Pojďte s námi recenzovat pouzdra Belkin

Máte osobní zkušenost s Apple produktem nebo příslušenstvím a chcete se o ni podělit s ostatními? Napište svojí uživatelskou recenzi a publikujte ji zde

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Alisczech
Administrátor
Příspěvky: 1902
Registrován: 11 črc 2012 14:34
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Pojďte s námi recenzovat pouzdra Belkin

Příspěvek od Alisczech » 14 lis 2012 21:04

Rádi bychom podpořili rozjezd nové sekce uživatelských recenzí a tak jsem se domluvili s českým zastoupením Belkinu a připravili jsme pro vás na začátek motivaci. Máme pro první recenzenty připraveno celkem sedm úplně nových pouzder na iPhone 5. Pokud je pro Macforum.cz zrecenzujete, budete si moct pouzdro po recenzi nechat. Jak to bude probíhat?

Kdo se může akce zúčastnit?
Do recenzování produktů Belkin se může zapojit kdokoli, kdo má iPhone 5, má chuť vyzkoušet pouzdro a napsat o něm po 2 týdnech uživatelskou recenzi. Nemusíte mít žádnou konkrétní zkušenost s testováním nebo psaním. Smyslem uživatelských recenzí je sdílet s ostatními subjektivní zkušenost s produktem. Pokud Vás vybereme, zašleme Vám zvolené pouzdro poštou na libovolnou adresu v ČR.

Jak se přihlásit?
Nejprve si prohlédněte pouzdra, která jsou k dispozici a vyberte si jedno, které nejlépe vyhovuje vašemu stylu používání iPhonu5. Když budete mít svého favorita, tak napište odpověď na tento příspěvek, ve které ve dvou větách zkuste napsat, proč bychom měli vybrat právě vás a které pouzdro chcete testovat. Jakmile některé pouzdro odešleme recenzentovi, tak jej v seznamu označíme jako odeslané.

Jak napsat recenzi?
Jakmile dostanete pouzdro, tak jej začněte používat a nebojte se mu dát zabrat. Pokud do 21.12.2012 napíšete uživatelskou recenzi, tak si budete moct pouzdro bezplatně nechat. Smyslem recenze je podělit se o své osobní postřehy k pouzdru a to zcela otevřeně. Pokud se vám na pouzdru bude něco líbit, pochvalte jej. Pokud vám nebude vyhovovat, napište proč. A nezapomeňte do recenze vložit i minimálně jednu fotografii vašeho iPhonu s poudrem a Vámi. Konkrétní popis toho, jak by měla recenze vypadat najdete zde.

Pouzdra připravená pro recenze:


EaseFit Armband (F8W105vf) recenzuje petrnemecek
Nastavitelný popruh pro lepší přilnutí a pohodlí.
Obrázek


ProFit Armband (F8W107vf) recenzuje jirka_22_
Speciální nastavitelná konstrukce zavírací spony eliminuje potřebu regulace délky před každým použitím.
Obrázek


Snap Folio (F8W100vf) recenzuje Majkl
Odolný vnější materiál z koženky s měkkým vnitřním polstrováním.
Obrázek


Shield Matte (F8W127vf) recenzuje Schumi
Tenký, ale odolný materiál z polykarbonátu s extra měkkým povrchem. Neprůhledný.
Obrázek


Shield Sheer Matte (F8W162vf) McKarella
Průhledný tónovaný polykarbonát s extra měkkým matným povrchem.
Obrázek


Flex Case (F8W130vfC00-2) bílý recenzuje martinkudrna, černý Lachtan1
Flexibilní silikonový obal s příjemnou měkkou texturou.
Obrázek
 Certified Trainer, ACE, fotograf a žurnalista
http://jbrezina.cz http://ilumio.cz http://4foto.cz http://fripito.com

Majkl
Příspěvky: 86
Registrován: 30 črc 2012 16:29
Bydliště: East End
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte s námi recenzovat pouzdra Belkin

Příspěvek od Majkl » 14 lis 2012 21:30

Já bych tedy možná s dovolením zkusil ten bílý Snap Folio. Vypadá ze všech tak nějak nejcivilizovaněji. Nu a proč vybrat mě? Protože jsem první, umím česky a už jsem se něco málo narecenzoval např. pro MobilManii, tudíž jsem prověřitelný materiál. :-) A samozřejmě i proto, že mě psaní baví a příležitostí je málo.

Uživatelský avatar
McKarella
Příspěvky: 36
Registrován: 30 črc 2012 21:46

Re: Pojďte s námi recenzovat pouzdra Belkin

Příspěvek od McKarella » 14 lis 2012 22:26

Já osobně by zkusil pouzdro Belkin sheer shield matte modrý. A proč já? Protože jsem velký fanda applu a rád bych si zkusil jaké to je, podílet se na tvorbě webu o apple výrobcích. A češtinu myslím zvládám taky velice slušně.
Karel Kubela
iMac 27, iPad 2 64GB 3G, iPhone 5 32GB, Apple TV2, MacBook Air 13, TimeCapsule 2TB

Barberry.pha
Příspěvky: 564
Registrován: 09 říj 2012 14:58

Re: Pojďte s námi recenzovat pouzdra Belkin

Příspěvek od Barberry.pha » 14 lis 2012 22:53

Nemit aktualne problemy s patou, tak bych rad vyzkousel ty belkin fit obaly. :(

Uživatelský avatar
martinkudrna
Příspěvky: 27
Registrován: 10 srp 2012 11:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte s námi recenzovat pouzdra Belkin

Příspěvek od martinkudrna » 14 lis 2012 23:10

Rád bych vyzkoušel Belkin Flex case bílý. Zatím mám iPhone 5 bez obalu a pořád se rozmýšlím, že si nějaký koupím :) Recenzi pak rád napíši na SuperMac.cz.
Obrázek iPhone 5 Obrázek iPad 3rd
Šéfredaktor Supermac.cz - Tipy a návody pro iPhone, iPad a Mac OS X

Uživatelský avatar
Lachtan1
Příspěvky: 150
Registrován: 30 črc 2012 21:53

Re: Pojďte s námi recenzovat pouzdra Belkin

Příspěvek od Lachtan1 » 14 lis 2012 23:15

Tak já bych mohl napsat o Belkin Flex case černý. Proč mě vybrat? Nevim.. Ale telefonu dávám docela zabrat takže by se prověřily jeho kvality a taky momentálně nemám žádny pouzdro :D Může to byt zajímavy zase pro změnu něco napsat místo čtení.

alfik223
Příspěvky: 9
Registrován: 30 črc 2012 16:58

Re: Pojďte s námi recenzovat pouzdra Belkin

Příspěvek od alfik223 » 14 lis 2012 23:32

Zdravím, rád bych Belkin Snap folio bily , jsem na spoustě fórech i Tweetu a Fejzu a času mám hafo ...
Nezklamu jen se přesvědčit

Libor

petrnemecek
Příspěvky: 6
Registrován: 21 říj 2012 19:34

Re: Pojďte s námi recenzovat pouzdra Belkin

Příspěvek od petrnemecek » 15 lis 2012 00:22

Mrknul bych se na pro-fit armband. Pro iP5 mám už easy-fit, tak mohu udělat i porovnání. Teď se toho už venku moc nenaběhá, ale příležitost k pohybu se najde.

Uživatelský avatar
jirka_22_
Příspěvky: 29
Registrován: 21 črc 2012 00:10
Bydliště: Teplice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Belkin pro-fit armband

Příspěvek od jirka_22_ » 15 lis 2012 00:48

Za sebe bych se velmi rád podíval na zoubek pouzdru na běhání, konkrétně Belkin pro-fit armband. Proč vybrat mě? Jelikož jsem běhu propadl v létě a moc mi pomohl zejména při shazování kil, domnívám se, že bych mohl pouzdro pilně otestovat i v zimních měsících. Mám zkušenosti se psaním pro Fanapple.cz a iPhoneTips.cz. Nyní mám pro svůj iPhone 5 levný armband z Číny, a proto jsem zvědav jaký komfort dokáže nabídnout pouzdro od tak renomované značky jako je Belkin.
MacBook Air (11-inch, Mid 2011)
iPhone 6 Plus 128 GB Gold
iPad Air 32 GB Cellular White
iPod nano 6. generace Silver
Apple TV 2. a 3. generace
AirPort Extreme 2012

murmak
Příspěvky: 16
Registrován: 23 zář 2012 09:02

Re: Pojďte s námi recenzovat pouzdra Belkin

Příspěvek od murmak » 15 lis 2012 12:02

Tak o zelené si ještě nikdo neřekl, takže se toho klidně ujmu. Zkušenosti s recenzováním mám velké, živil jsem se tím pěknou řádku let :)

bombik
Příspěvky: 18
Registrován: 24 zář 2012 19:45

Re: Pojďte s námi recenzovat pouzdra Belkin

Příspěvek od bombik » 18 lis 2012 21:17

Já bych měl zájem otestovat pouzdro Flex Case bílé.. A proč? Jednoduše proto, že bych ho chtěl a líbí se mi:). Zkušenost s recenzí nemám, ale rád ji zkusím napsat:)
Honza

kubahucek
Příspěvky: 147
Registrován: 04 srp 2012 07:18

Re: Pojďte s námi recenzovat pouzdra Belkin

Příspěvek od kubahucek » 18 lis 2012 22:13

Měl bych zajem o možnost recenzovat pouzdro EaseFit Armband (F8W105vf). Myslím si že toho naběham docela dost a s Armband pouzdry mam spoustu zkušeností. Odzkoušel jsem již několik druhů a zjistil jsem že najít dobré pouzdro na běháni je docela oříšek. Touto cestou bych se chtěl o své zkušenosti podělit s ostatními čtenáři.

Jinsan
Příspěvky: 41
Registrován: 31 črc 2012 15:01

Re: Pojďte s námi recenzovat pouzdra Belkin

Příspěvek od Jinsan » 20 lis 2012 15:35

Určitě rád bych zrecenzoval EaseFit Armband. Každý den chodím běhat a mám zkušenosti s nejrůznějšíma armbandama i ponožkama (různých tvarů i velikostí) :D Myslím si, že umím napsat čtivou a vtipnou recenzi...

frujtak
Příspěvky: 14
Registrován: 30 črc 2012 22:25

Re: Pojďte s námi recenzovat pouzdra Belkin

Příspěvek od frujtak » 21 lis 2012 22:35

Já bych klidně bral Shield Matte (F8W127vf). Na iphone 4S jsem měl a to nekecám vyzkoušených 14 obalů. A dával jsem tipy vsem okolo. Nehlede o tom ze tedka mam pristup k dalsim 10 krytum pro iphone 5. Takze recenze a porovnavani? neni problem.

Uživatelský avatar
Alisczech
Administrátor
Příspěvky: 1902
Registrován: 11 črc 2012 14:34
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte s námi recenzovat pouzdra Belkin

Příspěvek od Alisczech » 26 lis 2012 10:37

Takže pro uživatelskou recenzi máme poslední pouzdro: Shield Matte (F8W127vf) zelený. Aby dostali šanci všichni nově příchozí, tak máte 24 hodin na přihlášení se o recenzi. Výběr bude náhodný ze všech co se ozvou ...
 Certified Trainer, ACE, fotograf a žurnalista
http://jbrezina.cz http://ilumio.cz http://4foto.cz http://fripito.com

Uživatelský avatar
Schumi
Příspěvky: 1189
Registrován: 31 črc 2012 13:21
Bydliště: Příbor

Re: Pojďte s námi recenzovat pouzdra Belkin

Příspěvek od Schumi » 26 lis 2012 11:42

Tak já se tedy hlásím, recenzi jsem sice ještě žádnou nepsal, ale o to více se na to těším ...

Jan Matousek
Příspěvky: 18
Registrován: 06 říj 2012 17:47
Bydliště: Litoměřice

Re: Pojďte s námi recenzovat pouzdra Belkin

Příspěvek od Jan Matousek » 26 lis 2012 15:48

Do té recenze rád půjdu :D

Riddler
Příspěvky: 1
Registrován: 26 lis 2012 19:18

Re: Pojďte s námi recenzovat pouzdra Belkin

Příspěvek od Riddler » 26 lis 2012 19:56

Hlásím se na zelený Shield Matte (F8W127vf). Mám zkušenost s různými pouzdry a rád se recenze ujmu 8-) Momentálně jeden Belkin Case vlastním (TPU materiál) tak bych je mohl i dobře srovnat, což by bylo pro spoustu lidí určitě přínosné.
iPad Air 32GB WiFi Silver & White
iPhone 5s 32GB Space Gray
Macbook Air 13" 128 GB SSD
Mac Mini
iMac 24"

Odpovědět