Podnikáte v App Store?

Věnujete se vývoji aplikací pro Mac OS X, iOS nebo třeba webových služeb spojených s Apple produkty. Nabízíme prostor pro sdílení zkušeností.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Mirek711
Příspěvky: 9
Registrován: 22 dub 2013 15:19

Podnikáte v App Store?

Příspěvek od Mirek711 » 05 dub 2016 21:11

Ahojte.

Už je mi to až trápne, ale znovu sa na vás obraciam s menšou prosbou. Niektorí z vás si možno spomínajú na môj dotazník, ktorý je súčasťou mojej bakalárskej práce. Znovu sa vám chcem všetkým poďakovať za vašu pomoc.

Pred pár dňami mi napadlo, že by bolo celkom zaujímavým prvkom práce pridať do nej kapitolu, v ktorej vyslovím názory podnikateľov v App Store. Práve z toho dôvodu ak sa traja takíto ľudia medzi vami nájdu, budem rád ak vyplníte krátke interview na tejto adrese. Viem, že interview môže pôsobiť celkom obsiahlo a takmer každý bod vás nabáda viacerými otázkami hovoriť k tejto téme viac, ale verím, že mi dokážete pomôcť a "porozprávate" sa so mnou touto cestou.

Kto môže toto interview vyplniť?
- vývojár ktorý predáva svoje app na App Store,
- človek, ktorý kupuje hotové app a na App Store ich len predáva,
- človek, ktorý má vlastnú spoločnosť, v ktorej na jednotlivé úlohy zamestnáva ľudí alebo sa na niektorej z úloh priamo podiela.

Vopred sa vám chcem poďakovať za pomoc, aj tým čo nepodnikajú v App Store, ale prečítali si túto tému. Ďakujem :)

Odpovědět