Vývoj jednoduché aplikace pro MacOS

Věnujete se vývoji aplikací pro Mac OS X, iOS nebo třeba webových služeb spojených s Apple produkty. Nabízíme prostor pro sdílení zkušeností.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Libra74
Příspěvky: 35
Registrován: 29 úno 2012 15:36

Vývoj jednoduché aplikace pro MacOS

Příspěvek od Libra74 » 23 čer 2014 09:44

Ahoj, sháním vývojáře pro MacOS, který by si mě "vzal do parády" při vývoji jedné jednodušší aplikace pro MacOS (zpracování dat - bez tisku, jenom data zadat a poté zobrazit, s funkcí vyhledávání v datech) pro ryze svoje vlastní účely.
Mám trochu zaprášené zkušenosti s programováním ve Visual Basicu, pak asi patnáct let jsem na objektové programování ani nesáhl a s XCode nemám vůbec žádné zkušenosti. Hledám někoho, ke komu přijedu se svým macbookem a při vývoji mé aplikace mě tak trochu zasvětí do programování v XCode. Jsem ze severních Čech, tzn. nejlépe někoho odsud, z Prahy a blízkého okolí.

Díky.

mac@kroutil.cz
User of 25.04 kg Apple Hardware

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Vývoj jednoduché aplikace pro MacOS

Příspěvek od tlacenka » 23 čer 2014 10:14

zeptam se mozna hloupe, ale treba numbers, nebo excel by nestacil ?
chapu ten pozadavek "naucit se v xcode", ale na zpracovani dat by to bylo mozna jednodussi ne ? (zalezi samozrejme na strukture a mnozstvi dat)
samozrejme je tu porad moznost filemakeru .)
a pokud ne...tak doufam, ze se nekdo najde :)

Libra74
Příspěvky: 35
Registrován: 29 úno 2012 15:36

Re: Vývoj jednoduché aplikace pro MacOS

Příspěvek od Libra74 » 23 čer 2014 10:51

Ale jo, asi by to stačilo, ale jak je správně uvedeno, jde o to splnit si nějakou potřebu a současně se naučit něco nového.
tlacenka píše:zeptam se mozna hloupe, ale treba numbers, nebo excel by nestacil ?
chapu ten pozadavek "naucit se v xcode", ale na zpracovani dat by to bylo mozna jednodussi ne ? (zalezi samozrejme na strukture a mnozstvi dat)
samozrejme je tu porad moznost filemakeru .)
a pokud ne...tak doufam, ze se nekdo najde :)
User of 25.04 kg Apple Hardware

Odpovědět