PRODÁNO!!! iPhone 7 Plus 256GB Black, AppleCare+

Máte nepotřebného Maca, iPad či iPhone a chcete jej nabídnout ostatním Apple fandům? Zde tak můžete zcela bezplatně učinit.

Moderátoři: Alisczech, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Keny, DrazekV

Zamčeno
jHuB
Příspěvky: 64
Registrován: 17 zář 2015 13:43

PRODÁNO!!! iPhone 7 Plus 256GB Black, AppleCare+

Příspěvek od jHuB » 15 zář 2017 11:32

Prodám iPhone 7 Plus 256 GB Black s mezinárodní zárukou AppleCare+.

Stav nového kusu, bez škrábanců, kompletní balení, nepoužité příslušenství.

Datum pořízení: 7.10.2016

Dne 23.8.2017 výměna v rámci záruky za nový kus. (reklamace vad na zadním krytu)

Záruka Apple Care+ do 7.října 2018 "S programem AppleCare+ máte dva roky servisu a podpory pro iPhone včetně krytí až dvou incidentů neúmyslného poškození při manipulaci."

Osobní předání v Praze.
Přílohy
49F3BA2C-29D7-41E3-866A-7D05DFDD9515.JPG
Naposledy upravil(a) jHuB dne 28 zář 2017 05:12, celkem upraveno 5 x.

jHuB
Příspěvky: 64
Registrován: 17 zář 2015 13:43

Re: iPhone 7 Plus 256GB Black, AppleCare+

Příspěvek od jHuB » 17 zář 2017 12:41

UP

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: iPhone 7 Plus 256GB Black, AppleCare+

Příspěvek od SteveJSF » 17 zář 2017 15:01

AppleCare+ u nás prakticky nic neznamená. Žádné dva incidenty s tím nevyřešíš.

Merlin_CZ
Příspěvky: 259
Registrován: 02 srp 2012 21:21

Re: iPhone 7 Plus 256GB Black, AppleCare+

Příspěvek od Merlin_CZ » 17 zář 2017 15:13

ale dobre to v inzeratu vypada :D ten kdo nevi jak to funguje, se na to muze chytit :D

jHuB
Příspěvky: 64
Registrován: 17 zář 2015 13:43

Re: iPhone 7 Plus 256GB Black, AppleCare+

Příspěvek od jHuB » 17 zář 2017 16:15

Díky za názor.

AppleCare+ u nás znamená technickou a telefonní podporu po celé dva roky od zakoupení iPhone stejně tak, jako kdekoliv na celém světe. Záruka je plné 2 roky. V případě náhodného poškození máte nárok na výměnu zařízení v Apple Store a to za poplatek 29 € v případě poškození displeje nebo 99 € za poškození celého iPhone. Ano, pravda, pro nás nejblíže v Drážďanech, ale při ceně náhradních dílů se takový výlet jistě vyplatí.
SteveJSF píše:AppleCare+ u nás prakticky nic neznamená. Žádné dva incidenty s tím nevyřešíš.

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: iPhone 7 Plus 256GB Black, AppleCare+

Příspěvek od SteveJSF » 17 zář 2017 19:21

To nebyl názor, ale doplnění informací, které tu měly být už od začátku. U nás se služba AppleCare+ neposkytuje, takže bylo fér říct k tomu všechno.

Uživatelský avatar
honza.svasek
Příspěvky: 371
Registrován: 15 črc 2012 22:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 7 Plus 256GB Black, AppleCare+

Příspěvek od honza.svasek » 17 zář 2017 22:33

jHuB píše:Díky za názor.

AppleCare+ u nás znamená technickou a telefonní podporu po celé dva roky od zakoupení iPhone stejně tak, jako kdekoliv na celém světe. Záruka je plné 2 roky. V případě náhodného poškození máte nárok na výměnu zařízení v Apple Store a to za poplatek 29 € v případě poškození displeje nebo 99 € za poškození celého iPhone. Ano, pravda, pro nás nejblíže v Drážďanech, ale při ceně náhradních dílů se takový výlet jistě vyplatí.
SteveJSF píše:AppleCare+ u nás prakticky nic neznamená. Žádné dva incidenty s tím nevyřešíš.

Určitě to hodnotu má :) sám jsem službu v ČR využíval tehdy u iP 5 :) Nenech se vytočit rýpavými názory lidí, co se nudí... já být na Tvé pozici, napíšu to úplně stejně :)
Nejsem jen sarkastický...taky spím.

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: iPhone 7 Plus 256GB Black, AppleCare+

Příspěvek od SteveJSF » 18 zář 2017 02:15

Honzo, děláš to samé co on - řekneš A, ale už neřekneš B. Takže když už se zastáváš někoho, kdo tady klame ostatní, tak se poděl o své zkušenosti - jak jsi tu službu využíval a co ti přinesla. Protože jinak lžeš - tahle služba u nás nebyla a není.

jHuB
Příspěvky: 64
Registrován: 17 zář 2015 13:43

Re: iPhone 7 Plus 256GB Black, AppleCare+

Příspěvek od jHuB » 18 zář 2017 05:44

Doplním - nikoho neklamu. Prodávám iPhone 7 Plus 256 GB Black s mezinárodní zárukou AppleCare+. To co je AppleCare+ a jak ji uplatnit si každý kdo neví může zjistit...stačí použít google. :idea:
SteveJSF píše:Honzo, děláš to samé co on - řekneš A, ale už neřekneš B. Takže když už se zastáváš někoho, kdo tady klame ostatní, tak se poděl o své zkušenosti - jak jsi tu službu využíval a co ti přinesla. Protože jinak lžeš - tahle služba u nás nebyla a není.

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: iPhone 7 Plus 256GB Black, AppleCare+

Příspěvek od SteveJSF » 18 zář 2017 06:03

Dobře, jen jsem to směřoval na to krytí dvou incidentů neúmyslného poškození, které jsi uvedl, přitom u nás to nejde uplatnit. Jinak věřím, že iPhone samotný je OK.

Uživatelský avatar
honza.svasek
Příspěvky: 371
Registrován: 15 črc 2012 22:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 7 Plus 256GB Black, AppleCare+

Příspěvek od honza.svasek » 18 zář 2017 06:39

Apple Care je služba s celosvětovou působností a lze ji využít (nikoli) zakoupit i u nás. Jedná se o autorizované prodejce servisních míst, nic vyššího už co se tyče Apple oprav na světě není.

Stejně jako dobrý poznatek měl kolega ohledně Drážďan, pro mě, jakožto člověka z Letňan, jsou Drážďany blíž, než Chodov v dopravní špičce:)

A ano, zkušenost je taková, ze jsem se tehdy zakoupil telefon a AC a výměna displeje proběhla v rámci AppleCare skrze tuším ČeskýServis
Nejsem jen sarkastický...taky spím.

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: iPhone 7 Plus 256GB Black, AppleCare+

Příspěvek od SteveJSF » 18 zář 2017 14:54

Vycházel jsem z informací přímo od Applu, ovšem už z dřívější doby. Aktuálně mám tedy toto:

Apple podpora potvrzuje, že AppleCare+ se u nás pořídit nedá, nicméně uplatnit by to mělo jít celosvětově, jak píše honza.svasek. Při dotazu na ceny služeb, které jsou zpoplatněné, ovšem nenajdete ceny české, tam Apple podpora informace nemá a odkazuje přímo na servisní střediska. Pokud jsem směřoval dotaz např. na servis ITS, s kterým mám jen ty nejlepší zkušenosti, tam potvrdili, že s AppleCare+ jsou schopni bez problémů pracovat a není to nic výjimečného. Nebyli schopni hned říct ceny těch zpoplatněných služeb (za sníženou cenu), nebyl k dispozici odpovědný technik, ale prý je tam hodně věcí zcela zdarma.

Tím se tedy omlouvám - jHuB a honza.svasek - neměl jsem aktuální informace.

jHuB
Příspěvky: 64
Registrován: 17 zář 2015 13:43

Re: iPhone 7 Plus 256GB Black, AppleCare+

Příspěvek od jHuB » 19 zář 2017 17:47

Díky za zprávu i omluvu, nebyla potřeba. :-)
SteveJSF píše:Vycházel jsem z informací přímo od Applu, ovšem už z dřívější doby. Aktuálně mám tedy toto:

Apple podpora potvrzuje, že AppleCare+ se u nás pořídit nedá, nicméně uplatnit by to mělo jít celosvětově, jak píše honza.svasek. Při dotazu na ceny služeb, které jsou zpoplatněné, ovšem nenajdete ceny české, tam Apple podpora informace nemá a odkazuje přímo na servisní střediska. Pokud jsem směřoval dotaz např. na servis ITS, s kterým mám jen ty nejlepší zkušenosti, tam potvrdili, že s AppleCare+ jsou schopni bez problémů pracovat a není to nic výjimečného. Nebyli schopni hned říct ceny těch zpoplatněných služeb (za sníženou cenu), nebyl k dispozici odpovědný technik, ale prý je tam hodně věcí zcela zdarma.

Tím se tedy omlouvám - jHuB a honza.svasek - neměl jsem aktuální informace.

jHuB
Příspěvky: 64
Registrován: 17 zář 2015 13:43

Re: PRODÁNO!!! iPhone 7 Plus 256GB Black, AppleCare+

Příspěvek od jHuB » 28 zář 2017 05:12

Prodáno

Zamčeno