Jak bude vypadat iPhone 5?

Diskusní sekce serveru AppMazaín.cz. Pokud chcete položit dotaz jeho redaktorům nebo navrhnout zlepšení, zde je to správné místo.

Moderátor: appMagazin.cz

Jak bude vypadat iPhone 5?

Příspěvekod appMagazin.cz » 14 srp 2012 13:40

Napište nám, jak podle vás bude vypadat iPhone? Vyjde s ním společně iPad Mini?
appMagazin.cz

Poděkoval: 0 x
Poděkovali mu: 0 x

Re: Jak bude vypadat iPhone 5?

Příspěvekod abiba » 16 srp 2012 09:19

appMagazin.cz píše:Napište nám, jak podle vás bude vypadat iPhone? Vyjde s ním společně iPad Mini?

Určitě nádherně bude vypadat, jisté je, že už ted´ho chci, jelikož můj 3gs už po 3 letech dosluhuje.:) Navíc díky iCloud záloze a koupí x aplikací mi ani nezbyde nic jiného. :-D
abiba

Poděkoval: 18 x
Poděkovali mu: 8 x

Příspěvekod appMagazin.cz » 16 srp 2012 15:32

Je urcite skoda, ze nebudeme moci vyuzit sit LTE internet. Vsichni jsou z toho nadseni. Nam zbydou oci pro plac..
Ale po 3 letech to asi urcite chce novy telefon :)
appMagazin.cz

Příspěvekod Tass » 22 srp 2012 11:25

Jak bude vypadat? Nikdo neví:) Osobně si myslím, že ty "zaručené fotky" obíhající netem /kovová zadní strana dělená na tři části/ jsou jen nějaký výplod, pravděpodobně vypuštěný samotným applem.

Co já osobně od nového iphone očekávám, je:
- nový design /vůbec by mi nevadilo, kdyby byl zachován stávající, ale pochybuji, že by apple vypustil stejně vypadající model 3x po sobě, pravděpodobnější je, že nový iphone bude úplně jiný, snad i s použitím nefyzického home buttonu/
- LTE a NFC /tohle jsou pravděpodobně jediné funkce, o kterých můžeme říci, že je iphone bude na 99% obsahovat/

Co naopak neočekávám:
- větší display /o tom se hodně hovoří, ale nerozumím tomu, proč by to Apple měl dělat, krom podělání X-set tisíc aplikací/
- rapidní ztenčení /kam by dali baterku/
- markantní vylepšení fotoaparátu /nějaké lehké možná, ale když má apple i po roce jeden z nejlepších, ne-li nejlepší fotoaparát v mobilu, tak nevidím důvod nějakého drastického vylepšení, to je dle mého pravděpodobnější až v další generaci/
- čtyřjádro /PROČ?/

Co bych si opravdu moc moc přál:
- novou technologii vylepšující výdrž na jedno nabití /to je absolutně jediná fičurka, která by mě donutila nový iphone koupit/
- laserová klávesnice /nevím, jestli je ten termín správný, ale dozajista všichni viděli to profláknuté video na youtube "jak by se vám líbil tento iphone"/

Vylepšení, které považuji za možné, ale moc na ně nesázím:
- SAMOLED display. Pokud bude nový iphone kompletně předělaný, tak proč ne pořádně?

Co se ipadu mini týče: Dle mého nebude. Nedává to smysl. Apple vždycky diktoval, co si uživatelé mají koupit, proč by teď obracel kartu a nechal si diktovat od uživatelů, co má vyrábět? Aby expandoval do světa levných tabletů? Za situace, ve které lidé prodávájí ledviny, aby si mohli dovolit ipad? Haha.
A co opravdu nechápu je, že na jednu stranu každý obhajuje funkčnost aplikací v iOS díky nutnosti optimalizovat je pouze pro dvě zařízení /iphone a ipad/ a najednou touží po ipadu mini a iphonu s větším displayem. Tohle si totiž trochu protiřečí, k čemu taková fragmentace? Nebyl by to náhodou počátek vraždy té obrovské výhody, kterou ios oproti androidu má?

Všechno jsou jen mé soukromé názory, znovu říkám, nikdo neví, co bude na následné keynote představeno ;)
 Mac nemá konkurenci. 
Tass

Poděkoval: 35 x
Poděkovali mu: 19 x

Příspěvekod appMagazin.cz » 22 srp 2012 17:35

To zní zajímavě. Určitě hodnotný příspěvek..
Jen tak dále :)
appMagazin.cz

Příspěvekod Crabik » 22 srp 2012 17:52

Zajimavy, aktualni a fajn prispevek, take trochu pridam:

Na novy ip5 se urcite tesim a o porizeni zcela jiste uvazuji,
Zatim jsem kupoval vsechny predchozi modely, takze i nyni po tomto touzim.

Vetsi display ocekavam a byl bych rad kdyby byl uveden, pokud mozno se zachovanim rozmeru nebo jen mirnejsimu zvetseni.

Tvar a design bych uvital zmenu, osobne davam prednost zaoblenym hranam, ve stylu 3GS, to se ale zcela jiste nestane skutecnosti ale zmenu vitam. Urcite bych uvital kovova zada nebo nejake unibody jak bylo nekde presentovano na netu. Rozhodne ne uz sklo, jako u ip4 ap. Je to neprakticke a clovek si musi davat hodne bacha.

Nerad bych aby doslo ke zmena konektoru docku, kvuli prislusenstvi a tak, ale uznavam ze z uspory mista a pokroku k tomu asi jednou dojde,

Vydrz baterky, kapacita je jiste dulezity udaj, ale nepovazuji je zas tak ze sveho pohledu za dulezity, dobijim mobil kdekoliv, firma domov auto, ex. Baterie, takze s tim problem nemam.

Mozna by me napadly jeste dalsi veci, tak treba jindy.
Crabik

Příspěvekod appMagazin.cz » 23 srp 2012 13:33

Diskuze se zacina pomalinku rozjizdet. Dekujeme
Napsali jsme na App-Magazin.cz na tohle tema clanek. Kouknete se: http://app-magazin.cz/2-uncategorised/1 ... -ipad-mini
appMagazin.cz

Příspěvekod Faramir » 02 zář 2012 09:13

Osobně jsem na iPhone 5 zvědavý, ale svůj stávající 3GS měnit nebudu, zatím mi stačí, navíc se mi líbí víc než 4/4S a lépe se mi drží.
Faramir

Příspěvekod appMagazin.cz » 02 zář 2012 21:14

Ted vyslo poměrně zajímavé srovnání údajné pětky s iph 4 a 3GS
Koukněte se
http://app-magazin.cz/2-uncategorised/1 ... iphone-3gs
appMagazin.cz

Příspěvekod marekpiggy » 03 zář 2012 13:00

Takhle by mohl vypadat, to bych do něj šel. :)

http://www.youtube.com/watch?v=5NxwD_Nh ... BxX1IVBKvQ
Editor, korektor a redaktor magazínu Appliště.cz

Obrázek
marekpiggy

Poděkoval: 24 x
Poděkovali mu: 4 x

Zpět na AppMagazín