Problém s přihlášením do appstore

Pokud si nevíte rady s operačním systémem MacOS X, jeho nastavením nebo aplikacemi týkajícími se právě práce s počítačem, tak zde můžete vznést svůj dotaz

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, yonah, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
mushabelka
Příspěvky: 18
Registrován: 24 srp 2014 15:41

Problém s přihlášením do appstore

Příspěvek od mushabelka » 18 úno 2017 17:02

Dobrý den,

potřebovala bych radu s přihlášením do Appstore.

Najednou se z ničeho nic nemohu na svém Macu přihlásit do Appstore..zadám heslo a napíše mně to, že bylo zadáno špatně a že jej musím obnovit. Obnovila jsem a vše je stejné.
Na mém iphonu i Macbooku se přihlásím v pořádku, ale jakmile se chci přihlásit na svém Macu, tak to nejde. Na iphone mně přijde informace, že se někdo zkouší přihlásit na můj účet, povolím to, na mobilu se objeví číselný kod na přihlášení, ale na Macu se neobjeví okno, do kterého bych mohla kod napsat . Dříve vše fungovalo, nevím, kde se stala chyba. Nemohu tak stahovat aplikace, nemohu aktualizovat systém? Heslo zadávám správně, je možné, že jsem jej zadala špatně a bloklo se to?, ale již jsem ho z jiného zařízení obnovila a vše je stejné, nepřihlásím se :( Nepřihlásím se do appstore, do zpráv nikam :(
Nenapadá prosím někoho co s tím?

děkuji za tipy

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Problém s přihlášením do appstore

Příspěvek od tlacenka » 18 úno 2017 17:11

odhlasit se na tom macu z icloudu a prihlasit ?

mushabelka
Příspěvky: 18
Registrován: 24 srp 2014 15:41

Re: Problém s přihlášením do appstore

Příspěvek od mushabelka » 18 úno 2017 18:35

tlacenka píše:odhlasit se na tom macu z icloudu a prihlasit ?

Zkusila jsem a stejný problém.

mushabelka
Příspěvky: 18
Registrován: 24 srp 2014 15:41

Re: Problém s přihlášením do appstore

Příspěvek od mushabelka » 18 úno 2017 21:30

Tak problém vyřešen - vypnula jsem dvoufaktorové ověřování a už vše funguje.
Otázku možno zamknout. Děkuji.

Odpovědět