App Health / Zdraví

Cestujete, sportujete, máte koníčky a našli jste nebo hledáte aplikace, které Vám pomohou strávit život aktivněji? Zde je místo pro takto zaměřené uživatele MacOS X a iOS.

Moderátoři: zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed, bradka

Odpovědět
Dave54
Příspěvky: 32
Registrován: 13 srp 2012 16:45

App Health / Zdraví

Příspěvek od Dave54 » 08 led 2015 23:55

Zdravím,

mám nejspíš triviální dotaz, můžete mi prosím objasnit, co znamenají jednotlivé hodnoty v grafu? Není mi všechno úplně jasný..

Chůze a běh a vedle mám 2,69 km - co je to za hodnotu, že v každém grafu (den, týden, měsíc, rok,) je stejná?
Denní průměr - 2,36 - nechápu, proč mám v grafu měsíc jinou hodnotu než ve zbývajících grafech..
Dnes a číslo pod čarou je kolik jsem ušel za den / týden / měsíc / rok, předpokládám?

Děkuji za odpovědi

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Demonicus
Příspěvky: 1685
Registrován: 10 úno 2013 22:56
Bydliště: Morava

Re: App Health / Zdraví

Příspěvek od Demonicus » 09 led 2015 08:00

Číslo pod čarou bude spíš časové/datumové. Graf má jeden jediný údaj a to na horizontální ose je čas a na vertikální je druhý údaj dle grafu (kroky, uběhnutá vzdálenost...).
Bod v grafu tedy ukazuje uběhnuté KM v daný okamžik - podle toho kdy jste přidal bod s daty.
Denní průměr - týdenní data zprůměrována do jednoho dne a měsíční data zprůměrována do jednoho dne. V měsíčním máte data od 11.12 a tedy zprůměrováno na jeden den to je 3,03 km. Za poslední týden (ne kalendářní ale dnešek -7) máte 2,69km a tedy jiný denní průměr. Tak si můžete zhodnotit například to, jestli tento týden běháte nadprůměrně, nebo podprůměrně oproti celému měsíci.
Apple Watch 2 42mm, iPhone 12 PRO Max, Time Capsule, Macbook Air 13"
Synology NAS -412+ -> nejlepší kamarád Apple hraček

Skupina uživatelů Apple Watch >> https://www.facebook.com/groups/582857818814445/ <<

Dave54
Příspěvky: 32
Registrován: 13 srp 2012 16:45

Re: App Health / Zdraví

Příspěvek od Dave54 » 12 led 2015 21:30

Děkuji za odpověď!

Odpovědět