Aplikace pro automaticky zápis pohybu telefonu

Příspěvek od Tomas Jizan » 31 led 2014 18:35

Díky moc za radu. Mám iPhone 5, ale i na něm Moves plni svoji úlohu dobře. Jak jsem již psal, jde mi o uchovávání informaci o návštěvách u zákazníků a jestli jsem udělal o deset kroku méně nebo více mi je jedno. Jeste jednou díky.
Tomáš

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Aplikace pro automaticky zápis pohybu telefonu

Příspěvek od Hajnejch » 01 úno 2014 18:19

Pokud si přečtete na fóru články o Moves tak si tady lidi hodně sťežovali že jim na 5 Moves hodně žere baterku. Tak aby jste se nedivil. Právě na 5S je to k baterce šetrnější.

Co se těch kalorií týče tak já vím že to pro vás není podstatné. Jen jsem napsal tu funkcionalitu aplikace jako bonus k tomu co chcete.

trminek
Příspěvky: 136
Registrován: 12 pro 2012 17:07

Re: Aplikace pro automaticky zápis pohybu telefonu

Příspěvek od trminek » 11 úno 2014 23:31

Dříve bych doporučil google latitude, to již zrušili a nahradili jej službou integrovanou do google plus. Pokud si nainstalujete google search, povolíte ukládání historie, vše poté najdete na webu v historii polohy, podrobně s časovými razítky. Funguje to spolehlivě, používám to již řadu let...

Uživatelský avatar
lulu
Příspěvky: 2606
Registrován: 31 črc 2012 10:44

Re: Aplikace pro automaticky zápis pohybu telefonu

Příspěvek od lulu » 11 úno 2014 23:45

Day ONE by měl s 5s umět zaznamenávat polohu automaticky, s 5 manuálně a jako bonus přidá pocasi

Odpovědět