i-tec USB 3.0 Metal HUB 4 Port s napáječem

Máte osobní zkušenost s Apple produktem nebo příslušenstvím a chcete se o ni podělit s ostatními? Napište svojí uživatelskou recenzi a publikujte ji zde

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tarabys
Příspěvky: 106
Registrován: 29 led 2014 20:13
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

i-tec USB 3.0 Metal HUB 4 Port s napáječem

Příspěvek od Tarabys » 18 pro 2014 22:03

Sháněl jsem nějakou dobu rozumný USB hub ke svému iMacu, protože ho chci mít umístěn tak, že nebude úplně pohodlné se natahovat na zadní USB porty. Viděl jsem nějaké USB huby, které i sice celkem ladili k hliníkovému vzhledu iMaca, ale vesměs se nedali sehnat u nás a většinou stáli o dost více než jsem byl "jen za USB hub" ochoten dát.
Nicméně jsem se nechtěl vzdát myšlenky, že bych koupil nějaký obyčejný a měl ho schovaný někde okolo počítače nebo pod stolem.

No a tak jsem zase po nějaké době projížděl Heuréku a našel jsem...

i-tec USB 3.0 Metal HUB 4 Port s adaptérem
nebudu zde popisovat jeho parametry, které si lehce můžete nastudovat tady, ale už z popisu je jasné, že se jedná o aktivní (napájený) USB hub se čtyřmi USB 3.0 porty.

Funguje naprosto v pohodě, mimochodem samozřejmě i bez zapnutého napájení, ale hlavně je velice kvalitně zpracován. Je opravdu z hliníku, respektive z některé z jeho slitin a jeho povrch sedí na 98% s povrchem, který je na Apple Wireless klávesnici, Magic Trackpadu a na samotném iMacu.
Drobný rozdíl je jen v zrnitosti povrchu, kdy hub ho má jakoby "hrubozrnější", ale jde to vidět jen při opravdovém zkoumání zblízka. Při běžném pohledu se jeví jako 100% originál Apple příslušenství...;)


No a nejlepší je, že se dá sehnat za velice rozumnou cenu.

P.S.: a i-tec udělal celou "Metal" řadu ve stejném designu, takže si myslím vybere každý... ;)
P.S.2: jak jsem na vyžádání jednoho místního člena zkusil, tak ani s připojeným adaptérem není schopen nabít iPad Air - na to bude potřeba ten "vyšší" model: http://www.i-tec.cz/?t=3&v=368...

Tož tak...

Foto:
DSC03101.jpg
focen bez blesku
DSC03107.jpg
foto s bleskem 1
DSC03109.jpg
foto s bleskem 2
MacBook 12" (Early 2015) 1,1GHz Intel Core M, 8GB RAM, 256GB; iPhone 11 128GB; Apple TV 3G; Kingston MobileLite Wireless; (můj Instagram)

Odpovědět