Routie - sports tracker (iOS 7 ready + soutěž o promokódy)

Cestujete, sportujete, máte koníčky a našli jste nebo hledáte aplikace, které Vám pomohou strávit život aktivněji? Zde je místo pro takto zaměřené uživatele MacOS X a iOS.

Moderátoři: zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed, bradka

Odpovědět
Uživatelský avatar
luksape
Příspěvky: 6
Registrován: 17 říj 2013 11:14
Kontaktovat uživatele:

Routie - sports tracker (iOS 7 ready + soutěž o promokódy)

Příspěvek od luksape » 17 říj 2013 11:32

Zdravím všechny uživatele MacFóra!
chtěl bych vám představit Routie, aplikaci na jednoduché zaznamenávání a sdílení sportovních aktivit.

Více viz: routieapp.com
Na App Store zde.

Zde je pár bodů co vlastně Routie kromě samotného ‘trackování’ umí:
• interaktivní grafy - pro nadmořskou výšku a rychlost. Můžete po nich "jet" prstem a vidět kde to dané místo je na mapě, a nebo 2 prsty měřit intervaly
• fotky - pořízené v průběhu nahrávání, přidávájí se i s náhledy na mapu, a v případě sdílení na facebook se sdílejí také
• poznámky - můžete je přidat jak k trati samotné, tak i k zajímavým místům na které v průběhu nahrávání narazíte
• “bezbolestné” sdílení - k přihlášení do vašich sociálních sítí stačí pouze povolit přístup, a při ukládání trati už jenom vyberete kam sdílet a kam ne.
• možnost zobrazit aktuální údaje o trati také na ikoně aplikace (aktuální rychlost nebo uraženou vzdálenost)
• prohlížení zaznamenaných tratí - trasa na mapě, náhledy fotek, údaje o výkonu (vzdálenost, čas pohybu, čas zastávek, nejvyšší rychlost, průměrná rychlost, nejvyšší a nejnižší nadmořská výška)
• další příjemné funkce: hlídání baterie (trackování se automaticky zastaví při poklesu stavu baterie pod nastavenou úroveň), autostop, nebo možnost automatického exportování fotek pořízených s Routie do vašeho alba všech fotek


Pár screenshotů:

Obrázek___Obrázek


Soutěž o promo kódy!

Specielně pro vás (uživatele macfóra) mám soutěž kde můžete Routie získat zadarmo. Pravidla jsou jednoduchá: stačí napsat komentář do tohoto vlákna, kde uvedete 2 nebo víc důvodů proč jí chcete vyzkoušet, potom jakou aktivitu s ní plánujete nahrávat a případně co vás na tom vyzkoušení naopak odrazuje (pokud něco). Prvních pár z vás obdrží promo kód přes PM.

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Routie - sports tracker (iOS 7 ready + soutěž o promokód

Příspěvek od tlacenka » 17 říj 2013 12:06

1)abych vedel jestli ji potrebuji a dokazu vyuzit
2)protoze je od ceskeho vyvojare
3)protoze jsem dodrzel vsechna pravidla a jsme v cechach a ja ji chci zadarmo bez pirateni

planuju s ni nahravat to, jak lezim, odrazuje me nedostatecne meritko map (dle screenshotu).

ted vazne - myslim, ze by bylo lepsi se dohodnout s adminy fora a dat to do sekce soutez - tak budete mit daleko vetsi odezvu od vice lidi, coz je asi predpokladany cil mise.
Kazdopadne si to urcite svoje zakazniky najde - hodne stesti pri prodeji a upravach

T.Piller
Příspěvky: 57
Registrován: 07 říj 2012 11:51
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Routie - sports tracker (iOS 7 ready + soutěž o promokód

Příspěvek od T.Piller » 29 říj 2013 12:51

Tak aplikaci chci zkusit protože během pohybu v přírodě mám rád když pak vidím kudy jsem šel atd,navíc když uvidím kde jsem co vyfotil tak to bude super...a určitě budu rád sdílet aktivitu už jen proto, že mimimálně u nás v rodině máme rádi turistiku a ostatní rádi uvidí kam mohou na výlet
Věří že mi při geocachingu hodně pomůže a udělá radost...
The new iPad 32GB 4G (black) , iPhone 4 32GB (black) , Mac mini, klávesnice bezdrát, magic mouse

T.Piller
Příspěvky: 57
Registrován: 07 říj 2012 11:51
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Routie - sports tracker (iOS 7 ready + soutěž o promokód

Příspěvek od T.Piller » 31 říj 2013 12:06

Promo kód nikde,tak jsem zakoupil a zatím mohu říct že jsem spokojen....
Kdyby jsem se k promo kódu dostal tak ho rád využiju u přitelkyně na iPhonu
The new iPad 32GB 4G (black) , iPhone 4 32GB (black) , Mac mini, klávesnice bezdrát, magic mouse

Uživatelský avatar
luksape
Příspěvky: 6
Registrován: 17 říj 2013 11:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Routie - sports tracker (iOS 7 ready + soutěž o promokód

Příspěvek od luksape » 18 lis 2013 21:18

Omlouvám se, vypadalo to že macfórum je mrtvé, tak jsem to pak už nesledoval. Jsem rád že jste s ní spokojený; promokód pro přítelkyni vám pošlu. Bylo by také supr kdyby jste napsal komentář na App Store; zeje to tam prázdnotou (tím že jste jí koupil tak můžete). Díky!

matesrider
Příspěvky: 4
Registrován: 25 lis 2013 09:31

Re: Routie - sports tracker (iOS 7 ready + soutěž o promokód

Příspěvek od matesrider » 15 pro 2013 16:50

Nazdar,

Zajímalo by mě, jestli aplikace umí fungovat i na pozadí? trackování používám hlavně tehdy, když jsem v místech, kde to neznám a používám tedy Galileo maps, kde mám svoje offline mapy. Případně by bylo fajn, kdyby aplikace uměla používat přímo offline mapy v různých formátech jako to umí například Locus na androidu (galileo to umí taky ale to trackování se mi moc nelíbí)

Odpovědět