mail.app vs gmail

Pokud si nevíte rady s operačním systémem MacOS X, jeho nastavením nebo aplikacemi týkajícími se právě práce s počítačem, tak zde můžete vznést svůj dotaz

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, yonah, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
Uživatelský avatar
pheek
Příspěvky: 465
Registrován: 01 srp 2012 07:53
Bydliště: Olomoucký kraj

mail.app vs gmail

Příspěvek od pheek » 18 dub 2012 16:36

Ahoj, měl bych dotaz. Používám Mail.app a Gmail účet. Používám slučování mailů do konverzace. Pokud mám více mailů v konverzaci a celou konverzaci vymažu, tak mi zmizí z inboxu a na web rozhraní gmailu. Ale zůstane v odeslané poště, cože je špatně. Pokud toto udělám z web klienta gmailu, tak se vše korektně smaže, to samé když udělám ze sparrows tak je to taky OK. Je mi jasné že sparrow je děláný přímo pro gmail. Ale nedá se nastavit Mail.app tak aby to fungovalo stejně? Děkuji za každou radu a postřeh.

Uživatelský avatar
pheek
Příspěvky: 465
Registrován: 01 srp 2012 07:53
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: mail.app vs gmail

Příspěvek od pheek » 23 dub 2012 12:57

Tak jinak, dá se někde v mail.app nastavi kam které složka směřuje? Jako odeslaná pošta --> send na gmail? Nikde jsem to nenašel a někde jsem četl že by to mělo jít.

Uživatelský avatar
Korwin
Příspěvky: 218
Registrován: 10 dub 2012 17:41
Bydliště: Praha 4

mail.app vs gmail

Příspěvek od Korwin » 23 dub 2012 21:46

Zkus: Nastavení > pošta > gmail > účet > ostatní ... A tady se dá nastavit kde se ukládá smazaná pošta a koncepty.
Pokud jsi ho konfiguroval jako SMTP, tak těch složek tam možná půjde nasměrovat více.
iPhone13pro_MAX: 128GB_16.1 iPadPRO 11: 256GB_GSM iPad Air2: 64GB_GSM iPad Mini2: 64GB_GSM AirPods_pro
MacBook Pro 15"Retina: Late2013 16GB RAM, 512GB SSD MacPRO: Late2013 16GB RAM, 2T SSD

Odpovědět