Problém s Facebookem v Safari na Macu

Pokud si nevíte rady s operačním systémem MacOS X, jeho nastavením nebo aplikacemi týkajícími se právě práce s počítačem, tak zde můžete vznést svůj dotaz

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, yonah, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Problém s Facebookem v Safari na Macu

Příspěvek od Mironet » 17 srp 2018 12:29

Nemáte někdo v poslední době problémy s prohlížením Facebooku v Safari na Macu? Projevuje se to tak, že se na hlavní stránce načtou první 1-3 příspěvky a další už ne. Naspod stránky mám jen kartu "Další příspěvky" která nic nedělá. Stejně tak mám problém s načtením modulů jako fotky nebo přátelé, loadují se, ale většinou se nic nezobrazí. Dělá mi to na třech macích, všechny nejnovější OS, takže asi to nebude žádná izolovaná chyba. Zkoušel jsem vymazat cache, nic; načíst bez rozšíření jako adblock, taky žádná změna. Ostatní prohlížeče jedou bez problémů. Nápady?

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Problém s Facebookem v Safari na Macu

Příspěvek od tlacenka » 17 srp 2018 13:34

co zkusit safari bez vsech pluginu ?
co zkusit zmenit user agent z develop menu ?
nepouzivam fb, takze tezko rici, ale tohle me napada :)

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: Problém s Facebookem v Safari na Macu

Příspěvek od Mironet » 17 srp 2018 14:02

Tak jsem si na to sedl a vyzkoušel jedno po druhém a nakonec to byl přece jen adblock. Sorry za zbytečný post. Přišel bych na to sám už dřív, ale na fb na počítači moc nekoukám, tak mi to ani moc nevadilo..

Odpovědět