MAC mini - problem s tlaciarnou

Pokud si nevíte rady s operačním systémem MacOS X, jeho nastavením nebo aplikacemi týkajícími se právě práce s počítačem, tak zde můžete vznést svůj dotaz

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, yonah, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
samy888
Příspěvky: 2
Registrován: 09 kvě 2018 11:52

MAC mini - problem s tlaciarnou

Příspěvek od samy888 » 09 kvě 2018 12:13

Dobry den,

Chcem Vas poprosit o pomoc,
Uz par mesiacov sa mi nedari odstranit jeden problem - po aktualizacii systemu na High Sierra 10.13.2 som nemohol tlacit ani skenovat /ten isty problem nastal aj na Macbook-u v rovnakej sieti s rovankou tlaciarnou/, predtym to fungovalo cca pol roka bez problemov. Po aktualizacii na 10.13.3 sa problem vyiriesil na Macbook-u /odobral som tlaciaren, nanovo ju pridal a funguje/. Na Mac mini problem pretrvava. Aj ked som skusal odobrat tlaciaren a nanovo ju pridat, uz ju nedokazem pridat, vzdy nastane chyba /nepodarilo sa overit tlaciaren vo vasej sieti: Nie je možné sa pripojiť k tlačiarni „Canon MF410 Series._ipp._tcp.local.“ kvôli chybe. Chcete napriek tomu vytvoriť tlačiareň?/ . System ju vidi, len ju nedokaze pridat, skusal som aj resetovat system tlace ale nepomohlo to. Dakujem za rady.

Anndy
Příspěvky: 173
Registrován: 18 zář 2012 12:07

Re: MAC mini - problem s tlaciarnou

Příspěvek od Anndy » 09 kvě 2018 20:09

Nové ovládače si si skúšal stiahnuť?

samy888
Příspěvky: 2
Registrován: 09 kvě 2018 11:52

Re: MAC mini - problem s tlaciarnou

Příspěvek od samy888 » 10 kvě 2018 05:37

Ano, ovladace na tlaciaren som skusal ale nepomohlo to.

Odpovědět