hledání v app Mail

Pokud si nevíte rady s operačním systémem MacOS X, jeho nastavením nebo aplikacemi týkajícími se právě práce s počítačem, tak zde můžete vznést svůj dotaz

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, yonah, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
haluska
Příspěvky: 245
Registrován: 09 úno 2012 19:27

hledání v app Mail

Příspěvek od haluska » 14 říj 2017 12:04

Používám Sierru a defaultní aplikaci Mail a to přes IMAP. Mám opravdu hodně podsložek a to asi 4 úrovně vnoření. Když hledám maily, dám hledat všude a maily aplikace najde. Když nalezený mail otevřu vpravo nahoře se ukáže název složky, ve které mail je. Problém je, že to bude složka vnořená a nemůžu jí najít. Zkoušel jsem na ten název kliknout a nic to nedělá. Poradíte někdo jak najít tu složku, kde to je?

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: hledání v app Mail

Příspěvek od Hajnejch » 14 říj 2017 15:43

A ty vnořené složky jste si udělal jak? Pokud jste si udělal sám nějakou strukturu složek tak by jste se v tom měl vyznat, ne? Jinak kliknout nahoře na schránky a tam jsou u všech položek co se dají rozbalit malé šipky tak se tím proklikejte. Název víte z hledání. Není od věci si ty složky přetáhnout na řádek pod menu barem, viz foto.
CapturFiles-říj-14-2017_04.37.29.png

haluska
Příspěvky: 245
Registrován: 09 úno 2012 19:27

Re: hledání v app Mail

Příspěvek od haluska » 15 říj 2017 08:59

Bohužel se stalo, že jsem tuto složku dal jinam, než patří a nemohu ji najít. Vypadá to takto:

Nějaký tip?
Přílohy
mail.png

Odpovědět