Moshi iGlaze + VersaCover - iPad case

Máte osobní zkušenost s Apple produktem nebo příslušenstvím a chcete se o ni podělit s ostatními? Napište svojí uživatelskou recenzi a publikujte ji zde

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomasorlovsky
Příspěvky: 22
Registrován: 02 srp 2012 20:48

Moshi iGlaze + VersaCover - iPad case

Příspěvek od tomasorlovsky » 01 pro 2012 23:52

Po tom, čo som si prečítal zopár recenzií na Smart Case, ktoré vo mne vzbudili určitú skepsu som sa rozhodol po dlhšom hľadaní investovať do puzdra iGlaze + Versacover od firmy Moshi.
Mojou požiadavkou bolo, aby bol pokiaľ možno čo najviac zachovaný pekný tvar iPadu a zároveň, aby ho komplexne a efektívne puzdro chránilo, čo sa naplnilo na 100% a iPadu teda vôbec nepridáva na váhe či hrúbke popri komplexnej ochrane. Samotný produkt je v podstate kombinácia klasického plastového krytu, akých je na trhu mnoho a ochrany displeja, ktorá je pomerne netradičná v porovnaní so SmartCover-like obalmi. Samozrejmosťou je prístup k všetkým portom a ovládačom.

ZADNÁ ČASŤ - na zadnej časti sa nachádza decentný magnet, ktorý vam pri otvorení puzdra prichytí prednú časť pre jednoduchšíu manipuláciu, čo je fakt veľmi príjemná vychytávka
PREDNÁ ČASŤ - poskytuje okrem tradičných landscape polôh (písanie/video) aj polohu na výšku, čo u konkurenčných riešení často chýba

Puzdro drží vo všetkých polohách naozaj veľmi stabilne. Pri písaní je potrebné si pár dní zvykať na odlišný uhol ako napr. pri Smart Cover, ale to rozhodne nevidím ako niečo, čo by malo odradiť potenciálneho záujemcu.

iGlaze + VersaCover je k dispozícii v 3 farebných prevedeniach zadnej časti - biela, čierna a translucent teda priehľadná a to za cenu 46€ resp. 1170 Kč. Kto hľadá nekonvenčný a zároveň čo sa týka ochrany iPadu kvalitný produkt bude určite spokojný. Môžem len odporučiť.

PLUSY - variabilita skladania/stojanu
- magnet na zadnej strane pre lepšiu manipuláciu
- dizajn a kvalita spracovania
- magnet lock/unlock funkcia
MÍNUSY - po cca 2 mesačnom používaní nemám negatívnu skúsenosť
1.jpg
2.jpg
3.jpg
MacBook Pro 13'' mid 2010
iPad 2 32GB WiFi black
iPhone 4S 32GB white
instagram - @tomasorlovsky


Uživatelský avatar
tomasorlovsky
Příspěvky: 22
Registrován: 02 srp 2012 20:48

Re: Moshi iGlaze + VersaCover - iPad case

Příspěvek od tomasorlovsky » 02 pro 2012 15:30

Ja som na tú tému úplne zabudol. Z dôvodu duplicity teda poprosím o delete ak je to potrebné.
MacBook Pro 13'' mid 2010
iPad 2 32GB WiFi black
iPhone 4S 32GB white
instagram - @tomasorlovsky

Uživatelský avatar
lulu
Příspěvky: 2606
Registrován: 31 črc 2012 10:44

Re: Moshi iGlaze + VersaCover - iPad case

Příspěvek od lulu » 02 pro 2012 16:37

je to cenná recenze, lepe spojit do jednoho tematu

Odpovědět