Puzdro BookBook pre iPhone

Máte osobní zkušenost s Apple produktem nebo příslušenstvím a chcete se o ni podělit s ostatními? Napište svojí uživatelskou recenzi a publikujte ji zde

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Uživatelský avatar
marcelnik
Příspěvky: 55
Registrován: 21 lis 2012 14:05
Bydliště: Liptovský Mikuláš

Puzdro BookBook pre iPhone

Příspěvek od marcelnik » 23 lis 2012 13:32

Puzdro BookBook je vyrábané aj pre nový iPhone 5, ja používam toto puzdro vyrobené pre veľkosť iPhone 4 a 4S. Vzhľad aj spracovanie vyzerá na pohľad úplne rovnaké. Hovorím že na pohľad preto, lebo som nemal v rukách BookBook pre iPhone 5.
Našiel som len malé rozdiely medzi BookBook pre iP4 a pre iP5.
BookBook pre iP5, má o jeden priečinok na keditku naviac, má výrez pre fotografovanie na zadnej strane puzdra a nemá ten kúsok kože na hornej strane, ktorý na BookBook pre i Phone 4, 4S vyzerá ako záložka. Jeho funkcia je aby iPhone samovoľne z puzdra nevypadol.
BookBook je puzdro vyrobené ručne z kvalitnej kože, zošité niťou vo farbe kože. Keď puzdro otvoríme, na ľavej strane je 3x priečinok na kreditné karty, prvý je za priehľadnou fóliou. Na pravej strane sa vkladá iPhone.
Doma iPhone z puzdra vyberám, aj kôli dockovaniu.
Puzdro používam viac ako rok a pol a známky opotrebenia nie sú moc viditeľné. Ja ale nenosím telefón vo vrecku nohavíc, nakoľko som po úraze ostal na inv. vozíku, vždy mám sebou nejaký batoh, kde ale nosim aj kľúče, zapaľovač, a kadečo iné, a perfektne puzdro ochráni iPhone aj pred týmito predmetmi.
Čerstvé škrabance sú na koži vidieť, ale časom a používaním sa vytrácajú, akoby miznú a splývajú s kožou
Najviac som mal obavy o zošitie kožených častí, teda že sa časom tie nitky ošúchajú a popretŕhajú. Opak je však pravdou. Žiadne známky ošúchania ani prethnutia sa nekoná(viď detail).
Pužívaním puzdro v mieste ohnutia trochu vybledne, ale to je prirodzená vlastnosť kože a naozaj vyzerá ako malý zápisník. Neraz sa mi stalo, ako niekto povedal, že mám pekný zápisník.
Nie každému vyhovuje toto puzdro, kto však chce svoj iPhone štýlovo chrániť a použiť ho ako peňaženku, odporúčam ho.

Plus- kvalitný materiál, ručné spracovanie, využiťie aj ako peňaženka, výborná ochrana pred mechanickým poškodením, malé opotrebovanie aj po dlhšom čase
mínus- cena(59,99 dolárov) je dosť vysoká
Přílohy
BookBook z vnútra.JPG
BookBook.jpg
BookBook zadok.jpg
iPhone5 16 Giga
iPad 4
MacBookPro 17" Early 2011
Mountain Lion

Marta
Příspěvky: 146
Registrován: 08 říj 2012 23:24

Re: Puzdro BookBook pre iPhone

Příspěvek od Marta » 27 lis 2012 21:29

Mohu jen potvrdit. Já mám pouzdro BookBook také asi rok a nedám na něj dopustit. Několikrát mi mobil spadl na zem, ale díky pouzdru bez následků! A hlavně, všichni kolem jsou z něj u vytržení :lol: Nejprve mě pokládají za zbožnou ženu s kapesní Biblí, či za milovnici poezie, když však prohlédnou, jejich radost nezná mezí!
Marta

Uživatelský avatar
emkei
Příspěvky: 577
Registrován: 31 črc 2012 08:18

Re: Puzdro BookBook pre iPhone

Příspěvek od emkei » 30 lis 2012 11:18

Zdravim,

a kdyz clovek prijima hovor, tak vytahuje iphone z obalu, nebo s nim vola a pak ma kolem hlavy otevrenou "knihu", jejiz predni cast mu zakryva oci? =)

No to je asi jen ma zkusenost s obaly podobneho typu.. libi se mi, ale pro telefonovani je z meho pohledu ne moc prakticka.
life sucker × air consumer

Uživatelský avatar
marcelnik
Příspěvky: 55
Registrován: 21 lis 2012 14:05
Bydliště: Liptovský Mikuláš

Re: Puzdro BookBook pre iPhone

Příspěvek od marcelnik » 30 lis 2012 16:57

Ja puzdro pouzivam takto(obrazok), ved nech sa puzdro prisposobi mne, nie ja jemu. Je vyrobene z pravej koze, takze sa nelame ani po roku a pol pouzivania. iPhone tam nemam, lebo nim som to fotil.
Přílohy
IMG_5884.jpg
iPhone5 16 Giga
iPad 4
MacBookPro 17" Early 2011
Mountain Lion

Uživatelský avatar
emkei
Příspěvky: 577
Registrován: 31 črc 2012 08:18

Re: Puzdro BookBook pre iPhone

Příspěvek od emkei » 30 lis 2012 17:03

marcelnik píše:Ja puzdro pouzivam takto(obrazok), ved nech sa puzdro prisposobi mne, nie ja jemu. Je vyrobene z pravej koze, takze sa nelame ani po roku a pol pouzivania. iPhone tam nemam, lebo nim som to fotil.
Takze vsem ukazu, ze krome mobilu v obalu mam i karty a tak =)
Ne, je to vtip.. pouzdro pekne, to jo.. jen pak iphone uz neni tak slim atd.. ale kazdy mame jine priority
life sucker × air consumer

Odpovědět