Stále mizející hesla v macu

Pokud si nevíte rady s operačním systémem MacOS X, jeho nastavením nebo aplikacemi týkajícími se právě práce s počítačem, tak zde můžete vznést svůj dotaz

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, yonah, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Stále mizející hesla v macu

Příspěvek od sallvator » 22 srp 2016 08:39

Už delší dobu mi pravidelně jednou za 2-3 týdny zmizí všechna uložená hesla v OSX. Dost mě to vytáčí vzhledem k tomu že spravuju XX webů ve WP a k tomu dost dalších služeb + nemám hesla typu 123, takže není srnda je zase znovu zadávat všude.

Neví někdo co by to mohlo dělat? Není někde v nastavení možnost zaškrtnout at se mažou? Hledal sme a nenašel sem nic tak nevím proč mi to dělá.

Max co mě napadá, poslední dobou dávám macu kotel co se týče volného místa, dost často dělám práci dokud uplně nedojde místo na disku někdy zbejvá už par KB a vše kolabuje dokud neodmažu nake věci. Bohužel semam moc jak tohle omezit Photoshop i Illustrator berou hrozně místa do mezipamětí a dřív nebo později mi vemou uplně všechno místo. Tak obden se stane že macu uplně dojde místo. Tak zda to nemá souvislost třeba?

Odpovědět