náhrada za Air Mail

Pokud si nevíte rady s operačním systémem MacOS X, jeho nastavením nebo aplikacemi týkajícími se právě práce s počítačem, tak zde můžete vznést svůj dotaz

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, yonah, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
jablecnysvet
Příspěvky: 109
Registrován: 31 říj 2017 13:47

náhrada za Air Mail

Příspěvek od jablecnysvet » 13 pro 2017 10:28

Krásný den všem rádcům,

já mám poslední dobou od aktualizace z AirMail 1.1 na AirMail 3 problém. Píšu dost často do ciziny kvůli druhému podnikání a abych nekomolil jména, tak je kopíruji přímo z PayPalu. Je to dosti efektivní ovšem u starého Air Mailu když jsem zkopíroval jméno a pak ho vložil, tak se objevilo. Tady nevim proč, ale když mám třeba 5 objednávek a píšu druhému zákazníkovi, tak se mi už 2x stalo, že i přes zkopírování toho jména korektně se do AirMailu vložilo jméno předchozího zákazníka. Většinou si toho všimnu a opravím to, ovšem tady jsem si toho poprvé nevšiml ani při třetí kontrole. Nechci aby se to už někdy opakovalo (v Textedit bylo správné jméno :? )

Co je taková adekvátní náhrada za hroznej AirMail 3 (spousta ,,zlepšení" k horšímu) a zlatej, vyladěnej Air Mail 1.1, který ale na Sieře nechodí? Díky moc

Nemám problém za kvalitního klienta zaplatit klidně i 1000 Kč. Hlavně, když už se mi nikdy nebude opakovat tento bug s kopírováním... Díky!

EDIT: A to nemluvím ještě o problémech s certifikáty. V Apple Mail mi to nedělá, ale v AirMailu (který je ale stejně i přes své chyby jeden z nejlepších pro lidi se špatným zrakem) pořád ,,problém s certifikátem chcete-li email odeslat klikněte na pokračovat". Takže vlastně má dvě mouchy protože v Apple Mail to při úplně stejném nastavení vůbec nedělá a tady od v 3.0 neustále... Psal jsem už i vývojářům.

lipon
Příspěvky: 1615
Registrován: 03 srp 2012 21:35

Re: náhrada za Air Mail

Příspěvek od lipon » 13 pro 2017 13:43

Asi není úplně rovnocennou náhradou, ale co Thunderbird?

musashi
Příspěvky: 833
Registrován: 08 srp 2012 11:24

Re: náhrada za Air Mail

Příspěvek od musashi » 13 pro 2017 17:35

Polymail?
Spark?

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: náhrada za Air Mail

Příspěvek od Hajnejch » 13 pro 2017 21:14

A proč nezůstanete u Apple mailu když ten vám funguje?
Taky vemte v potaz Outlook

Odpovědět