Překládání aplikací

Věnujete se vývoji aplikací pro Mac OS X, iOS nebo třeba webových služeb spojených s Apple produkty. Nabízíme prostor pro sdílení zkušeností.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
tiborman
Příspěvky: 4
Registrován: 03 srp 2012 18:30

Překládání aplikací

Příspěvek od tiborman » 03 srp 2012 18:31

Má tady někdo zkušenost s překladem aplikací? Nějaké rady, tipy? Používané programy? Díky

Kony.cz
Příspěvky: 11
Registrován: 30 črc 2012 17:14

Re: Překládání aplikací

Příspěvek od Kony.cz » 05 srp 2012 10:37

jeden cas jsem prekladal dost aplikace... je na to potreba JB.. potom vlezes do /var/mobile/application tam jsou adresare s ciselnym kodem, takze si najdes tu aplikaci kterou chces prekladat....a tam si najdes soubor s textem, vetsinou en.plist nebo podobne a tento soubor otevres v jakymkoliv textovym editoru. Samozrejme nedoporucuji Word nebo takovy podobny, no a uz jen prekladas a prekladas...
[*]iPhone 3Gs 8GB
[*]iPhone 4 16 GB
[*]iPad Wi-Fi 16 GB[/color]
[*]iPhone 5S 16 GB
[*]iPhone 6 16 GB
[*]iPad Wi-Fi 16 GB
[*]iPad 2 Wi-Fi 16 GB

tiborman
Příspěvky: 4
Registrován: 03 srp 2012 18:30

Re: Překládání aplikací

Příspěvek od tiborman » 11 srp 2012 21:18

Děkuji za odpověď, ale měl jsem na mysli spíše překládání aplikací na OS X. Za pomocí X code a ostatních nástrojů. Děkuji všem za rady

algi
Příspěvky: 1
Registrován: 17 srp 2012 14:13

Re: Překládání aplikací

Příspěvek od algi » 17 srp 2012 14:16

Myslím, že jste si sám odpověděl - jedná se o XCode. Jako začátečníkovi bych Vám asi jiné IDE nedoporučil, protože všechny návody počítají s tím, že jej používáte. Lze nainstalovat zdarma z App Store. Pokud hledáte k němu zajímavou alternativu, pak zkuste App Code od JetBrains, avšak tu jsem moc nezkoušel, takže nevím zda jde použít v produkci.

Odpovědět