Virus? na macu? Mizející místo na disku

Pokud si nevíte rady s operačním systémem MacOS X, jeho nastavením nebo aplikacemi týkajícími se právě práce s počítačem, tak zde můžete vznést svůj dotaz

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, yonah, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Virus? na macu? Mizející místo na disku

Příspěvek od sallvator » 30 srp 2016 08:49

Nedávno jsem psal post že mi stále mizejí uložená hesla, k tomu se nikdo nevyjádřil a problém sem nevyřešil, každopádně pozoruju už delší dobu že mi neskutečně mizí místo na disku

Vrchol přišel dnes, smzal sem včera večer před spaním 10 gb dat, ráno zapnu macbook a na disku volných zase jen 1 gb...nic se nestahovalo, zadne programy nejeli, prostě nic.

Přes omnidisksweeper mi jediné co příjde divné a neidentifikovatelné složka "private"


Už fakt nevím mizí mi místo, mizí mi furt hesla, to opravdu musím na macu řešit nakej balast? Přípaně je nakej SW co by mohl najít vir? nikdy sme tohle na macu neřešil, jednou jsem zkusil clean my mac a zlikvidovalo mi to celej počítač a musel sem uplnej reinstal systemu...
Přílohy
Snímek obrazovky 2016-08-30 v 9.44.06.png

Uživatelský avatar
MichalM.Mac
Příspěvky: 3342
Registrován: 30 črc 2012 11:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Virus? na macu? Mizející místo na disku

Příspěvek od MichalM.Mac » 30 srp 2016 09:38

/var/folder je cache.

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: Virus? na macu? Mizející místo na disku

Příspěvek od sallvator » 30 srp 2016 10:30

Co sem našel tak to PSnormalizer je něco od ADOBE, ale proč to tam zustává i po vypnutí adobe programu sakra, sem včera zapl jedn projekt o velikosti 100 mb a nechalo mi to tam jako 7 gb catche? to je docela nanic

Uživatelský avatar
MichalM.Mac
Příspěvky: 3342
Registrován: 30 črc 2012 11:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Virus? na macu? Mizející místo na disku

Příspěvek od MichalM.Mac » 30 srp 2016 10:53

Nenastavuje se v Adobe něco jako scratch disk, kdy vybereš disk, kde má vyrobit cache?

Odpovědět