sdilene disky

Chcete se zeptat na něco autorů serveru Jablíčkář.cz, případně jim navrhnout zlepšení jejich webu. Zde je pro to prostor

Moderátoři: jablickar, terry

sdilene disky

Příspěvekod imhotepcz » 18 pro 2016 09:38

Čau

už delší dobu bojuji se sdílenými disky.
Není problém ze bych je neumel připojit, připojím je i automoutem ale pokud zrovna dané zařízení nejede tak v případě automountu mě to nemile překvapilo tím že se cely systém zasekne a nechtěl pracovat ani po té co už dane zařízení jelo a to i po několika restartech. Zda to byla náhoda nevím, ale dal sem to raději pryč.
Ted to používám tak že to přimontují klikatkami ale to se dost často odpojuje, což se dříve nedělo, taky to drive pokaždé nechtělo heslo.
Byl jsem zvykli z Windows používat vzdálena uložiště pač mam raid pole a ty jsou odolné vůči výpadku. Tak že jsem tam dával úplně vše, teď to tak nejde a i automount mi tento komfort neumožnil pač se občas po restartu nějaké disky nepřipojili a musel jsem to ručně přesvědčit.
Má někdo nějakou radu jak to zfunkčnit s takovým komfortem jako na Windows? Jde to vůbec?
Prosím neraďte mi abych se vrátil k Windows, kdybych to chtěl už jsem tak mohl učinit.
V minimacu mam nejnovější systém což není vždy výhra, pač na těch starších se to chovalo cudněji.
imhotepcz

Poděkoval: 0 x
Poděkovali mu: 0 x

Zpět na Jablíčkář.cz