Obnova itunes knihovny

Pokud si nevíte rady s operačním systémem MacOS X, jeho nastavením nebo aplikacemi týkajícími se právě práce s počítačem, tak zde můžete vznést svůj dotaz

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, yonah, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
isegrim
Příspěvky: 13
Registrován: 18 bře 2013 18:24

Obnova itunes knihovny

Příspěvek od isegrim » 20 srp 2016 19:02

Zdravím všechny...

nejprve se pokusim řict co se mi stalo a potom jaký mám problém ...

Měl jsem itunes knihovnu na NAS ... bohužel mi celá NAS klekla takže jsem přisel o itunes knihovnu ...

tak řikám dobrý všechno se dá obnovit a zase naklikat.

tak když už se to stalo tak jsem načisto přeinstaloval macbook aira ... zapnu itunes ... nechavam ho na disku v ntb.

Připojím tablet dam synchronizaci a načelo mi to jen že mam v tabletu 4 appky...

Napadne vas nejaké reseni jak do itunes dostastat vsechny apky z iphonu a tabletu abych je tu mel .

diky moc za vsechny rady.

Zeggjk
Příspěvky: 837
Registrován: 15 bře 2013 11:17
Bydliště: Děčín

Re: Obnova itunes knihovny

Příspěvek od Zeggjk » 21 srp 2016 11:47

Nejdříve důvod, proč mít na disku počítače (nebo NASu) uloženy všechny aplikace, které jsem si kdy pořídil pro iPhone či iPad?
Na počítači stejně nejdou spustit a jdou přece kdykoli znovu stáhnout do iZařízení z Appstoru.

Ale pokud tedy chcete ty aplikace mít na disku počítače, tak jedině znovu stáhnout z Appstoru. Spustit iTunes, sekce Aplikace, přepnout se na App Store a v pravém sloupci rychlých odkazů kliknout na Koupené. No a pak si naklikat, co chci stáhnout. Nebo v Nastavení iTunes -> Předvolby, Obchod, Automatické stahování zaškrtnout i Aplikace.
iPhone 15 pro 128GB
Macbook Pro 14" 2021 M1 Pro, 512GB SSD, 16GB RAM
Mac mini 2014, Intel i5 1,4GHz, 250GB SSD, 4 GB RAM
AW Nike+ Series 4 GPS 44mm
Apple TV 4K

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3638
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Obnova itunes knihovny

Příspěvek od rony » 21 srp 2016 14:08

Obcas vyrobca appku zlikviduje.

Pri obnove zariadenia sa tahaju do neho lokalne a tym padom rychlejsie.

Dovody by sa nasli..
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Odpovědět