Mountain Bike Apple Watch s2

Cestujete, sportujete, máte koníčky a našli jste nebo hledáte aplikace, které Vám pomohou strávit život aktivněji? Zde je místo pro takto zaměřené uživatele MacOS X a iOS.

Moderátoři: zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed, bradka

Odpovědět
Koubic
Příspěvky: 3
Registrován: 11 dub 2017 09:33

Mountain Bike Apple Watch s2

Příspěvek od Koubic » 11 dub 2017 09:37

Ahoj prosím o pomoc, sháním aplikaci na Apple Watch S2 popřípadě do iPhone SE, která mi bude ukazovat mapy (Trasy) respektive mohu do ní naimportovat GPX s předem připravenou tratí na MTBike..

Díky Koubič

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: Mountain Bike Apple Watch s2

Příspěvek od Jirka_S » 11 dub 2017 11:06

Na SE či 6S používám už roky Runtastic. Trasu v gpx souboru si přes web natáhnu na můj účet a pak si ji už kdykoli stáhnu do mobilu. Asi jsou jiné či lepší appky než ten Runtastic, který mj. často prudí s nabídkou Premium apod., ale už jsem si zvykl to odkliknout, a zůstávám u něj proto, že mohu separovat aktivity na horském kole, silničním a pěší turistiku. Případně i další, ale tyhle u mne převládají. Zvyk je železná košile. :)

Koubic
Příspěvky: 3
Registrován: 11 dub 2017 09:33

Re: Mountain Bike Apple Watch s2

Příspěvek od Koubic » 11 dub 2017 11:17

Díky moc RUNTASTIC taky používám i mám zaplacenou PRO verzi, ale sháním něco do APPLE WATCH S2..
Chtěl bych něco jako RUNTASTIC MOUNTAIN BIKE pro APPLE WATCH S2..
Chci si dát Apple Watch na řidítka a mít to jako navigaci na kolo..

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: Mountain Bike Apple Watch s2

Příspěvek od Jirka_S » 11 dub 2017 11:29

Na obou kolech mám na řídítkách http://www.k-gear.com/cz a mobil funguje jako navigace. Stále na očích a vydrží to neskutečné podmínky, na MTB už bezmála 10tis. km, díry, lesní stezky apod., klepe se to, ale drží a drží. I v dešti je mobil v suchu. :)

Koubic
Příspěvky: 3
Registrován: 11 dub 2017 09:33

Re: Mountain Bike Apple Watch s2

Příspěvek od Koubic » 11 dub 2017 12:29

ok super díky za info.. jen jeden dotaz kolikrát už jsi se s tím vyflákal? Občas to přepálím a pak hodím hubu :D
popřípadě doporučíte nějaký pevnější obal??

Ale pořád bych chtěl RUNTASTIN MTB na Apple Watch S2 8-) a mít na řidítkách Apple Watch S2

Díkes..

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: Mountain Bike Apple Watch s2

Příspěvek od Jirka_S » 11 dub 2017 12:46

Vyflákal určitě, ale spíš tak normálně, při sjezdu tygra stranou do křoví apod., není mi už dvacet, ani 2x dvacet :D a nějaký zlomený krček kyčelního kloubu by pro mě mohl mít terminální následky. :D Ale prudké sjezdy po šutrech a kořenech v Beskydech, na Šumavě i v Dolomitech jsem dal a v poho.
Ale ono je možná fajn, že to není natvrdo a hejbe se to v tom uchycení, o to je to možná trvanlivejší. Jinou zkušeností nemohu bohužel sloužit. :)

papageno
Příspěvky: 59
Registrován: 06 kvě 2013 08:25

Re: Mountain Bike Apple Watch s2

Příspěvek od papageno » 25 črc 2018 16:31

Jirka_S píše:Na SE či 6S používám už roky Runtastic. Trasu v gpx souboru si přes web natáhnu na můj účet a pak si ji už kdykoli stáhnu do mobilu. Asi jsou jiné či lepší appky než ten Runtastic, který mj. často prudí s nabídkou Premium apod., ale už jsem si zvykl to odkliknout, a zůstávám u něj proto, že mohu separovat aktivity na horském kole, silničním a pěší turistiku. Případně i další, ale tyhle u mne převládají. Zvyk je železná košile. :)
To Jirka_S, môžem Ťa poprosiť ako dostaneš naplánované trasy do aplikácie. V safari sa prihlásim, stiahnem mapu .gpx ale neponúkne mi ju otvoriť Mountain Bike ? V itunes - zdieľanie súborov - aplikáciu tiež nevidím.
Vďaka.

Odpovědět