3 pipnuti pri startu Maca a nic....

Pokud si nevíte rady s operačním systémem MacOS X, jeho nastavením nebo aplikacemi týkajícími se právě práce s počítačem, tak zde můžete vznést svůj dotaz

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, yonah, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
Vikosound
Příspěvky: 1
Registrován: 10 črc 2012 21:07

3 pipnuti pri startu Maca a nic....

Příspěvek od Vikosound » 10 črc 2012 21:17

Prosim o radu, nebo nasmerovani.
Znicehonic pri praci pcitac zamrzl a vyzadal si reset natvrdo tlacitkem. Po naslednem spusteni uz jen cerna obrazovka a opakujici se 3 pipnuti. Z vygooglenych informaci jsem zjistil, ze je zrejme problem s RAM. Jak se to mohlo stat, kdyz doted pcitac normalne fungoval? Existuje nejaka moznost, jak zkusit problem vyresit, nez fyzicky pamet vyjmout a zas nandat, jak jsem se docetl v par radach? Nejsem uplne az tak zdatny anglictinar a v cestine jsem nikde a podobne poposany problem nenarazil. Diky za jakekoli info, ci radu....
MacBook Pro 2008, Lion 10...

Uživatelský avatar
kemo
Příspěvky: 278
Registrován: 23 led 2012 18:43
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 pipnuti pri startu Maca a nic....

Příspěvek od kemo » 18 črc 2012 17:48

3 pipnuti znamenaji problem s RAM..mrkni zda jsou dostatecne dotlaceny do slotu, pripadne jsou jedna nebo vice RAM modulu vadnych. zkus nabootovat i s jednou (prostridej je) a uvidis, pripadne ti nekdo muze na otestovani ram stejneho typu pujcit aby ses ujistil.
~ AKG k701 + Nuforce Icon HDP + NuForce USB
~ Proud Snow Leopard user!
~ http://tehkemo.com

Odpovědět