macOS HS a otevírání odkazů z mailu

Pokud si nevíte rady s operačním systémem MacOS X, jeho nastavením nebo aplikacemi týkajícími se právě práce s počítačem, tak zde můžete vznést svůj dotaz

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, yonah, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
Myllan
Příspěvky: 14
Registrován: 23 lis 2014 17:22

macOS HS a otevírání odkazů z mailu

Příspěvek od Myllan » 27 říj 2017 16:27

Po instalaci High Sierra mi přestalo fungovat otevírání hypertextových odkazů v mailech. Pod kurzorem se objeví kód, otevře se prohlížeč (Chrome nebo Safari), ale ne na odkazované stránce. Někdy se mi podaří zachytit šipku vedle odkazu, pak se otevře malé náhledové okno, které umožňuje volbu otevřít v prohlížeči, ale odkaz se stejně neotevře. Čistil jsem to s CleanMyMac a nic. Nainstaloval jsem emailový klient Spark. Asi dva dny to chodilo a zase je to stejné u obou poštovních aplikací. Google nepomohl, v ISetosu nemají nainstaovaný mail, pomůže někdo? Díky.
Jde mi o letenky. Je to opruz neustále se přihlašovat na stránky a hledat, když dříve se to vyřešilo jedním kliknutím.

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: MacoS SH problémy s mailem

Příspěvek od Hajnejch » 27 říj 2017 17:19

Chyba je asi na vašem přijímači mě to funguje naprosto spolehlivě. Aspoň teda normální odkaz na web. U letenek nevím zrovna nikam neletím.

Odpovědět