Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Máte osobní zkušenost s Apple produktem nebo příslušenstvím a chcete se o ni podělit s ostatními? Napište svojí uživatelskou recenzi a publikujte ji zde

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
borectom.98
Příspěvky: 228
Registrován: 21 čer 2013 12:53

Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Příspěvek od borectom.98 » 25 úno 2014 22:38

Rád bych poradil nováčkům jak koupit svůj první mac a dal pár rad na co si dát pozor.
Sám jsem již nedávno kupoval 3. použitý macbook a měl jsem zatím to štěstí,že jsem vždy narazil na dobrý kus.
Když jsem loni kupoval první macbook white 2010,tak jsem se jíž nějakou dobu v apple komunitě pohyboval a měl jsem jíž celkem přehled o reálných cenách macu a nekupoval jsem jen něco co vypadá hezky,ale v realu je to shit.
Moje první rada tedy zní,vyhnout se všem překupníkům,bazarům(hlavně mp.cz) a radši napsat zde na fóru s dotazem ceny macu a nebo nejlépe koupit mac zde.
Dále bych určitě požadoval od prodávajícího seriové číslo,která si můžete ověřit například zde http://www.appleserialnumberinfo.com/Desktop/index.php
https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do
Důležitý je taky stav baterie u macbooku,protože u novějších modelů je výměna celkem složitá a drahá...tak tedy požadujte počet cyklů a zbývající kapacitu.
Rozhodně nic nekupovat poštou a pro macíka si klidně jet přes půl republiky,sice strávíte den na cestě,ale alespoň si maca ozkoušíte a víte že je plně funkční.
Při přebírání se přesvědčit,že se původní majitel odhlásil za find my mac a icloudu.
Teď mě napadá už jen překontrolovat stav macu:
Panty displeje
Šasí
Displej jestli nemá vadný pixely nebo již špatné podsvícení či fleky
Klávesnici jestli nebyla polita(lze poznat podle toho jak jdou stiskout tlačítka,pokud jdou stuha tak byl pravděpodobně politý a radši bych dal ruce pryč) nebo jestli je funkční podsvícení
Projet info o macu(přes jablíčko/O tomto macu) jako ram,disk,procesor,model,seriové číslo,...
Pak ještě trackpad bych překontroloval a pokud by byl nějak vyboulený tak je pravděpodobně nafouklá baterie
Funkčnost WIFI a bluetooth
Pokud má mac mechaniku tak bych zkusil pustit nějaký CD nebo DVD
Určitě nezapomenout na kontolu USB portů a čtečky karet
Stav baterie,jde zjistit přes O tomto Macu/Další informace/Systémový profil
Nakonec bych nezapoměl mac uspat a restartovat.
Budu rád,když tímto někomu pomůžu a pokud by někoho ještě něco napadlo tak napište.
:lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
luigimcbz
Příspěvky: 68
Registrován: 17 úno 2014 16:26

Re: Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Příspěvek od luigimcbz » 25 úno 2014 22:59

Dobrý příspěvek člověk kolikrát v tom nadšeni muže něco opomenout takže za me ma příspěvek PLUS
. iPhone 5S
. iPad Air
. Macbook Pro 15" Retina Mid 2014, i7 2,5 GHz, 16GB, 1TB SSD, GT750

Uživatelský avatar
lulu
Příspěvky: 2606
Registrován: 31 črc 2012 10:44

Re: Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Příspěvek od lulu » 25 úno 2014 23:17

predevsim kupni smlouva dle noveho OZ.

dalzap
Příspěvky: 82
Registrován: 21 bře 2013 11:12

Re: Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Příspěvek od dalzap » 26 úno 2014 07:00

Kdyz jsem prodaval svuj macbook, tak jsem sam byl prekvapen panem kupujicim, jak si vse prekontroloval. Zkontroloval vse ve vyse uvedenem prispevku. Jeste zkusil pripojit sluchatka a jack konektor. Ty vadne pixely zkontrolujete nejlepe tak, ze zobrazite na celou obrazovku bily obrazek, vadne pixely by potom sly krasne videt.

Na konec pak podepsat predem pripravenou kupni smlouvu, kde bude uvedeno seriove cislo macbooku. Jak uz bylo zmineno, tak smlouva musi byt podle noveho OZ, jinak by byla k nicemu :).

Hodne stesti s nakupem! :)

Uživatelský avatar
Caanigia
Příspěvky: 432
Registrován: 03 srp 2012 00:08

Re: Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Příspěvek od Caanigia » 01 bře 2014 12:22

Já to vemu zase ze strany prodávajícího. Prodával jsem tu Macbook Pro a iMac. Vše bylo v pořádku, přesně tak jak jsem popsal, plně funkční a bez skrytých závad. Ale to jsem věděl já.
Proto mě překvapilo, když si pán přijel pro macbook a nechtěl si pro něj jít ani nahoru do bytu a chtěl si ho vzít u auta a jet, kdybych ho nepřemluvil tak se snad ani nešel na něj podívat. A když si další pán přijel pro iMac, měl ho připravený k ozkoušení, jen otevřel Safari a za pár vteřin vypnul počítač, dal do krabice a šel. Docela odvážný lidi dneska, já celkově elektroniku strašně nerad kupuju použitou a radši si připlatím za nový přímo z apple.cz kde mám jistotu, jen jednou jsem kupoval použitý macbook a měl jsem štěstí, a celkově použitou elektroniku jsem koupil taky jen parkrát a naštěstí vše ok.
Macbook Air mid 13
iPhone XS
Apple Watch 5
Airpods


† Macbook Air mid 09 † Mac Mini mid 10 † Macbook Pro mid 10 † iMac mid 11
† iPhone 3G, 4, 4s, 5, 5s, 6+, 6s, 7, X † iPad 1 † iPad Mini 2 † iPods † Time Capsule mid 13
† Watch 3, 4

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Příspěvek od mberdych » 01 bře 2014 13:11

Tak ono zalezi. Hodne clovek odhadne z mista a z cloveka. Kdyz me nekdo doslova nuti, abych si ho zkusil, tak se da spolehat na to, ze tam nic viditelneho nebude. Navic clovek pozna nekoho, komu na prodavane veci zalezi. Taky vsechno hluboce nezkousim a dam na intuici, kdyz uz nekupuju nove.

Uživatelský avatar
Kobra23
Příspěvky: 1607
Registrován: 19 bře 2013 09:59

Re: Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Příspěvek od Kobra23 » 01 bře 2014 13:19

Hodne napovi pristup prodavajiciho a par vet z oci do oci.
Mac mini Late 2012 s BenQ 32" a Fujitsu 23", Macbook Late 2013 Retina, iPhone XR 64GB, iPad mini 2 32 GB LTE, Apple TV 2 i 3, Airport Time Capsule, Airport Express, Parrot Bebop Drone,

Uživatelský avatar
treysand
Příspěvky: 735
Registrován: 06 led 2013 03:27
Bydliště: Teplice

Re: Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Příspěvek od treysand » 11 bře 2014 22:35

Ono se to pozná většinou, už z inzerátu. Většinou já koukám po entrech protože na tom se pozná jestli je to americká nebo evropská verze :-) a vždycky bych radši sáhnul po té verzi s Evropským entrem ikdyž mi ten Americký připadá estetičtější.

Každopádně jsem rád, že většina Mackařů jsou slušní lidé. Nedávno jsem prodával svůj Macbook Pro 15 2011 late. A udělal jsem novému majiteli takový servis, že jsem mu přeinstaloval celý Mac OS X s jeho jmenem. Následně když jsem se sešli tak jsem mu ukázal Externí HDD 500Gb který byl vevnitř. Následně přes utilitu Trim Enabler jsem mu ukázal počet zápisu na SSD a jaké SSD tam skutečně je. Následně počet cyklů a obsah aktuální baterie. Záručáky na Ram,SSD a Macbooka. Podsvitil jsem mu displaj i klávesnici. Nabíječku vyzkoušel a ještě před prodejem jsem ho kompletně vyleštil.

Prodej probíhal ani néé 10 minut a už mi dával peníze a odcházel spokojený.

Asi nějak tak bych si představoval prodej.

I moje inzeráty kdy něco prodávám tak hnedka druhý den jdu dát na poštu balík kvalitně zabalený v bublinkové folii a posílám novému majiteli číslo balíku pro sledování. Takový Soukromý Eshop.

Ale už se mě několikrát stalo že mě kamaradi volaly že koupily macbook starý a nenabíjí, bliká displaj atd. Takže i mezi náma jsou svináci
 Macbook Air 13 2016
 Magic Keyboard
 Magic Mouse 2
 iPod Classic 7th 160GB
 iPad Air - 32GB Wifi
 iPhone 7 Plus Black - 128GB
 AppleTV 4 64GB
 Time Capsule 8TB

Uživatelský avatar
comatory
Příspěvky: 267
Registrován: 30 črc 2012 19:07

Re: Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Příspěvek od comatory » 15 bře 2014 18:06

treysand píše:Ono se to pozná většinou, už z inzerátu. Většinou já koukám po entrech protože na tom se pozná jestli je to americká nebo evropská verze :-) a vždycky bych radši sáhnul po té verzi s Evropským entrem ikdyž mi ten Americký připadá estetičtější.

Každopádně jsem rád, že většina Mackařů jsou slušní lidé. Nedávno jsem prodával svůj Macbook Pro 15 2011 late. A udělal jsem novému majiteli takový servis, že jsem mu přeinstaloval celý Mac OS X s jeho jmenem. Následně když jsem se sešli tak jsem mu ukázal Externí HDD 500Gb který byl vevnitř. Následně přes utilitu Trim Enabler jsem mu ukázal počet zápisu na SSD a jaké SSD tam skutečně je. Následně počet cyklů a obsah aktuální baterie. Záručáky na Ram,SSD a Macbooka. Podsvitil jsem mu displaj i klávesnici. Nabíječku vyzkoušel a ještě před prodejem jsem ho kompletně vyleštil.

Prodej probíhal ani néé 10 minut a už mi dával peníze a odcházel spokojený.

Asi nějak tak bych si představoval prodej.

I moje inzeráty kdy něco prodávám tak hnedka druhý den jdu dát na poštu balík kvalitně zabalený v bublinkové folii a posílám novému majiteli číslo balíku pro sledování. Takový Soukromý Eshop.

Ale už se mě několikrát stalo že mě kamaradi volaly že koupily macbook starý a nenabíjí, bliká displaj atd. Takže i mezi náma jsou svináci
Tak nějak si představuju ideálního prodávajícího :) Za těch pár lety co macy používám jsem jich hodně koupil z druhé ruky a sám je i prodal (moje rady si můžete přečíst zde). Sám se vždycky snažím udělat servis a vytvořit vzájemnou důvěru, protože je pak fajn, když vám to někdo oplatí.

Bohužel je v republice i dost z*** co se snaží na popularitě jabka jen vydělat. Několik let zpět jsem obchodoval s použitými iPody a největší koncentrace těchhle lidí byla (a stále je) na Aukru (sbazaru se rovnou vyhnout obloukem). Spálil jsem se a zjistil sem, že jsou jedině dvě cesty při nákupu:
1. Dojet si pro věc osobně, vyzkoušet funkčnost a POTÉ předat hotovost.
2. Když už si nechám posílat věci tak jedině na dobírku. Na poště rovnou zkontrolovat a pokud něco nehraje, rovnou to oznámit paní na přepážce, která transakci pozastaví.

Bohužel, takoví lidé jsou všude a ve všech segmentech.

Uživatelský avatar
Schumi
Příspěvky: 1189
Registrován: 31 črc 2012 13:21
Bydliště: Příbor

Re: Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Příspěvek od Schumi » 15 bře 2014 19:00

Pozastavit vyplacení částky za dobírku, snad může jen Policie, ne ?

Uživatelský avatar
Caanigia
Příspěvky: 432
Registrován: 03 srp 2012 00:08

Re: Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Příspěvek od Caanigia » 15 bře 2014 19:08

Opravdu nechápu proč si všichni myslí, že je dobírka spasí :roll:
Si pamatuju když se u nás začal prodávat iPhone 3G tak kolika lidem dorazilo cokoliv jiného jenom né iPhone, a to se asi děje dodnes.
Macbook Air mid 13
iPhone XS
Apple Watch 5
Airpods


† Macbook Air mid 09 † Mac Mini mid 10 † Macbook Pro mid 10 † iMac mid 11
† iPhone 3G, 4, 4s, 5, 5s, 6+, 6s, 7, X † iPad 1 † iPad Mini 2 † iPods † Time Capsule mid 13
† Watch 3, 4

Uživatelský avatar
comatory
Příspěvky: 267
Registrován: 30 črc 2012 19:07

Re: Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Příspěvek od comatory » 16 bře 2014 16:02

Caanigia píše:Opravdu nechápu proč si všichni myslí, že je dobírka spasí :roll:
Si pamatuju když se u nás začal prodávat iPhone 3G tak kolika lidem dorazilo cokoliv jiného jenom né iPhone, a to se asi děje dodnes.
Nespasí. Ale lze to rovnou řešit s policií a ta má pravomoc částku blokovat.

Uživatelský avatar
Caanigia
Příspěvky: 432
Registrován: 03 srp 2012 00:08

Re: Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Příspěvek od Caanigia » 16 bře 2014 16:14

Než na tu policii dojdeš a než se odhodlá k nějaký akci tak peníze jsou na účtu. A to nemluvím o tom jak k podobným případům policie přistupuje. Když to bude do 5tis. tak se ani neobtěžuje a já se jim ani nedivím.
Macbook Air mid 13
iPhone XS
Apple Watch 5
Airpods


† Macbook Air mid 09 † Mac Mini mid 10 † Macbook Pro mid 10 † iMac mid 11
† iPhone 3G, 4, 4s, 5, 5s, 6+, 6s, 7, X † iPad 1 † iPad Mini 2 † iPods † Time Capsule mid 13
† Watch 3, 4

Uživatelský avatar
comatory
Příspěvky: 267
Registrován: 30 črc 2012 19:07

Re: Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Příspěvek od comatory » 16 bře 2014 16:16

Caanigia píše:Než na tu policii dojdeš a než se odhodlá k nějaký akci tak peníze jsou na účtu. A to nemluvím o tom jak k podobným případům policie přistupuje. Když to bude do 5tis. tak se ani neobtěžuje a já se jim ani nedivím.
Jasné, s věcma pod 5 tisíc na to můžeš zapomenout. Chce to na tu policii jít ihned a ta šance tam pak je.

Uživatelský avatar
Kobra23
Příspěvky: 1607
Registrován: 19 bře 2013 09:59

Re: Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Příspěvek od Kobra23 » 16 bře 2014 18:48

Ale ty starosti za to nestoji. Nehlede na to pokud zasilajici pacha trestnou cinnost ve velkem, tak se prijetim cehokoli od nej na dobirku (posta archivuje komu co za kolik poslal) stavate podezrelym spolupachatelem a muzete byt zvan k vyslechu apod. Osobne radsi venuji cas a vzdy trvam na osobnim setkani, koupe nasledne z ruky do ruky, soucasti prodeje smlouva nebo alespon prijmovy nebo vydajovy doklad.
Mac mini Late 2012 s BenQ 32" a Fujitsu 23", Macbook Late 2013 Retina, iPhone XR 64GB, iPad mini 2 32 GB LTE, Apple TV 2 i 3, Airport Time Capsule, Airport Express, Parrot Bebop Drone,

Uživatelský avatar
treysand
Příspěvky: 735
Registrován: 06 led 2013 03:27
Bydliště: Teplice

Re: Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Příspěvek od treysand » 21 bře 2014 15:45

Ještě bych možná doplnil že jsem na Mac měl záruku 10 měsícu a na ostatní komponenty jako ramky a SSD ještě víc jak 3 roky záruku a celkově jsem ho prodával za 34 000. Cena nového byla 43400. Což já považuji za akutální cenu. Výhoda macbooku a všeobecně věcí od jablíček je ta, že cena nepadá a proto bych se ani moc nepokoušel sundat prodávajícího v ceně, pokud je slušný a nabídne adekvátní představení prodávaného kusu a popřípadě nadstandartní servis při prodeji (instalace dodatkového softwaru,instalace systému ,dodání základních rad jak s Macbookem ještě více efektivně pracovat a jeho objektivní zkušenosti a názory)

Přece jenom je rozdíl prodávat rok staré lenovo také s SSD s nákupní cenou 23 000 a lidé mi ho nechtěli kupovat po roce ani za 12 000. S macbookem jsem měl 4 zájemce kdy 3 ho chtěli koupit za 25 000 když prodejní cena v té době byla všude na servrech minimálně 30 000 s 4gb ram a 500Gb diskem.
 Macbook Air 13 2016
 Magic Keyboard
 Magic Mouse 2
 iPod Classic 7th 160GB
 iPad Air - 32GB Wifi
 iPhone 7 Plus Black - 128GB
 AppleTV 4 64GB
 Time Capsule 8TB

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Příspěvek od swenak » 04 srp 2014 08:38

Popravdě, čím dál více přicházím na to, že prodejci jsou často ....., dosaďte si cokoliv špatného.

TOP 10/10 pro ně znamená, že jsou tam škrábance, ohnuté víko displaye, odřené kraje u portů a Macbook se kroutí, jako by ani nebyl sešroubován. Takhle mi přišel kus na 24tis poštou. Pán samozřejmě následně tvrdil, že přece oděrky jsou běžné, to nejde, aby se hliník neodřel a že prohlého krytu si nevšimnul. Sice se pak omluvil a že mu to můžu poslat zpět, ale popravdě jsem se bál, že by to dopadlo špatně. Naštěstí, servis mi vyměnil vše podstatné, záruka byla opravdová :-)

Další zo zkusil jinak. Psal, že jsou tam menší oděrky. Říkám, OK, pošlete fotky. Poslal rozmazané fotky, kde nebylo moc vidět, ale i tak jsem si všimnul, že tam jsou nějaké bouchnutí. Říkal, že má špatný foťák. Říkám si, OK, projedu se. Zajel jsem 200km a samozřejmě, notebook bouchnul na zem promáčklé oba rohy, jeden pant uvolněn. Pán netušil, jak se mu to stalo, protože to přece má pořád v brašně a asi někde ťuknul. Slušně jsem se s ním rozloučil a jel jsem dalších 200km zpět.

Baví mně často ty popisky v inzerátek. TOP stav, vše OK, jen: politý vodou.....nebo, Macbook je plně funkční a je jako nový, jen: nejedou USB, nejede mechanika a taky WiFi nefunguje....

Co mně ale popravdě udivuje ještě více, je fakt, že prodejci pořád odkazují na to, kolik má cyklů baterie a kupující se zajímají hlavně o to. Počet cyklů nic neřekne o tom, kolik baterie vydrží, ani o tom, jestli neklekne za týden. Baterie je všude vyměnitelná a jejich ceny jsou v řádu procent vůči ceně zařízení (dle ceny zařízení). Často se nezeptají kupující na nic jiné, jen na to, kolik cyklů. Divné. Prodávám teď 2 měsíce starý Mackbook za cca 50tis a otázka, kolik má cyklů, mně fakt pobavila :-)

Uživatelský avatar
mikijoy
Příspěvky: 208
Registrován: 27 zář 2012 07:47

Re: Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Příspěvek od mikijoy » 05 srp 2014 08:13

Jak to tak ctu, jsem opravdu rad za pozitivni zkusenost zde z fora (tuk tuk tuk). Nakupoval jsem nekolikrat a zatim vzdy velmi slusne jednani. Naposledy vyse prispivajici uzivatel treysand, ktery byl opravdu velmi vstricny, vse dobre popsal, nafotil a poctive odkomunikoval, zabalil i poslal. Jsem rad, ze pri "zvatlani v hospode" nemusim pritakavat kazdemu "jaci ze jsou to ti cesi VSICHNI hajzli".
... even the very wise cannot see all ends

Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Re: Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Příspěvek od Jadro » 05 srp 2014 08:25

Tak to je dobry for... Vtipne, ze navod na to jak nenaletet tu pise nekdo, kdo sam podrazil kupujiciho :-) Nemam ted cas, ale najdu link a dam ho sem, abych jen neplacal do vody ;-) A link sem poslu napalenemu kupci, at se muze poucit... :-)

MICKI2701000
Příspěvky: 1771
Registrován: 11 čer 2013 10:43
Bydliště: Brno

Re: Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Příspěvek od MICKI2701000 » 05 srp 2014 13:50

iPhone 5S 64 GB
Mobile JuicePack
MBA 13 1,7 I5, 8 GB ram 512 SSD
3 TB TimeCapsule
Airport Express
LifeProof Nuud
Aftershokz Sportz M2 Headphones
Plantronics Voyager Legend Bluetooth

Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Re: Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Příspěvek od Jadro » 05 srp 2014 21:23

Jj, to je presne ono. Byl jsem dnes cely den v lufte, takze jsem nestihal... Diky MICKI2701000

Uživatelský avatar
Mailo
Příspěvky: 746
Registrován: 31 říj 2013 07:39
Bydliště: Zlín

Re: Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Příspěvek od Mailo » 05 srp 2014 22:43

Vidím že BorecTom je stale mezi námi i když pod jiným nickem Mr.swager či jak to bylo, nebo i možná už i jiným :D :D :D
iOvce co ráda běhá a jezdí na kole. Momentálně blázen do HomeKitu :)

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Příspěvek od swenak » 06 srp 2014 12:07

Jinak, ono někdy i kupující jsou "za trest". Prodal jsem téměř nový notebook a ještě 2 mešíce mi slečna psala, jako že jak se s ním dělá, proč tam nejsou Office (neměli být) a že to má slabý zvuk a prostě další maličkosti, které jsou otázkou vlastností výrobku. Poslední bylo, že jí to najednou začalo hlásit, že nejsou legální Windows, že něco dělala a že tam není SN (byl nalepen standardně na adaptéru, kdy štízek byl pomalu větší, než adaptér). Musel jsem se držet, abych nenapsal něco nevhodné :-)

Nebo jindy něco prodám za 1,-Kč, nebo prostě za pár drobných, protože tak nějak mi přijde líto to vyhodit, ale to jsou pak boje. Jednou pani (asi Ukrajinka) poslala svého syna, že se potkáme na zastvávce. No, já jako blbec čekám, ale nic. Pak mi volá, že se její syn spletl a vystoupil jinde, takže jsem ho honil na jiné zastávce. No, prostě, za dobrotu a ekologii ... .

Nebo prodám router, který je v záruce a funkční a zase za pár korun a dovezu ho kupujícímu až domů. Samozřejmě, za chvilku se emailem dovím, že se asi při převozu pokazil a nefunguje, zázrak. Než, abych tam zase jel a vyzvedával ho, nebo zdlouhavě něco řešil, tak jsem radši poslal peníze na účet a že si ho může nechat, reklamovat, nebo vyhodit. No, sice poděkoval, ale ještě mi vyčetl, že jsem mu stejně ani nedal záruční list (dostal fakturu).

Ač nerad věci vyhazuju, někdy je to opravdu bezpečnější pro mé zdraví:-)

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Příspěvek od casey » 06 srp 2014 13:26

swenak píše:Ač nerad věci vyhazuju, někdy je to opravdu bezpečnější pro mé zdraví:-)
Pokud toho máš víc, naházej to do krabice a pošli na http://bazarobot.cz/. Oni už si s tím poradí :-)

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Příspěvek od swenak » 06 srp 2014 13:38

Hmm, díky, to jsem neznal, kouknu na to. Na první pohled to nevypadá špatně a i kdyby mi nic nezaplatili, tak alespoň budu mít radost, že jsem to nevyhodil :-) Dík.

EDIT: Ha, já četl na začátku bazarBot a musel jsem až číst, abych se ujistil, že nejde jen o prodej bot :-)

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Příspěvek od casey » 06 srp 2014 13:42

:lol:

MICKI2701000
Příspěvky: 1771
Registrován: 11 čer 2013 10:43
Bydliště: Brno

Re: Jak koupit použitý mac a neprohloubit

Příspěvek od MICKI2701000 » 07 srp 2014 14:18

No jestli mas neco zbytecneho k notasum, tak se mi ozvi v SZ :D.
Jinak my sme jedne pani darovali pracku, malou lednicku, televizi a sedaci set, potrebovali sme se toho zbavit, kdyz sme se stehovali no puvodni hodnota cca 40000, za odvoz. Nejdrive x-krat presouvali termin, pak sito odvezli no aspon, ze privezli cokoladu za 30 KC, ve finale pani proc sme ji k pracce nedali hadici, ktera stoji cca 130 korun. A pak se chlubila, jak to vse prodala. Tak to sem se teda nasr..
iPhone 5S 64 GB
Mobile JuicePack
MBA 13 1,7 I5, 8 GB ram 512 SSD
3 TB TimeCapsule
Airport Express
LifeProof Nuud
Aftershokz Sportz M2 Headphones
Plantronics Voyager Legend Bluetooth

Odpovědět